Şimdi Ara

WRAPSOL ULTRADROP İPHONE 4 HAKKINDA HERŞEY (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
1
Favori
19.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hafif yukarı ittir olmadı , masaj yapar gibi yavaş yavaş bastır..... oldu.... nerde var yaww böyle bir kullanım şekli....

ben home tuşu üzerine odaklanmışım milimetre kaydırmadan yapıştırmaya başlamışım .. tepeye varınca boyu yetmemiş..... zagg da yada diğer ucuz modellerde varmıdır böyle bir uygulama

önermiyorum wraspol ürününü..... arkadaşın deyimiyle masaj yapar gibi bastırıp esnetip boyunu uzatmaya çalışıcaz artık....

quote:

Orijinalden alıntı: parmalat

Dostum çıkartmadan dene ilk önce. Yanındakilerden birisine telefonu home tuşu tarafından tuttur. Wrapsol'u telefonun ön camına bastıracak şekilde tutsun. Öyle bir tutsun ki sen çekiştirirken wrapsol'un home tuşuna olan hizası kaçmasın. Sonra yavaş yavaş masaj yapar gibi, parmaklarınla ürünü yukarıya doğru gerdirecek hareketler yap. Ancak bunu kontrollü yap ki gereğinden fazla uzamasın.

olaya bak yaaa... imalat hatası değil de ben yukardan çekiştirip ittirmedim diye boyu yetmemiş miş..........

videoyu bir kez daha izledim.... [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=mec4BZIdkmQ&feature=player_embedded#!]

dakika 2.40 tan itibaren bakabilirsiniz.... bana söylermisiniz masaj yapar gibi bastırıp ürünü uzatma tekniği uygulanmışmı ?? hayır....

öyleyse bana satılan ürünün boyu neden kısa ???? ürün forumumuzda ki arkadaşımız sarıerdem - - yetkili bayi den alınmıştır.....

@erdem bey mümkünse ürünü iade edip aynı üründen almak istiyorum....... kullanıcı hatasından dolayı yapılmış bir hata olmadığını düşünüyorum...

WRAPSOL ULTRADROP İPHONE 4 HAKKINDA HERŞEY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Ocak 2011; 16:02:22 >

• wrapsol mağdurları klubüne hoş geldin:)) zaten bu ürünün sadece cerrahlara satılabileceğini düşünüyorum, yoksa diğer türlü uygulamak neredeyse imkansız, hadi geçmiş olsun
  • Yardımcı olmaya çalıştığım için pişman olmak üzereyim :)

Hocam eğer sıfıra sıfır imal edilmiş olsaydı, kılıfa ya da cebe sokup çıkartırken, hatta elde tutarken bile, dikkatsiz ilk harekette ürün kenarından kalkar ve bir daha yapışmazdı. Sanırım bu yüzden birebir yapılmamış ürünün boyutu.

Gerçi senin şikayetin herhangi bir uyarıda bulunulmamış olması ve bunu da haklı buluyorum. Satıcı arkadaşa telefonla ulaşıp görüşmek daha güzel sonuçlanabilir mi acaba diye geldi aklıma ama sen bilirsin elbette.
  • yardımcı olan kullanıcılara teşekkür ederim.
    parmalat nıcklı kullanıcının da belirttiği gibi ürünün tam olarak kesilmiş olması mümkün değilidir.
    daha kısa olmasının ve cekcekle yapıstırılmasının sebebi kuru olarak uygulamasından dolayıdır.
    yani kısa olması bir ürün hatası değildir.
  • yasadıgınız sorunlar veya urunle ılgılı sorunlarınız ıcın bana msj veya telefon ıle ulasabılırsınız.
  • Wrapsol Ultra, iPhone 4 için uygulaması en kolay, en dayanıklı, en şeffaf ve düşmelere karşı dahi en güçlü gövde ve ekran koruyucu filmdir. Hava kabarcıklarını yok eden kuru uygulama yöntemi ile iPhone 4'e uygulanan Wrapsol Ultra cihazınızı gün içinde meydana gelecek olan düşme, çarpma, çizilme gibi etkenlerden en iyi şekilde korur. Yüksek dayanıklılığı ile 1.5 metreye kadar olan yüksekliklerden düşmeye karşı cihazınızı korursunuz.
  • iyi hadi herşeye tamam dedik.... peki arka tarafa filmi uygularken ürün sona gelip yapıştırma bittiğinde boyu tam geliyor da ... ön taraf ta neden boy kısa düşüyor tam sona gelmişken ....

dediğiniz gibi hafi kaldırıp çekiştirdim fakat istediğim gibi olmadı tabi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

iyi hadi herşeye tamam dedik.... peki arka tarafa filmi uygularken ürün sona gelip yapıştırma bittiğinde boyu tam geliyor da ... ön taraf ta neden boy kısa düşüyor tam sona gelmişken ....

