Şimdi Ara

WP10 Grup SMS Atılamıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mmucit (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> WP10 Grup SMS Atılamıyor!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    726 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Durum MS firmasının kötü bir şakası gibi. WP 8.1 de oluştuduğum gruplara mesajlaşma uygulamasından seçerek sms atabiliyordum. Şimdi ise l535 telefonumu WP10 a güncelledim ve sonuç fiyasko. Mesajlaşma uygulaması kişileri tek tek seçmemi istiyor?! Var mı tavsiyesi olan, başka uygulama vs.

En kötü senaryo olarak wp8.1 e geri döneceğim. O sistemde en sık güncellenen bir whatsapp var, başka birşey kalmadı gibi.

MS a geri bildirim yapayım diyorum ama adamlar dükkanı kapatmış olabilir. Onenote uygulamasının i harfi kaç aydır çalışmıyor.

Edit: Tam anlamıyla kapamamışlar grup sms'i. Bir grubun üzerine tıkladıktan sonra aşağıdaki Mesaj-Herkese açık ın üstüne basınca o gruba sms atıyor.
    Benim w800i de bunu yapıyordu Birden fazla gruba aynı sms'i atmak için aynı işlem tekrarlanacak gibi duruyor.

Edit2: Bazen mesajlaşmaya girmek zulüm oluyor, bir süre bekliyor bekliyor ve sonunda atıyor beni ana ekrana. Var mı benim gibi mesajlaşma uygulamasından muzdarip olan?

Edit3: Sorunu çözdüm arkadaşlar, wp 8.1 e geri dönerek. Wp10 iyiydi hoştu, bataryamı daha çabuk bitiriyordu ama bana gruplara sms atabileceğim bir mesajlaşma uygulaması lazım.
    Rapdial adlı bir uygulama da grup oluşturup sms atabiliyorsunuz ama grupları o uygulama içinde oluşturmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 18 Mart 2017; 17:35:33 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.