Şimdi Ara

WRAPSOL ULTRADROP İPHONE 4 HAKKINDA HERŞEY (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
1
Favori
19.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

arkadaşlar wraspol vs gibi film kullanınca... telefon için bumper gibi plastik kasalardan kullanmaya gerek kalıyormu?

istesende olmaz.cunku takılamiyor.kalıbına uymuyor.
  • Bende Wrapsol kullanıyorum gayette memnundum ancak 2-3 gün önce neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde telefonun sol tarafında sim kart yuvasının üzerinde ki wrapsol parçasında bir yırtılma söz konusu oldu.Oysa bunu yapabilecek herhangi bir darbe,düşme,sürtünmede olmadı.Neden olduğunu bilmiyorum aslında çok önemli de değil ama madem ki garantili bu ürün ve eğer bu yırtılmada garanti kapsamındaysa neden böyle kullanayım ki. Ben ürünü Wrapsol'un resmi sitesinden almamıştım. Sahibinden.com sitesinden bir satıcı aracılığıyla almıştım. Bu durumda garanti için o arkadaşa mı başvuracam yoksa direk Wrapsol'un sitesine mi başvuracam? Daha önce tecrübe eden varsa yardım edebilir mi acaba?
  • bende almak istiyorum bundan izmirde bulabilceğim biyer olcağını sanmıyorum..
    @sarierdem nickli üyeden alsam elime ne zaman ulaşır acaba haftaya yurtdışına çıkıyorum çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

bende almak istiyorum bundan izmirde bulabilceğim biyer olcağını sanmıyorum..
    @sarierdem nickli üyeden alsam elime ne zaman ulaşır acaba haftaya yurtdışına çıkıyorum çünkü.

Ben ondan aldım, siparişten 2 gün sonra ulaştı ürün.
  • arkadaslar bende hybrid ex aldim icinde gelen ultra crystali uyguladim guzel oldu fakat on tarafı mındar ettim size tavsiyem bu tur pahali ekran koruyuculara bence ihtiyac yok bence ucuz cin mallari bile yeterince is goruyor on ekranda cin mali 3 tl olanlardan arka taraftada sgp ultra crystal var ikisinin birbirinden farki yok diyelim pahali olanlarda inat ettiniz bence ilk olarak ucuz olanlardan bir iki tane takip deneyin nelere dikkat etmeniz gerektigini ogrenin sonra pahali olanlardan alun ypksa insanin ici acıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

bende almak istiyorum bundan izmirde bulabilceğim biyer olcağını sanmıyorum..

elimde sifir kutusunda WRAPSOL Ultra Drop Scratch Protection var,

izmirdeyim, elden teslim edebilirim

50 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

quote:

Orijinalden alıntı: Republic.
    Erdem bey,

şimdi sitesinde ücreti 50 yi aşıyor bu ürünün, ek olarak kargoda eklense ucuyor fiyat,ama siz bunu kargo dahil 50ye satıyorsunuz bu nasıl oluyor?

yetkili satıcıyız demişsiniz
    http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/8070-iphone4_kullandigim_kiliflarin_incelemeleri-88.html

konusunda yazıldıgı üzere, wrapsol demiş ki :

No we do not have any resellers in Turkey.
    Thank You.

--
    Wrapsol Support Team
    1-888-WRAPSOL x10
    support@wrapsol.com

?

Urunu sizin gibi 60 tl yerine 50 tl ye sattigim ve urunlerime kullanici hatasi disinda olusan sorunlarda garanti veridgim icin kusura bakmayin :)))

Yalnız sorunun cevabı bu değil.Arkadaş; "Nasıl oluyor da yetkili satıcısı olmayan bir ülkede, orijinal ürünü aynı fiyattan satabiliyorsunuz kargo ve sair faktörler ile birlikte?"diyor.
    CD Key satan arkadaşlar var, Rusya'dan temin ediyorlar o yüzden ucuza geliyor,Yani açıklamasını yapıyorlar.Siz de açıklarsanız iyi olur.
  • ürünün yetkili satıcısı türkiyede bulunmaktadır.Bunu wrapsol a maıl atarak örenebilirsiniz.
    Ürünü yetkili satıcısı olduğumuz için Amerika fiyatıyla yanı fiyatta satmaktayız.
    Şunu da ekliyim bizden başka kimsede bu ürün için fatura kesimez.
    Biz firmamız olarak ürünlerimizi direkt olark wrapsol dan almaktayız.
  • Urunler kullanici hatasindaki butun kosullar disinda garantilidir
    Birebir degisim yapilir
    Faturalidir turkce kullanim kilavuzludur
    Herhangi bir yerden ithal edilmemistir
    Direkt olaak usa wrapsol dan ithal edilmistir firmamiza ozel turkce kullanim kilavuzu ile gelmektedir
  • quote:

