Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.472
Cevap
25
Favori
455.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GALATASAR@Y

quote:

Orijinalden alıntı: LivinG DeaD

quote:

Orijinalden alıntı: GALATASAR@Y

Cena sevilmiyor demek komik olur. Cena'nin zorla sevdirileye calisildigi falan da yok. O adam suan en cok sevilen guresci. En cok sevilmesinin bir diger nedeni de kendisinin ayni zamanda "aktor" olmasi. Oynadigi bir suru film var. Hem de basrolde. :)

Ben Amerika'da yasiyorum ve sokaga ciktiginizda ustunde Cena resmi olan t-shirt turu seyler giymis bir suru kisi goruyorsunuz. Ancak daha hic Batista'ydi, Jeff Hardy'di onlarinkini goremedim. Undertaker t-shirtu giyen biri gormustum hakkini yemeyelim. Zaten kendisi Cena'dan sonra en cok sevilen kisi.

RAW'i 1 kere ciplak gozle izleme firsati buldum, orada olaylarin sahte oldugu cok daha net anlasiliyor. Ancak izlemeye gelenler zaten isin show kisminda oldugu icin aldirmiyor.

Cena'nin yuhalanmasina gelirsek Cena'yi yuhalayanlar genelde Randy Orton fanlari oluyor. Ki Orton'un ne kadar fani var o ayri konu. Cena'nin sarkisi ne zaman calsa kim var kim yok herkes cosuyor. Adam seyircinin ne istedigini biliyor. Seyirci show istiyor Cena da onlara show veriyor. Bu yuzden de hemen hemen herkes seviyor.

Cena muhtemelen Randy Orton ile oynayacagi maci kazanacaktir cunku Cena'nin WWE'den ayrilmasina imkan yok. Programin show kismini en iyi yapan kisi suan Cena. Olur da Raw'dan ayrilirsa muhtemelen SD'ye gider ama Cena bence SD'de yapamaz o yuzden onu muhtemelen Raw'dan ayrildirtmazlar.

Buraya kadar sana katılıyorum Fakat anlamadığım bir konu var? John Cena neden SD'de yapamaz

SD'de Raw'daki kadar basarili olacagini dusunmuyorum. Hem de bir diger nedeni SD'de zaten Undertaker ve RM var. Onlar da show isini gayet ici beceriyorlar. Raw'da Cena'dan baska show yapabilen fazla kisi yok. Cena'da oraya gecerse Raw SD'ye gore cok ezik kalir.

Arkadas yukarda 2 video koymus. Cena ne zaman ciksa hep aynisi oluyor zaten. Cena'yi sevmeyenlerin sayisi sevenlerin sayisina gore cok daha az. Bunu tartismanin anlami yok bence.

Hmm anladım aslında haklısın RAW'da adam kalmaz

@Plunder
    Yandaki camı aç ordan aşağıya atla

• Ben varken haftada bir mesaj atarlar bi banlanırım 1 sayfa atlamış konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Ben varken haftada bir mesaj atarlar bi banlanırım 1 sayfa atlamış konu.

Gerçektende 1-2 gün bakmadım konuya 1 sayfa geçmiş neredeyse 2 sayfa olacakmış
  • @LivinG DeaD
    @RIDANES

ne oldu la
  • Cm Punk efsane falan değildir yav ne yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

@LivinG DeaD
    @RIDANES

ne oldu la

Neye la?
  • John cena filmleri güzel oluyor,çok övülücek filmler değiler fakat izlenilecek filmler geçen 12 tuzağı izledim tavsiye ederim.
  • Yarın var.
  • Arkadaşlar "Royal Rumble 2009" ne zaman yapıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Arkadaşlar "Royal Rumble 2009" ne zaman yapıldı?

