Şimdi Ara

WWE ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
889
Cevap
10
Favori
20.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 104
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 659
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HIGHER (659 mesaj) Boreman Lames (30 mesaj) Johnny Silverhand (18 mesaj) cinayet13 (13 mesaj) Finn Balor (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (762 mesaj) Mobil (77 mesaj) Tablet (4 mesaj) Mini (52 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    719 Mesaj
    Beyler şov öldü maalesef fazla bir şey beklememek lazım. Daha hiç izleyesim gelmiyor. Ve bana kalırsa büyük bir transfer olmadığı sürece bir halt olmaz. İzleyici kitlesi de düşüyor. Bakmayın çocukların ilgisine.

Hayatımda gördüğüm en kötü grup Shield'a tarihin en iyilerinden falan diyorlar, komedi gibi. The Nexus > 500 tane Shield. Roman gibi birinin şirket yüzü olduğunu düşünürsek daha izlemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Brock Lesnar’daki ağırlığın zerresi yok adamda. Biri hak ediyorsa almayı o da Strowman’dı.

Şahsen Cena’yı bile özlüyorum. Onun döneminde en azından heyecan vardı. Bu mutanta kaybetmesi imkansız gözüyle bakıyoruz. Ki ring içi, mikrofon, feud kalitesi Cena’nın %1’i etmez herhalde.

2009 döneminden beri büyük düşüş var. 2011-12-13 de fena değildi. Sonrası rezalet.

Benim favori dönemim 2008-09 Jeff Hardy - CM Punk feudu ile kapanan dönemdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konge -- 10 Ekim 2018; 17:34:15 >

• Yarbay
    7409 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Lesnar'ın kasımda UFC maçı yok mu ne işi var WWE'de?
    |
    |
    3578 Mesaj

Fatal 5-Way'i Samoa mı kazandı ?
    |
    |
    Curieux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Irishman

Fatal 5-Way'i Samoa mı kazandı ?
    Hangisi hocam? Çok önceden oynandı bir tane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de romanın kemeri elinde tutmasını istemiyorum ama adam kemeri alalı daha kaç ay oldu defalarca kemer maçına çıktı.Lesnar bey ilk zamanlarda aydan aya ppvlerde savunuyordu kemeri,sonra o süre 3 aya çıktı sonra sadece wmde ve royal rumbleda görünür oldu.Bu kadar da saçmalık olmaz yani lesnar kemeri kaybettiğinden beri raw şovuna can geldi,yeniden doğmuş gibi oldu
    |
    |
    |
    Curieux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SmackDown 1000.bölüm yaklaşıyor. Bu şovdan çok umutluyum ama Crown Jewel'dan hiç beklentim yok. Bunlar dışında, Evolution şovunun gayet iyi geçeceğini düşünüyorum ama sızdığı söylenen maçların neredeyse yarısı bile hala duyurulmadı. Yani sızma olayı ne kadar doğru bilmiyorum. Umarım RAW Women's şampiyonluk maçı yerine Becky vs Charlotte ana karşılaşma olur ve geceyi kapatır.
    |
    |

abi eski güreşçilerin bol botch yaptıkları maçları izlemekten ne anlıyor bu insanlar çözemedim.undertakerın yürüyecek hali kalmadı kardeşim yeter artık ya,koskoca efsane ne hallere düştü,üstelik her defasında last time denmesine rağmen tekrar tekrar yapılması
    |
    |
    Önümüzdeki günlerde wwe network üzerinden yayınlanacak olan, pc ps4, xbox, android ve tablet üzerinden izlenebilecek olan evolution, crown jewel, survivor series, mixed match challenged, mae young classic, nxt war games, ve haftalık nxt bölümlerini izleyebilmek için 1 aylık ortak üyelik kaydı yaptırmak isteyen varsa beraber aylık üyelik alabiliriz. Pm'den yazabilirsiniz.

|
    |
    Roman Reigns 11 yıldan beridir lösemi hastasıymış. Tekrar nüksettiği için kemerini bıraktı ve belirsiz bir süre için ringlerden ayrıldı. Valla hiç beklenmeyen bir şeydi, hakikaten şok etti. Umarım tedavi süreci iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196D -- 23 Ekim 2018; 3:31:25 >
    |
    |
    Şok oldum, elim ayağım buz kesti resmen. Şov saatlerinde uyanık olmama rağmen canlı izlemeyi sevmeyen birisiyim. Telefona bildirim geldi ve hemen ne oluyor diye girdim. Girmez olsaydım. Seth’in yaşlı gözleri, Corey Graves’in titreyen sesi... Roman, bu bir emeklilik konuşması değil dedi. Umarım atlatır ve sağlıklı bir şekilde birkaç yıl sonra geri döner. Belki de tarihin en büyük geri dönüşü olur kim bilir. Ama yeter ki iyileşsin. Birisi sosyal medyada ne kadar doğru yazmış “Some fights are bigger than WWE”

Gece tam dinleyememiştim ama konuşmasının tamamını dinledim az önce. Gerçekten çok çok zor bir durum. Sonuçta gencecik bir insan, bir eş ve bir baba. Sonuçta hayatı ortada, belki de en zor hastalıkla boğuşuyor. Ringden ayrıldıktan sonra arka alana giriş yaptığı an çok duygusal gerçekten. Özellikle Paul Heyman ve Strowman ile kucaklaşması. Belki 3 belki 5 yıl sürecektir ama mutlaka geri dönecektir diye düşünüyorum, umarım yanılmam.
    |
    |

• Yüzbaşı
    719 Mesaj
    Roman'ın şirketteki halinden nefret ederim ama senaryo dışında nasıl biridir bilemem. Sonuçta bir ailesi var, üzüldüm.

WWE'yi izlemeyi bırakma sebeplerimden olsa da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konge -- 23 Ekim 2018; 15:5:21 >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

KONU SAHİBİNİN AZMİNİ SOLUKLAYAYIM .
    14 SAYFA SADECE KENDİ MESAJLARI AAA
    Tutku
    |
    |
    719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

romanı sevmezdim ama durumu gerçekse geçmiş olsun üzüldüm. bu aralar tekrar izlemeye başladım cidden eski tat heyecan hiç yok çok yapmacık her şey vakit geçirmek için izlenir yinede
    2005-2009 zirve , 2009-2013 fena değil, 2013 sonrası leş.

CM Punk ayrıldıktan sonra RAW cidden bitti. Smackdown’ın bitişi de Jeff Hardy - CM Punk feudu sona erince oldu.

|
    |

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Crown Jewel'ın çok yüksek bir olasılıkla Cemal Kaşıkçı hadisesi sebebiyle iptal edileceği söyleniyor. Önemli maçlar Survivor Series'e kaydırılacakmış.
    Arapların parası tatlı gelmiş olacak ki Crown Jewel planlandığı şekliyle gerçekleşecekmiş. İnşallah kafalarını falan kesmezler.

John Cena, Daniel Bryan gibi isimler yer almak istemiyormuş. Ne olur artık göreceğiz.
    |
    |
    Wwe Çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 26 Ekim 2018; 3:26:32 >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Lesnar kemeri almış tekrar, ne oldu ne bitti anlatacak var mı, 2 aydan beri takip etmiyorum neredeyse.
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.