Urunler kullanici hatasindaki butun kosullar disinda garantilidir
    Birebir degisim yapilir
    Direkt olaak usa wrapsol dan ithal edilmistir firmamiza ozel turkce kullanim kilavuzu ile gelmektedir

teşekkürler bugün gönderiniz elime geçecek.... umarım uygularken sıkıntı yaşamam....
  • türkiyede yetkili satıcısıyız.İnanmayanlar içinde alttaki linkten gelen yazıyı görebilirsiniz.

http://img683.imageshack.us/i/wrapsol.png/

tekrardan belirtmek istiyorum.Ürünlerimiz direkt olarak USA Wrapsol dan ve Türkçe kullanım kılavuzu ile gelmektedir.
    Bu ürünün türkiyede ilk satışını da aylar önce biz yapıyorduk BAŞKA firmalar bu markayı tanımaz iken.
    Ve artık Türkiye yetkili satıcısyız.

Marakayı bizden tanıyıp pahalıya ,nerden alındığı belli olunmayan vetürkçe kullanım kılavuzu olmayan ürünleri satan kişilere kanmayınız!
  • quote:

Urunler kullanici hatasindaki butun kosullar disinda garantilidir
    Birebir degisim yapilir

erdem bey selamlar.. dün sizden almış olduğum wraspol koruyucu geldi başarılı bir şekilde uyguladım.... home tuşunu öncelikli olarak hizzalayıp yukarı doğru çıktım....

ancak aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi üst kısım hizzalanmadı.... ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Ocak 2011; 9:05:43 >
  • uygularken hafif çok hafif bir çekme yapıcaksın tam oturuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

uygularken hafif çok hafif bir çekme yapıcaksın tam oturuyor...

nasıl hafif bir çekme , sündürmekmi gerekiyor? hiç duymadım böyle birşey,....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Ocak 2011; 8:57:27 >
  • arkadasın dedigi gibi sundurcektin.silikonumsu bir maddeden yapıldıgı icin uzuyor.nereye cekersen geliyor.hala yapabilirsin.yanlız elin temiz olsun ve el izi bırakma.
  • tamamen kaldırıp baştan uygulayabilir miyim....??

neden bu şekilde bir sündürmeye ihtiyaç duyuluyor ki... daha önce kullandıklarımda böyle birşey yaşamamıştım ve aklıma da gelmedi sündürülmesi gerekeceği.....
  • sadece o uc kısmıs hafif kaldır.sakına hepsini kaldırma.wrapsol un tek dezavantajı hocam.can sıkacak bişey yok .sundurmeyle duzeliyor ancak tekrar ediyorumki parmak izi bırakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

tamamen kaldırıp baştan uygulayabilir miyim....??

neden bu şekilde bir sündürmeye ihtiyaç duyuluyor ki... daha önce kullandıklarımda böyle birşey yaşamamıştım ve aklıma da gelmedi sündürülmesi gerekeceği.....

Dostum çıkartmadan dene ilk önce. Yanındakilerden birisine telefonu home tuşu tarafından tuttur. Wrapsol'u telefonun ön camına bastıracak şekilde tutsun. Öyle bir tutsun ki sen çekiştirirken wrapsol'un home tuşuna olan hizası kaçmasın. Sonra yavaş yavaş masaj yapar gibi, parmaklarınla ürünü yukarıya doğru gerdirecek hareketler yap. Ancak bunu kontrollü yap ki gereğinden fazla uzamasın.
  • sündürme falan hikaye yaw adamlar ın üretim hatası... kullanım klavuzu hazırlamış adamlar , hani demiyor ki ürün slikonumsu bi yapıdaır hafif çekerek sündürmeniz gerekiyor diye bir uyarı varmı ?? yok ?? kullandığınız diğer koruyucularda böyle bi sündürme yapıyormuydunuz hiç?

neyse akşama denerim artık, eşimin telefonuydu çünkü....

hehh oldu masaj yapar gibi .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Ocak 2011; 10:02:50 >
  • sündürmek biraz fazla olur heralde :)

kutudan cıkan plastik ile hafif bir bastırma ile de aynı uygulamayı yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.