Şimdi Ara

Wukong first time :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar wukong u ilk oynayışıma rağmen güzel bir skor elde ettim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim ben şahsen wukong'u beğendim orta seviyede bir champ oynamasıda çok zevkli

• uppp!
  • quote:

Orijinalden alıntı: -LoRéN-

uppp!

Bunun amacı nedir? birileri görünce yazar. Bir acelesi mi var?

İyi aferin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

quote:

uppp!

Bunun amacı nedir? birileri görünce yazar. Bir acelesi mi var?

İyi aferin.

Fail oldum sanırım
  • Gz !!
  • quote:

uppp!

ne alaka?
  • o kadar hp yapmışın 1 atma yapmayı düşünmemişsin .. item build olmamış kısacası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReverdyFromLoL

o kadar hp yapmışın 1 atma yapmayı düşünmemişsin .. item build olmamış kısacası

Aynen, uçardı Atma'yla o
  • quote:

Evet arkadaşlar wukong u ilk oynayışıma rağmen güzel bir skor elde ettim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim ben şahsen wukong'u beğendim orta seviyede bir champ oynamasıda çok zevkli

2 Warmog niye kastın bitanesi yeterde artar ^^
  • Manamune kasan Gp'ler :'(
  • Wukong ile oynarken ara ara S'ye basıp durun. Millet sizi W skill'i kullanmış sanıp size atak yapmıyor. Muazzam trolleme aygıtı, kefere icadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjöllnir

Wukong ile oynarken ara ara S'ye basıp durun. Millet sizi W skill'i kullanmış sanıp size atak yapmıyor. Muazzam trolleme aygıtı, kefere icadı.

adam bilmiyosa yapmak pek sağlıklı değil
  • Bir iki kere W kullanın öğrensin o halde. Lane'de iken early game'de muazzam eğlenceli. Duruyorsun bir saniye kadar, sonra ilerliyorsun. Duruyorsun, ilerliyorsun. Gerçekten W kullandığında da kopyeye vuruyorlar acımadan, hunharca:((((8sekiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjöllnir

Wukong ile oynarken ara ara S'ye basıp durun. Millet sizi W skill'i kullanmış sanıp size atak yapmıyor. Muazzam trolleme aygıtı, kefere icadı.

Adam gorunmez olursa sag tik iptal oluyor , olmazsa saldirmaya devam ediyor , o yuzden ise yaramaz :D
  • Adamlar üstüne gelirken değil, şimdi normal son vuruş yapıyorsunuz ya. Durun. Bu kadar. Adamın hareketlerini bir izleyin, cogzel oluyor. Ya da öyle alana koştuklarında, yani üzerinize tıklamayıp önünüze doğru, durun. Yürümeye devam ediyorlar. İleride invis biter diye bekledikleri için galiba:/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.