25 Ocak ' ta yapıldı,Randy Orton kazandı.

_______________________________________________________________________________________

Bu arada dün fena sayılmazdı işte sıradan bir programdı.Ama Bilgehan saçmalamış.500. kişi olursan evine hediye getiriyor.Şu ana kadar 2 kişi kazandı.2 side velletti ya.İkiside 7-8 yaşlarındaydı.Öyle çocuklar izliyo demekki smackdown'u.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cedric King

Harika maç olmuş

Sen buna harika maç mı diyorsun? Farkettiysen başta Randy Rey m. 'nun kolunu basamaklara koyduktan sonra ayağıyla basmıyor bile. Üstteki basamağa basıyor

• quote:

quote:

_______________________________________________________________________________________

Bu arada dün fena sayılmazdı işte sıradan bir programdı.Ama Bilgehan saçmalamış.500. kişi olursan evine hediye getiriyor.Şu ana kadar 2 kişi kazandı.2 side velletti ya.İkiside 7-8 yaşlarındaydı.Öyle çocuklar izliyo demekki smackdown'u.

Hediye ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

@LivinG DeaD
    @RIDANES

ne oldu la

Boşver la
  • quote:

İkiside 7-8 yaşlarındaydı.Öyle çocuklar izliyo demekki smackdown'u.

Bu yara beni öldürür! Bu cümlenin üzerine değil WWE, hiç bir federasyonu izlemem.
  • Hediyeler oldukça dandik şeylerdi sms için harcadığın enerjiye değmez.

Bir tane 619 şapkası verdiler çocuğa en dandik pazarda arasan bu kadar dandik şapka çıkmaz

Arkadaşlar aranızda smackdown vs. raw 2010 oyununu deneyen var mı?Daha buraya gelmedi oyun nasıl merak ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Hediye ne hocam?

İşte 619 şapkası,CM punk tişörtü,john cena çıkartması,güreşçilerin resimlerinin olduğu kalemler vs..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hediye ne hocam?

İşte 619 şapkası,CM punk tişörtü,john cena çıkartması,güreşçilerin resimlerinin olduğu kalemler vs..

@Buroc.k

Hocam oyunu ben oynadım.Gayet güzel.Tek kişilik sarmıyor ama online veya arkadaşlarınla oynarsan çok güzel oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hediye ne hocam?

Bunları SMS göndermek yerine arkadaşlarla muhabbet ederim

• @RIDANES

Bende o mesajımdan sonra oyunu aldım ps2 için fakat ben senin dediklerini diyemeceğim malesef oyun gerçekten berbattı benim için.

Signatureleri yapıyorsun finisher doluyor.
    Hasar göstergesi yok.
    Görüntüler berbat.
    Adamın altında bulunan stamina çizgisi gibi olan çizgide kötü olmuş.

Triple h 94 olmuş
    Cm Punk 90
    Jeff Hardy 90
    John Cena ve Randy Orton 93
    Rey 88
    Kane 88

2009a göre yeni adamlar var ve adamların altında hangi yetenekleri olduğu yazıyor tıpkı 2008deki gibi bu bence çok iyi olmuş.
    Ben sonuç olarak oyunu beğenmedim ve 2009a devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Buroc.k

@RIDANES

Bende o mesajımdan sonra oyunu aldım ps2 için fakat ben senin dediklerini diyemeceğim malesef oyun gerçekten berbattı benim için.

Signatureleri yapıyorsun finisher doluyor.
    Hasar göstergesi yok.
    Görüntüler berbat.
    Adamın altında bulunan stamina çizgisi gibi olan çizgide kötü olmuş.

Triple h 94 olmuş
    Cm Punk 90
    Jeff Hardy 90
    John Cena ve Randy Orton 93
    Rey 88
    Kane 88

2009a göre yeni adamlar var ve adamların altında hangi yetenekleri olduğu yazıyor tıpkı 2008deki gibi bu bence çok iyi olmuş.
    Ben sonuç olarak oyunu beğenmedim ve 2009a devam

Hacım ben Xbox 360'ta oynadım. Ps2 için bişey diyemiycem.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.