Şimdi Ara

WP Ustası | WordPress Kurulum ve Destek Hizmetleri (Web Sunucusu, Tema Değişimi & Dil Ayarları, SEO)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WP Ustası olarak WordPress ile ilgili tüm sıkıntılarınızı çözüm üretiyoruz. WP Ustası olarak baştan sona, sunucu kurulumundan bir WordPress tabanlı sitenin canlıya alınmasına kadar gereken tüm adımları uygun fiyatlar ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle tamamlıyoruz.

WP USTASI NE YAPAR?

WP Ustası olarak alınan işleri en kısa sürede, en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle tamamlıyoruz.

Bir WordPress siteyi sıfırdan sunucu kurulumuyla başlayarak hızlıca bitirebiliriz. Kendi sunucunuzda kendi istediğiniz siteyi tasarlayabiliriz. Ayrıca kendi sunucularımızda da hosting hizmeti verebiliriz. Bu VPS sunucular paylaşımlı sunuculardan daha performanslı olacaktır.

İstendiği takdirde site, sayfa ve sunucu bazlı iyileştirmeler, optimizasyonlar ve hata düzeltmeleri yapabiliriz.

Beğendiğiniz temanın kurulumu, değişimi, düzenlemesi ve Türkçeleştirilmesini sorunsuzca gerçekleştirebiliriz. Sitelerinizi arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkartmak için de SEO çalışmaları yapabiliriz.

Linux tabanlı web sitelerinizi CentOS sunucular ile barındırmanızı sağlayabiliriz. Bu sunucularda siteleriniz dışında ownCloud (bulut sistemi), OpenVPN ve posta hizmetleriniz gibi kullanışlı hizmetler de bulunabilir. Kurduğumuz sunucunuzu hem biz hem de siz anlık olarak NetData programı ile takip edebiliriz.

Seçeceğiniz kurumsal isminiz için e-posta hizmetleri sağlayabiliriz.

BEN KİMİM?

Merhabalar. Ben Oğulcan Özügenç. 16 Haziran 1992 doğumluyum. Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 1 sene boyunca Bilgi İşlem Destek Uzmanı olarak çalıştım. İş tecrübemden önce de ZyXEL Türkiye’de Stajyer Mühendis olarak yer aldım. 6 yaşımdan beri teknoloji ve elektronikle ilgilenmekteyim. Bu ilgimden dolayı da mühendislik bölümünü seçtim.

Mühendisliğimin yanında kendime ait sitelerde Editörlük yapmaktayım. Sitelerimin kurulumlarını da sıfırdan kendim gerçekleştirdiğim için kendimi hem Blogger hem de Webmaster olarak görmekteyim. Sitelerim Almanya’dan kiraladığım bir sunucuda (VPS) bulunmaktadır. HTML ve CSS dillerine olan hakimiyetim sebebiyle WordPress ve OpenCart altyapılarında ciddi değişiklikler yapabilmekteyim. Hazır altyapılar kullanmama rağmen özgün siteler üretebilmekteyim. C dilini de mühendislikte kullanmaktayım.

HİZMETLERİMİZ

Site, Sayfa ve Sunucu İyileştirmeleri & Hata Düzeltimi

Sitelerinizi, sayfalarınızı veya sunucularınızı optimize edebilir, hataları düzeltebiliriz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Çalışması

Kendi tecrübelerimizle olumlu sonuçlar aldığımız SEO çalışmalarını sizler için gerçekleştirebiliriz. Bu sayede Google sıralamalarında daha üst sıralara çıkabilirsiniz.

WordPress Tema Türkçeleştirilmesi

WordPress tema Türkçeleştirme işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirebiliriz.

WordPress Tema Değişimi & Düzenlemesi

WordPress tema değişimi ve düzenlemelerini hızlıca ve SEO kaybı yaşanmadan tamamlayabiliriz.

OpenCart ve WordPress Tabanlı Site Kurulumu

İster kendi sunucunuza ister hosting hizmeti ile baştan sona bu kurulumları yapabiliriz. Size sadece içerik girmek kalır.
    Kurulum sonrası ileride yaşayacağınız tüm sorunlar, istediğiniz güncellemeler ve değişiklikler konularında destek verebiliriz.
    Kurduğumuz siteleri çoğunlukla kendi sunucularımızda barındırdığımız için bu siteleri sunucu tarafında da gözlemleyerek (WordPress PHP performansı, eklenti performansları, eklenti hataları vb.) daha iyi optimizasyonlar yapabilmekteyiz. Olumlu gördüğümüz gelişmeleri kendi sunucularımız dışındaki sitelerde de uygulayabilmekteyiz.
    CentOS Tabanlı Web Sunucusu Kurulumu & Yönetimi

Sunucuya gerekli programların kurulması

ownCloud (bulut sistemi), VestaCP (Web Hosting Control Panel), OpenVPN gibi gerekli programların kurulumu
    İhtiyaca göre sunucu optimizasyonu

Web Hosting ve Kurumsal E-Posta Çözümleri

İster tamamen size ait sunucularda, ister paylaşımlı sunucularda kurumsal e-postalarınızı web siteleriniz ile birlikte barındırabiliriz. Barındırdığımız süre boyunca tüm sorunların giderilmesi ve hesapların yönetimi tarafımızdan sağlanacaktır.

Tüm WordPress ve OpenCart Sorunlarının Çözümü

Tüm WordPress ve OpenCart Sorunlarının Çözümü

Web Hosting Panelinde Gerekli Domain Ayarlamaları

Web Hosting Panelinde Gerekli Domain Ayarlamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanozugenc -- 10 Ağustos 2017; 14:13:19 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.