Şimdi Ara

wpchrg.com kartımdan para çekmeye kalkıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da yazdığım gibi adınını sanını duymadığım bir site kartımdan para yürütmeye kalkıştı ama neyseki bankam dolandırıcılıktan şüphelenip direk aktarımı durdurmuş sonra gün boyu yaptığım araştırmalar sonucu tek olmadığımı öğrendim ilk 1 2 dolarla başlayıp banka uyanıncaya kadar çekime devam ediyorlarmış kaynak(http://www.whatsthatcharge.com/Jti-Twitchtv-Sub-Srvcs-888-8003173-Us ) 1000 dolara kadar kaptıran var. Yalnız adamlar oldukça zeki parayı direk kendi hesaplarına göndermiyorlar facebook, wordpress ve twitch.tv gibi türlü sitelerle bağış jeton vs yollarla dolaylı olarak kendilerine aktarıyorlar.

Bu yüzden diyeceğim o ki ya kartınızı yurtdışı alımlara kapatın yada bankayla görüşüp oluyorsa tüm alımlarda 3d imza kullanmyı talep edin böylece benim başıma gelen bu olay gibilerinden kurtulmuş olursunuz.

Son olarak bu kartım online alışverişlerde nerdeyse hiç kullanmadım son zamanlarda metro ve efe turdan netten bilet aldım kendi sitelerinden yaklaşık 1 yıl öncesinde de sinerji.gen.tr ve sadecenotebook.comdan 2 bilgisayar ve bir cep telefonu aldım zaten iki sitede aynı yere ait hani o siteler sağlamdır bilen bilir muhtemelen metro yada efe turda bilgilerimi çaldılar aman dikkat edin benden söylemesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.