Ben de yeni sipariş verdim ama merak ettim. Pakatten cıkardığınızda ön ve arka boyutları eşit değil miydi?

Fotolarda hep eşit gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisyen -- 26 Ocak 2011; 20:55:43 >

• Ürünün ön ve arka filmleri telefondan 1-2 mm daha kısadır.
    Bunun sebebide kuru uygulama yapılmasından kaynaklanmaktadır.
    Ürünü ekrana uyguluma sırasında çekçekle ittirdiğinizde telefonunuzun ekranıyla tam olucaktır.
  • yanlış.... arka film i uygularken çek çek le itip uygulamayı yaptığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz..... ama ön taraftaki film i uygularken boyu kısa düşüyor, kısa kuru farketmez.... kuru olarak uyguladığım birçok film oldu....
  • tolga bey ;
    peki boyle bırsey nıye diğer kullanıcılara olmadı.
    ön ve arkada aynı boydadır çıkardığınızda paketten.ürünlerin ne kadar genleşeceğine sizin çekçekle ittirmeniz olanak veriyor.
  • Bir arkadaşın iphone 4 üne uyguladık.
    Hafif çekince tam denk geldi. Üzerinde epey bi çizik oldu ama onlar geçiyormuş sanırım?
    Yalnız sol üst köşede tam oturturken parmak izi oldu ön kılıfta, biraz da çirkin gibi duruyor, tam köşede 2 pirinç tanesi büyüklüğünde bi alan.
    Köşeyi kaldırıp ıslak mendille silip tekrar yapıştırmak (2 saat oldu uygulayalı) iyi fikir mi yoksa yapışkan özelliği (bir de tam köşe olması dolayısıyla) giderici bir şey midir, yapmasam daha mı iyi?
  • http://www.youtube.com/watch?v=Xv6UawabAH0

adam kötü yapıyor ama herhangi bir kısalık yok.videoyu iyice izleyince boyunun tam olduğu açıkça ortada herhangi bi uzatma vs yok. buna ne demeli
  • Merhabalar. İlk wrapsol'ümü aldığımda üzerindeki dikey uzun çizik yüzünden iade edip yenisiyle değiştirmiştim. Erdem beye ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum.

Yeni gelen wrapsol'ü mükemmel bir şekilde uyguladım. Ne bir toz, ne bir parmak izi. Tam "oh artık kurtuldum" derken, özellikle açık renkli ekranlarda gözüme birşey takıldı. Dikey çizgiler var ancak gökkuşağı gibi renk renk gözüküyor. Ve açıkçası çok rahatsızlık veriyor. Bir de, home tuşunun yaklaşık 1 cm üstünde yatay şekilde kesikli bir çizgi var. Ekran kapalı konumdayken çok rahat görülüyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Küçük çizikler, hava kabarcıkları vs. 10-12 saat içinde kendiliğinden kaybolur gibi bir ifade vardı ancak 2 gündür kullanıyorum, çizikler ortadan kalkmadığı gibi, ekrandaki gökkuşağı etkisi çok rahatsız edici olmaya başladı.

Aramızda bu veya benzer sorunlarla karşılaşan var mı?

Ne olur ne olmaz diye bir süre daha denemek istiyorum ancak bahsettiğim durumların devamı halinde tekrar yardımınızı isteyeceğim erdem bey. Umarım yardımcı olabilirsiniz bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisyen

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

iyi hadi herşeye tamam dedik.... peki arka tarafa filmi uygularken ürün sona gelip yapıştırma bittiğinde boyu tam geliyor da ... ön taraf ta neden boy kısa düşüyor tam sona gelmişken ....

Ben de yeni sipariş verdim ama merak ettim. Pakatten cıkardığınızda ön ve arka boyutları eşit değil miydi?

Fotolarda hep eşit gibi duruyor.

İyie zaten fotodaki gibi böyle çıkmıyorki yanlar,gene parça parça çıkıyor orjinal sitedeki resimdeki gibi.Buradaki anlatımda sanki yanlar 2 parça tak bitti gibi ama öyle değil.Ben sadece yanları kullandım zaten,öndeki o etki falan dandik bir görünüm veriyor.Tavsiyem ön ve arka için EXIM kullanın,yıllardır kullanıyorum bir tek kusuru olmadı.Bunları takarken yok çek yok sündür.Eline alan benim iphone'u söylemeden anlamıyor bile kaplandığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Merhabalar. İlk wrapsol'ümü aldığımda üzerindeki dikey uzun çizik yüzünden iade edip yenisiyle değiştirmiştim. Erdem beye ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum.

