Şimdi Ara

Woxed's CaRbOn StAcKeRrRr (Müzikli slayt 4. sayfada) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
6.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha iisi senin olsun.bilen biliyor sevinmek,hırs yapıp kasa satmaktan, son dk da katılıp 4. olup bide şov amaçlı geri çekilip üstüne bide kasayı göstermelik satılığa çıkarmaktan iidir madem o kadar önemli bişi diildi neden katıldın yarışmaya????hayret bişisin ha bükemediğin eli öpeceksin.hadi yarışma tesadüftü,hileydi şikeydi diyelim,2 aydır byte dergisi olayına cevabın ne olacak??? çamur atmakla biyere varamazsın haberin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 17 Nisan 2007; 16:21:14 >

• Woxed çım yanlış adamla uğraşıyorsun söylüym.Şahsiyetleri karıştırma.Bir kere benim bükümeyipte öpeceğim elin bi asaleti bi asilliği olmalı.ben yarışmaya son dk da katılmadım.Hem kasamı satarım satmam sana ne karın ağrısı yapmış ???Çamur da atan ben değilim.Sağa sola bana oy atın diyede yalvaran ben değildim.Şov peşinde olan sensin ben değil.Ne zaman unuttun msn de dediğini!!!Donanimhabere Sen 4. lüğünü yaz bende 1. liğimi sonrada birbirimizi tebrik edelim.Bu nekadar basitçe bir davranıştır.Kendi kasama Oy vermeyen Arkadaşlarıma küsende ben değilim.Ne kadar Şov peşinde olduğun bu lafından da olduğu gibi belli oluyor.İlk önce radyatörünü bi monte et alt tarafada sonra kendini neyin kralı neyin otoritesi olduğunu ondan sonra ilan et.Ama yinede elini kimseye öptüremezsinBundan adın gibi emin ol.Benim Bu mesajları DonanımHabere yazmamdaki sebep bu forumda demokrasinin olmasıdırKimseyle benim kasam senin kasandan daha iyidir gibi yada Benim şeyim seninkinden daha iyidir gibi çocukça basitçe davranışta söylemde bulunmadım.Ama Şuda bir gerçekki zaten daha iyisi bende.Yani zorla adamı konuşturuyosun Seçkin

• ben kimseye yalvarmadım.yalwaranların 70 küsür oyusilindi..ayrıca kalan oyları sayarsan hepsi yarışmadan önceki üyeler.benle alakası olmayan adamlar.benim küsme durumum kime olmuş çok merak ettim.bencede sen yanlış adamla uğraşıyorsun maannn..Kasan umrumda diil tamammı...ben o tebrik olayında millet bazı şeyleri görsün die yapmıştım ama yenilmeye bu kadar hırs yapıcağın aklıma gelmemişti.bende sana şu sözlerini hatırlatayım "yarışmada bitek senin kasayı rakip olarak görüyorum diğerleri fısss" lütfen daha fazla uzatıp topiğimi kirletme..demokrasi birilerini rahatsız etmek diildir.11 oy alanda ben diilim lütfen yenilgiyi kabul et.juri bastada yoktu zaten.sen bunu bilerek katıldın..Benim kasam seninkini döwer ayrıca.ben sıvı soğutmayı sadece yarışma için kurdum şuan bt+fm121 kullanıyorum....önemli olan çok para harcamak diildir lütfen sus
  • Ben sana ancak doya doya gülüyorummmmmm Seçkin. Demekki seni rakip gördük kötü ettik.Bu doğru tek rakibim sendin.Ama sende rakip olmaya değmezmişin.Tek yaptığım eşşeklik yarışma sonuna kadar efendiliğimi korumaktı.Ben sağda solda bütün polemiklerin içine girmedim senin gibi.Şunu söylüym 2 fırça boya bi maket bıçağı ile mod olmaz .BEnde iddaa etmiyorum zaten mod yaptığımı.Milletin takdiridir.Topiğini kirletmiyorum modunla ilgili yorumumu yazıyorum.Güle güle kullan hoş olmuş.
  • yaaa bi git dostum yaaa sen aynanın karşısına geçte kendine gül.ben mi polemiğe girmişim ha ha ha çok komiksin. 2 fırça boya dediğin ilk kez yapılan iplik boyadır.akıl edeydinde sen yapaydın.maket bıçağı. ben söylemesem yan kapağı kestiğimi sanıyordun bunuda akıl edeydinde sende yapaydın.karbon kaplamayı zaten hiç işe katmıyorum.bu foruma ben bu kasayı koydukdan sora herkesde görülmeye başladı bianda.bende biraz senin kasana yorum yapıım.4 paket sarı elektrik bantıyla mod olmaz o zaman.
  • Yani Buralara kadar düşürdün yaniii seviyeyi .Benim topic her türlü yoruma açık ikinci elde olduğu gibi.Cevabınıda alırsın mutlaka ama eee benden söylemesiBu arada 4 paket elektrik bandı değil o yarımşar paketHee Ozan Abiyi görüpte yukarıdaki mesajını değiştirme.Hileli falan değildi öyle lanse etmeye çalışma ben öyle bişide demedim. sizin gibiler yüzünden çok zor durumdada kalarak adamlar böyle sonuçladı.Emin olki kimse senin gibi bikaç kişinin daha dırdırını çekemezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman_solider -- 17 Nisan 2007; 16:54:37 >

