Şimdi Ara

WWE ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
10
Favori
42.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka alana taşınan maçta Nikki yine Maryse'e çarpıyor. Maryse bu sefer ortaya çıkıp Nikki Bella'ya boru ile saldırıyor. En sonunda Miz gelip Maryse'i oradan uzaklaştırıyor. WrestleMania için haberini paylaştığımız Miz&Maryse vs Cena&Nikki feudu da resmen başlamış oldu.
  • Rob Van Dam, WWE ile yeniden sözleşme imzalamayı düşünüyormuş.
  • 10 Man Battle Royal Match
    John Cena vs Mojo Rawley vs Dolph Ziggler vs Kalisto vs Apollo Crews vs Baron Corbin vs Luke Harper vs The Miz vs AJ Styles vs Dean Ambrose
  • John Cena'nın Miz'i elemesinin ardından sinirlenen Miz illegal olarak Cena'yı eledi böylece WrestleMania'daki Mixed match için bir adım daha atıldı
  • Son ikiye Luke Harper ve AJ Styles kaldı. İki isim aynı anda yere düştü. (Aslında botchladılar AJ daha önce düştü neyse) GM Daniel Bryan geldi ve maçın berabere bittiğini duyurdu. Haftaya SmackDown Live'da AJ Styles vs Luke Harper maçının kazananı WrestleMania main eventine gidecek. Bu kararın ardından Harper clothesline ile AJ'i indirdi. Bray Wyatt ile Randy Orton ekranda belirdi. Wyatt'ın kahkahaları ile şov sona ererken arkada duran Randy Orton hem Bray Wyatt'ı hem de WWE kemerini kesmekteydi.

• Seth Rollins Gelecek Haftaki RAW'da Geri Dönecek *
    WWE, gelecek hafta Seth Rollins'in RAW'da geri döneceği SmackDown Live'ın bu haftaki bölümünde duyurdu. WWE'nin Seth Rollins'in gelecek haftaki RAW'da döneceğini duyurduğu videoda, Rollins'in geleceğini ve WrestleMania planlarını sorguladı. Videoyu alttaki yorumlar kısmında izleyebilirsiniz.
    Ayrıca daha önce siz değerli okurlarımızla paylaştığımız haberlerde, Seth Rollins'in WrestleMania 33 haftasına kadar iyileşmesini ve WrestleMania 33'de Triple H'le karşılaşmasının beklendiğini belirtmiştik.
  • WWE Monday Night RAW | Bu Gece - 04.00
  • WWE Fastlane 2017 | Bu Gece - 04.00 | CANLI İZLEME LİNKLERİ!
    - Road to WrestleMania'daki son Pay-Per-View olan Fastlane, bu gece Milwaukee, Wisconsin'de gerçekleştirilecek ve Türkiye saatiyle 04.00'de başlayacak.
    Şovda bizleri bekleyen maçlar;
    * Sami Zayn vs. Samoa Joe
    * Sasha Banks vs. Nia Jax
    * Bayley (©) vs. Charlotte - Raw Women's Championship Match
    * Gallows & Anderson vs. Enzo & Cass - Raw Tag Team Championship Match
    * Rich Swann & Akira Tozawa vs. The Brian Kendrick & Noam Dar (KICK-OFF MATCH)
    * Neville (©) vs. Jack Gallagher - WWE Cruiserweight Championship Match
    * Roman Reigns vs. Braun Strowman
    * Kevin Owens (©) vs. Goldberg - WWE Universal Championship Match

http://watchwrestling.to/
    http://www.stream2watch.co/live-now/sport/wrestling
    http://www.vipbox.me/boxing
    http://sportlemons.net/boxing
    http://www.crichd.co/category/11/wwe-live-streaming/
    http://www.streamgaroo.com/live-sport/wrestling
    • MOBİL -http://m. liveonlinetv247.info/wwenetwork.php (boşluğu silip girin arkadaşlar.)

• İzlediğim en anlamsız maçlardan biri goldberg vs kevin owens'dı sanırım :D

Braun vs roman maçıda çok saçmaydı senaristler kafayı yemiş artık braun net kazanmalıydı o maçı hakkıydı bilerek kaybettirdiler adama raw ve smackdownı neden takip etmediğimi tekrar hatırladım ne zaman ki şu ppv'lar düzelir o zaman oturur devam ederim izlemeye

Big show vs rusev güzeldi keyif aldığım tek maç oydu açıkcası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

İzlediğim en anlamsız maçlardan biri goldberg vs kevin owens'dı sanırım :D

Braun vs roman maçıda çok saçmaydı senaristler kafayı yemiş artık braun net kazanmalıydı o maçı hakkıydı bilerek kaybettirdiler adama raw ve smackdownı neden takip etmediğimi tekrar hatırladım ne zaman ki şu ppv'lar düzelir o zaman oturur devam ederim izlemeye