Yeni gelen wrapsol'ü mükemmel bir şekilde uyguladım. Ne bir toz, ne bir parmak izi. Tam "oh artık kurtuldum" derken, özellikle açık renkli ekranlarda gözüme birşey takıldı. Dikey çizgiler var ancak gökkuşağı gibi renk renk gözüküyor. Ve açıkçası çok rahatsızlık veriyor. Bir de, home tuşunun yaklaşık 1 cm üstünde yatay şekilde kesikli bir çizgi var. Ekran kapalı konumdayken çok rahat görülüyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Küçük çizikler, hava kabarcıkları vs. 10-12 saat içinde kendiliğinden kaybolur gibi bir ifade vardı ancak 2 gündür kullanıyorum, çizikler ortadan kalkmadığı gibi, ekrandaki gökkuşağı etkisi çok rahatsız edici olmaya başladı.

Ne olur ne olmaz diye bir süre daha denemek istiyorum ancak bahsettiğim durumların devamı halinde tekrar yardımınızı isteyeceğim erdem bey. Umarım yardımcı olabilirsiniz bana.

Wrapsol'u ben de kullaniyorum.. Bahsettiginiz boydan biya uzun cizgi bende de var.. Telefonun isigi kapaliyken belli oluyor.. Forumdaki sanalaksesuar'dan almistim.. Bu sorunu ona da soyledim. Ama anlatamadim bur turlu.. Siz nasil degistirebildiniz??

Bir de on ve arkanin ust kenar kisimlari yapismadi gibi birsey oldu. Yani kenarden bir milim icerde hava boslugu gibi degisik birseyler var ve kesinlikle gecmiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: kırıkvazo

quote:

Merhabalar. İlk wrapsol'ümü aldığımda üzerindeki dikey uzun çizik yüzünden iade edip yenisiyle değiştirmiştim. Erdem beye ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum.

Wrapsol'u ben de kullaniyorum.. Bahsettiginiz boydan biya uzun cizgi bende de var.. Telefonun isigi kapaliyken belli oluyor.. Forumdaki sanalaksesuar'dan almistim.. Bu sorunu ona da soyledim. Ama anlatamadim bur turlu.. Siz nasil degistirebildiniz??

Bir de on ve arkanin ust kenar kisimlari yapismadi gibi birsey oldu. Yani kenarden bir milim icerde hava boslugu gibi degisik birseyler var ve kesinlikle gecmiyor..

İlk urunde gordugum sorunlari erdem beye anlattim, kendisi urunu gondermemi istedi ve yeni bir tane yolladi sagolsun. Ancak farkli sorunlarla karsilasiyorum 2. urunde de. Dedigim gibi, bir sure kontrol etmek istiyorum. Bu arada, bende de bahsettiinize benzer bir sorun oldu. On tarafin en ustunde, kulagimizi dayadigimiz kenarda wrapsolun ulastigi son yerde boydan boya hava kabarcigi seklinde bir cizgi var ve hicbir sekilde kaybolmuyor. Kutudan cikan silgi benzeri materyal ile defalarca ustunden gectim ancak duzelmedi. Ama o bolge normal olarak yapisiyor, herhangi bir kalkma durumu soz konusu olmadi su ana kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kırıkvazo

quote:

İlk urunde gordugum sorunlari erdem beye anlattim, kendisi urunu gondermemi istedi ve yeni bir tane yolladi sagolsun. Ancak farkli sorunlarla karsilasiyorum 2. urunde de. Dedigim gibi, bir sure kontrol etmek istiyorum. Bu arada, bende de bahsettiinize benzer bir sorun oldu. On tarafin en ustunde, kulagimizi dayadigimiz kenarda wrapsolun ulastigi son yerde boydan boya hava kabarcigi seklinde bir cizgi var ve hicbir sekilde kaybolmuyor. Kutudan cikan silgi benzeri materyal ile defalarca ustunden gectim ancak duzelmedi. Ama o bolge normal olarak yapisiyor, herhangi bir kalkma durumu soz konusu olmadi su ana kadar.

İste o yapismayan yer cok rahatsi edici.. Gorunumu felaket sekilde bozuyor..Ben ilk yapistirdigimda bikac yerinde daha vardi elimde uzun sure bastirdim gecti ama o ust taraflar kesinlikle gecmedi.
    Bence bu hatadir ve degismesi gerekir.. Wrapsol ilk olarak guzelce yapisacak sonra koruyacak iphone'u ama bunlarin yapismasi sorunlu..

• Arkadaslar boyu tam uygun Wrapsol nerden bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugug

Arkadaslar boyu tam uygun Wrapsol nerden bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

Böyle bir ayrım yapamazsınız çünkü böyle birşey yok. Home tuşunu hizaladıktan sonra, çekçek (squeegee) ile üst tarafa doğru ittirerek yapıştırdıktan sonra, kısa kalan yerleri de çekçek ile hafif bastırarak ittirip tam oturmasını sağlıyorsunuz. Silikona benzer bir maddeden yapıldığı için esniyor.

Ekleme: ittirip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 31 Ocak 2011; 4:46:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.