Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.472
Cevap
25
Favori
455.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

SS'in olduğu resmi videoda saniyelik gösteriyor. Muhtemelen Jericho dönecektir. WWE bir yenilemeye gitti. Çünkü eski karakterler artık yaşlanıyor ve yeni efsanelere ihtiyaç var ama bunu biraz hızlıya getirdi gibi. Yeniler eskilerin tadını veremiyor.

Yenilerden sadece The Miz ve Sheamus büyük çıkış yakaladı diğerleri ise yerlerinde sayıyorlar ya da kayboluyorlar. Alex Riley, Mason Ryan gibi adamlara push verildi ama olmadı halbuki gelecek vadediyor gibi görünüyorlardı. ADR bile bence hala istenilen seviyede değil. Ben Andy Leavine'den çok umutluyum. Bakalım inşallah o yüzümüzü kara çıkartmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

SS'in olduğu resmi videoda saniyelik gösteriyor. Muhtemelen Jericho dönecektir. WWE bir yenilemeye gitti. Çünkü eski karakterler artık yaşlanıyor ve yeni efsanelere ihtiyaç var ama bunu biraz hızlıya getirdi gibi. Yeniler eskilerin tadını veremiyor.

Yenilerden sadece The Miz ve Sheamus büyük çıkış yakaladı diğerleri ise yerlerinde sayıyorlar ya da kayboluyorlar. Alex Riley, Mason Ryan gibi adamlara push verildi ama olmadı halbuki gelecek vadediyor gibi görünüyorlardı. ADR bile bence hala istenilen seviyede değil. Ben Andy Leavine'den çok umutluyum. Bakalım inşallah o yüzümüzü kara çıkartmaz.

drew mcintyre'dan bir triple h çıkabilir mesela. Ama WWE bir karaktere push verirken diğerini kesiyor. Devamlı bir push alan bir The Miz oldu. O da güzel yerlere gelebildi. Şimdi aynı şeyi WC Daniel Bryan ile deniyorlar. Pek bir umudum yok ama yine de bu karakterlere push vermek gerekiyor. Yalnız eskisi gibi pek iri cüsseli karakter kalmayacak gibi görünüyor yeni dönemde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

drew mcintyre'dan bir triple h çıkabilir mesela. Ama WWE bir karaktere push verirken diğerini kesiyor. Devamlı bir push alan bir The Miz oldu. O da güzel yerlere gelebildi. Şimdi aynı şeyi WC Daniel Bryan ile deniyorlar. Pek bir umudum yok ama yine de bu karakterlere push vermek gerekiyor. Yalnız eskisi gibi pek iri cüsseli karakter kalmayacak gibi görünüyor yeni dönemde.

Drew WWE'nin harcadığı güreşçilerin başında geliyor. Hem face hem heel olarak kullanılabilecek çok yetenekli bir güreşçi ama işte biraz torpilde lazım WWE'de biryerlere gelmek için. Misal ben Daniel Bryan'dan cacık olmayacağını düşünüyorum. Sıfır karizma, promo yeteneği yetersiz, fizik desek WWE için cüce sayılabilecek bir fiziği var, tip desen yok, sırf teknikle adama WHC kemerini vermezler. CM Punk'ın torpili çok güzel işledi orada. Misal Zack Ryder, daha 6 ay önce bu adam jobber'dı. Gimmick'i berbat, promo yeteneği az anca şaklabanlık yapıyor. Ama USC kemerini aldı. Neden? John Cena torpili işledi. Yani diyeceğim odur ki WWE şu sıra pek iyiye gitmiyor. Yeni superstar çıkarmakta zorlanıyorlar, eskilere bel bağlıyorlar. Ama bu onları ne kadar götürür bilinmez.

• Bende Brodus Clay'den umutluydum.Adamın promolarını gösterip durdular.Bir türlü çıkmadı ama.Drew'i bende seviyordum.Hatta şöyle biraz sakal bıraksa imaj değişikliğine gitse daha da güzel olur.İleriye dönük planlar göremiyorum pek WWE'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 28 Aralık 2011; 19:30:18 >
  • Brodus böyle giderse debut yapmadan emekli olacak
  • Randy Orton sakatlanmış.Durumu ciddi olabilirmiş.6 ay ringlerden uzak kalabilirmiş.Kesin bir açıklama yok şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Randy Orton sakatlanmış.Durumu ciddi olabilirmiş.6 ay ringlerden uzak kalabilirmiş.Kesin bir açıklama yok şuan.

Bu kötü oldu,wwe'nin planları alt üst olmuştur.
    İyi yandan bakarsak onun rolünü Sheamus üstlenip daha iyi yerlere gelecektir.
  • quote:

Randy Orton sakatlanmış.Durumu ciddi olabilirmiş.6 ay ringlerden uzak kalabilirmiş.Kesin bir açıklama yok şuan.

Benimde yeni haberim oldu, sakatlığı baya ciddiymiş, en iyi ihtimal 6 ay diyorlar.
  • Vay anasını Randy Orton 6 ay yok.Adr`de 5 hafta yokmuş.Christian`nın acil dönmesi gerek.Smackdown'da adam akıllı güreşçi kalmadı.Şöyle Batista,Jericho ve Jomo dönse baya güzel olur.Drew,Mason gibi adamlarada acil push verilmesi lazım.
  • Bu sakatlıklardan sonra Drew'a 2.bir şans verilebilir.
  • Drew SD'ye geçti.
  • Drew'un SD'ye geçmesi iyi oldu. Adam Raw'da kendini hiç gösteremiyordu. Randy Orton'nın sakatlığı başka isimlere yarıyacaktır. O kadar kişinin ayağını kaldırdı beter olsun.
  • Drew face olmuş herhalde.Uğultu falan yoktu seyircilerde.Şu Sheamus'uda düzgün bir feuda sokamadılar.Hornswoggle ile beraber maskot oldu resmen.

• Küfürlüdür beyler dikkat.
  • beklenen gün geldi.2 ocak 2012.bakalım gizemli promodaki kim?
  • quote:

beklenen gün geldi.2 ocak 2012.bakalım gizemli promodaki kim?

Jericho'dur umarım.Brodus Clay'de bu Raw'da görünecekmiş.
  •  WWE Smack Down - Raw

Chris Jericho Memphis havaalanında görüntülendi.Bu geceki Raw bilin bakalım nerde
  • Bakalım Raw'a çok az kaldı...
  • Y 2 J
    Year 2012 2 January

Jericho yu özlemiştim ama Y2J ve Taker çifte return yaparsa süper olur

• Jericho çok garip döndü.Sanki bir futbol takımının amigosu gibi.Tezahürat falan yaptırdı.Pek konuşmadan da gitti.Cm Punk'ta kemeri kaptırdı Dolph'a.Brodus Clay yok ortalıkta yine.Cena'yada acıyorum valla.Sevmezdim fakat seyircilerin lets go cena cena sucks diye bağırırken baya üzgün gözüküyordu.Heel olması çok ilginç olacak gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.