Big show vs rusev güzeldi keyif aldığım tek maç oydu açıkcası :)

ben undertaker ve brock lesnar gelecek diye duydum ve şovu canlı izleyecektim, sonra vazgeçtim iyide yapmışım.
    jericho beni çok şaşırttı. tek sinir olduğum nokta maçın çok kısa sürmesi oldu. youtube da goldbergin videosuna şu an dislike yağmuru yapılıyor. seyirciler goldberg goldberg diye bağırmayı seviyor sadece, bence ve goldberg i gerçekten seven kesim çocukluğunda flaş tv de izleyen kesim.
    braun ve roman maçına gelirsek maçın ilk 5 dakikasından sonra kesin braun yenilecek dedim
    bu arada braun boşa giden tekmeleri vs. gerçekci bir şekilde yapuyor helal olsun
    keşke bunla brock lesnar karşılaşsa wm de ama romanı yenmeden karşılaşmasını istemem açıkcası

big show vs rusev maçını izlememiştim izleyim hemen

• WWE ANA KONU

• Sanırım yaşlı olmasından kaynaklı bir sorun emekli etmeden önce wwe biraz yüzü gülsün istiyor sanırım yoksa hani adam güreşmiyor öyle bi spear bi jackhammer gidiyo adam wm'da brock parçalar bunu benden demesi :)

Braun maçı cidden çok ama çok güzeldi mükemmeldi braun yeni favori wwe güreşçim olabilir ama senaristler haksızlık etmiş zaten o iplerin üstüne çıktı aha dedim kaybetti klasik büyük cüsseli güreşçinin kaybetme bahanesidir onun tepesine çıkmak :)

Big show maçı cidden güzeldi hani ileri sarmadan izledim :D goldberg maçında zaten owens ring dışında 5-6dk yürüdü içimi şişirdi jerichoda şaşırtmadı açıkcası bekliyordum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Sanırım yaşlı olmasından kaynaklı bir sorun emekli etmeden önce wwe biraz yüzü gülsün istiyor sanırım yoksa hani adam güreşmiyor öyle bi spear bi jackhammer gidiyo adam wm'da brock parçalar bunu benden demesi :)

Braun maçı cidden çok ama çok güzeldi mükemmeldi braun yeni favori wwe güreşçim olabilir ama senaristler haksızlık etmiş zaten o iplerin üstüne çıktı aha dedim kaybetti klasik büyük cüsseli güreşçinin kaybetme bahanesidir onun tepesine çıkmak :)

Big show maçı cidden güzeldi hani ileri sarmadan izledim :D goldberg maçında zaten owens ring dışında 5-6dk yürüdü içimi şişirdi jerichoda şaşırtmadı açıkcası bekliyordum ben.

brock buna 2 suplex yapsa bunun işi biter:D ama ben wm da yine goldberg kısa sürede kazanıcak diye düşünüyorum

aynen iplere çıkması belli ettiydi çanın sonucunu, bende roman uzak diye hemen anladım boşa gideceğini.

owensın ringe girme süreci benide sıktı/spoiler]

• Taker ile hemen hemen ayni yasta fiziken taker daha kotu gorunsede adam her wm da efsanevi bir show sunuyor roman vs taker bekledigim bir mac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negatif bir insan değilim fakat izlediğim en gereksiz şovlardan birisiydi. Resmen 'Pazar gecesi RAW' şovuydu ama vasat olanından. Zaman doldurmak için anlamsız segmentler ve bir PPV'ye yakışmayacak kalitede mücadeleler oldu. Gerisini spoilerda yazayım, izlemeyenlere ayıp olmasın.

Şov öncesi Joe vs Zayn karşılaşmasının geceyi çalacağını düşünüyordum fakat kısa sürmesi hayal kırıklığı yarattı. Reigns vs Strowman gayet güzel bir karşılaşma oldu. Son 3 karşılaşmaya girilirken sanırım saat 6'ya geliyordu. O zaman ana karşılaşmanın saniyeler süreceğini anlamıştım. Tam istenilen, belalı bir Kevin Owens yakalamışken kemeri kaybetmesi çok kötü oldu. Nedir bu Vince'in part timer sevgisi çözemedim. Zaten Goldberg vs Lesnar isim olarak büyük, yani kemere hiç gerek yoktu diye düşünüyorum. Eee %90 Lesnar kazanacak. Sonra ne olacak?? Ayda 1 gözükürse iyidir. Acaba güreşçiler, kendileri yılın 250 günü çalışırken, 50 yaşındaki birisinin gelip tak diye kemeri almasının mantığını kurmaya çalışıyorlar mıdır merak ediyorum. Gecenin sonu maalesef hayal kırıklığı oldu. Ne bileyim en azından Jericho ile Lesnar fiziksel müdahalelerde bulunsaydı. Umarım bu gece RAW'da -sanırım Chicago'da olacak- iyi bir yuhalama olur. Haftalar öncesinden planlar ortaya çıkıyor ya, bazen internetten nefret ediyorum. Son olarak, yarın gece olsa da SmackDown izlesek.

• brock lesnar hakkında ne düşünüyorsunuz?

benim düşüncem;

Genel olarakda konuşmak gerekirse son derece gerçekci, büyük cüssesinde rağmen çok hızlı hareket edebilen, gelmiş geçmiş en iyi atletlerden biridir Brock Lesnar.

Mikrofon kabileyetide iyi bence farklı bir sesi var ve kulağa hoş geliyor.https://www.youtube.com/watch?v=YaZzbwmF0fk

Güreşte olduğu kadar filimlerde de oynayacak kapasitede john cenada bile daha iyi oynayacağına inanıyorum, fakat brock biraz rahat biri yoğun işlerle pek ilgilenmiyor. ilgilense her hafta wwe de olur.

• Maç belli oldu Undertaker vs Roman Reings wm
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.