Şimdi Ara

Woxed's CaRbOn StAcKeRrRr (Müzikli slayt 4. sayfada) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
6.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de o vu metrelerin ledleri de mavi yerine kırmızı olmalıymış bence sırıtmış gibi ama yakından nasıl duruyordur bilemem..
    karar senin..
    yan kapak muhteşem ama tebrikler..
  • O kadar uğraştığına değmiş doğrusu bende kasa boyamayı denedim sprey boya ile elime gözüme bulaştırdım acemi olunca neyse bi şekilde düzelttim ama bir daha uğraşmam sanırım...

Senin kadar becerikli değiliz ve fazla vaktim olmuyor onunla uğraşacağız diye bilgisayardan uzak kalamam...

Mod konusunda hünerlisin ona diycek yok ama resimlere bakarsak fazla kırmızı geldi bana...

Herşeyiyle mükemmel aslında sen yaptığın işten memnunsan açıkcası geri kalanlar boş olmalı fakat yaptığının taktir edilmesi beğenilmesi insanı daha bi gaza getiriyor olsa gerek...
  • eğer lcd yi o gösterdiğimden bulamazsan bana yakında özel olarak bi tane lcd gelecek onu verebilirim..
    özel olmasının sebebi yazıyı bi kaç renge istediğin gibi değiştirebilir olman..
    kırmızı, yeşil(sarı da olabilir tam seçemedim) mavi ledleri, ve bu ledlere bağlı potansları var..
    hangi renkten ne kadar katmak istiyorsan yazıya o potansı açıyorsun sadece kırmızınınkini açıp dierlerini kapatırsan yazı kırmızı olur...
  • ama gelmeme gibi ihtimali de var..
    gelmezse kendim yapabilirim böle bişi aslında çok da zor değil..
    sen kendin yapmak istersen yardımcı olurum..
  • ya aslında benimde o kadar waktim yok bu işlere ama arada zaman buldukca uğraşıyorum.mesela işlemeyi yapmak,plexinin üzerine kaplamayı yapıştırmak ve işlemek 40dk mı aldı.bunun dışında okuldan baya proje çizim ödewleri fln war.sınawları saymıyorum bile yaza uğraşırım belki detaylı olarak necoinside@sana pmden msn atıyorum eklersin umarım
  • Kabloları ne ile sardın ?

Çok güzel olmuş eline sağlık.
  • tebrikler mükemmel olmuş. bravo
  • kardeş harbi güzel olmuş eline saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: woxed

ya aslında benimde o kadar waktim yok bu işlere ama arada zaman buldukca uğraşıyorum.mesela işlemeyi yapmak,plexinin üzerine kaplamayı yapıştırmak ve işlemek 40dk mı aldı.bunun dışında okuldan baya proje çizim ödewleri fln war.sınawları saymıyorum bile yaza uğraşırım belki detaylı olarak necoinside@sana pmden msn atıyorum eklersin umarım

sen eklemişsin beni zati de
    ben kabul ettim ama daha görüşemedik acaba arada bi sorun mu çıktı?

• tek kelimeyle süper yaw kasaının o yana paneli nasıl yaptın onu dremlle kesip oraya plezy koyup arkayada neon mu koydun
  • öncelikle beğenmenize sevindim.sırasıyla;dostum bi tkablo toplama kiti kullanmadım.o metaller duş hortumu kabı.onları su soğutmanın üzerine geçirdim.Seklin nasıl yapıldığına gelirsek;ne dremmel nede başka ağır bi kesici...sadece maket bıçağı ile yaptım o işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: woxed

öncelikle beğenmenize sevindim.sırasıyla;dostum bi tkablo toplama kiti kullanmadım.o metaller duş hortumu kabı.onları su soğutmanın üzerine geçirdim.Seklin nasıl yapıldığına gelirsek;ne dremmel nede başka ağır bi kesici...sadece maket bıçağı ile yaptım o işi

Maket bıçağı ile nasıl yaptın anlatabilirmisn tam olarak ?
  • su soğutma işi kaç liraya maloldu. bende su soğutma düşünüyorum önce sonra belki modifiyeyede bakarım. Toplam kaç kuruş karcadın su soğutmaya parçaları ve fiyatları yazarmısın?
  • sistemde bitek bloğa ve tekli rad. a para werdim.diğerlerini sağda soldan edindim.zaten şuan söktüm suluyu.büyük kasa kullananlara (sukabından dolayı) uygun fiyata verebilirim.

sistemde kullandıklarım

-2200lt/h atman dalgıç pompa.
    -240 radyatör.içi bakır ve çok ii performan weriyor.
    -120 lik cm radyatör
    -TT 5.25 su kabı
    -16lt kapasiteli 5 tane 5.25 kaplan kendi yapımım su kabı (bükülerek yapıldığından ek yerleri min seviyededir.sızdırmaz.)
    -CM block.3 rekorlu ortadan giriş
    -7-8mt kadar sistemde kullanılacak kesilmemiş silikon hortum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 22 Mart 2007; 14:54:23 >
  • Hacım eline sağlık süper olmuşş carbon fiber gibi olmuş gerçeğine benzemiş
  • Şuana kadar gördüğüm en iyi Stacker Mod'u olmuş, eline sağlık. Bu Carbon sticker işi kafama yattı ileride bende denemek isterim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Şuana kadar gördüğüm en iyi Stacker Mod'u olmuş, eline sağlık. Bu Carbon sticker işi kafama yattı ileride bende denemek isterim.

bu yorum amacıma ulaştığımı gösteriyor.teşekkür ederim
  • Şimdiye kadar ki gördüğüm en güzel modlu kasa. Gerçekten tebrik ederim.
  • FireBall Case tunning Champions

Winner

• Demiym demiym diyordum maalesef woxed kardeşim.Jurinin olmadığı herkesin kendi çalıp oynadığı herkesin kendine oy attırdığı yarışmada 1. geldiğine pek sevinmem yerinde olsam.Yarışmanın kurallarını nasıl yapıldığınıda detaylı bi şekilde yazsanda daha açık olsan.Gören görmeyen de bişi sanıcak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.