• senin cevabını aldığın gibi dimi.ben benimkinden ii kasalar dışında kasalara yorum yazmıyorum malesef daha çok çalışman gerekiyor.sana son sözüm meyva veren ağaç taşlanır die bi söz olacaktır.senin gibi kuduran çok sayıda kişi war.elinden powerı kaçıranlar fln.Ben diğer forumda senin yanında olan mesajlar yazmıştım.şimdi düşünüyorumda hataymış.seviyeyi sen düşürdün.gelip benim toipğime sen yazdın bişimi yaptığını sanıyon die.çekemediğini orda gösterdin zaten.o 2. eldeki arkadaşlarına zamanında sana oy atsalardı.11 oyda kalmazdın böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 17 Nisan 2007; 16:54:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: woxed

senin cevabını aldığın gibi dimi.ben benimkinden ii kasalar dışında kasalara yorum yazmıyorum malesef daha çok çalışman gerekiyor.

Tşk ederim Arkadaşım.Ben Zaten hep çalışıyorum Senin gibi Bi mod yapıp kenara geçmedim çok yakında görürsünüz Taktın mı Psu nu nasılmış iyi çalışıyormuymuş.Okadar sağını solunu karaladığına değmiş mi

• psu gelmedi..yha sen adammışsın hee seninkinde ne war allah aşkına yazsana sende bekle sende göreceksin.1 diniz 2 oldunuz. hepinize şöle bi güzel kapak yapıcam ilerde.şu okul bi bitsindse
  • ayrıca benim 1 tane modum yok geçen senede yarışmadan sonra hürriyete çıkmıştı shark ım o acemilikti ama görüldüğü üzere katlayarak güzelleşiyor.beni bilen bilir kendini kasma boşa buda sana yazdığım son cevap
  • Seçkin Sözlerine Dikkat et Kuduran falan, terbiyesizliğin gereği yok acı tatlı tartışıyoruz burda.Psu Gelince Güle Güle kullan.Benim yanımda mı oldun Zuhahahaha Forumlarda Birkere ben kimseyle ne tartışmaya girdim nede polemiğe.Sadece Yaptığın benim Seni nasıl rakip olarak belirtiyosam sende öyle belirttin.:Hadi İyisin Topiğinde baya bi post kazanmış bu sayede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman_solider -- 17 Nisan 2007; 17:01:17 >
  • benim post kazanmaya ihtiyacım yok.nolacak sanki bu arada hürriyet olayının linkini buldum ama resimleri yok üyelik olmadan resim gözükmüyor

http://www.hurriyet.com.tr/pazar/4063894.asp?gid=59
  • Ben başka bir şey demiyorum Sana kardeşim.Bidaha olucak bu tür yarışmalar.Benden sana Tavsiye İhtiyaçların doğrultusunda hiç bir zman hareket etme.Kırılan biçok insan olur çevrende.Başka da lafım yok
  • tamam safak ama şunuda belirteyim benim zaten hiper575w powerım war.yane powera ihtiyacım yoktu.ben kulaklığı istiyodum ama pwerı isteyen vatandaşa inat powerı aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman_solider

Yani Buralara kadar düşürdün yaniii seviyeyi .Benim topic her türlü yoruma açık ikinci elde olduğu gibi.Cevabınıda alırsın mutlaka ama eee benden söylemesiBu arada 4 paket elektrik bandı değil o yarımşar paketHee Ozan Abiyi görüpte yukarıdaki mesajını değiştirme.Hileli falan değildi öyle lanse etmeye çalışma ben öyle bişide demedim. sizin gibiler yüzünden çok zor durumdada kalarak adamlar böyle sonuçladı.Emin olki kimse senin gibi bikaç kişinin daha dırdırını çekemezlerdi.

+1 +1 +1 +1 helal süpper yanıt .. son derece katılıyorum herşey yarışma veya oylama degil önemli olan baki olan dostluktur ..

• şafak, seçkin
    ne atışıp duruyosunuz? en özgün 2 tane stacker sizde, kullanıp tadına varmanız gerekirken kasaları tokuşturuyosunuz.. yarışma bitmiş gitmiş. sonucuna ne kadar güven olur tartışmaya girmiycem ama sizi böyle görmek güzel değil. ağzını açmayan şafak bile neler yazmış. birbirinizi kışkırtmayın lütfen..
  • agalar corbon pc yi maynak gösteriyorr .....
  • hâlâ kimse anlamıyor yıllar nasıl geçti nasıl geçiyor..
    hayat bir andan ibaretken onu kavgayla geçirmek ne kadar saçma..
    bence birbirinizle ta başta bu şekilde konuşmaya girmemeniz lazımdı..
    Türkiye gibi bi yerde hiç bi yarışma sonucu gerçekleri göstermez ama yalan olup olmadığını da kimse bilemez..
    bakarsınız Türkiye düzelişe gidiyordur kim bilebilir..
    ancak birbirimizle kapışmak yerine birbirimize destek olmamız gerekir..
    elin yabancısı gelip kışkırtıp ülkenin altını üstüne getiriyor bizim ufak bi yarışma için yaptığımıza bak..
    gelin hep bir dost olalım..
    bence kasaları yarıştırılacağı bi yarışma açmak yanlıştı..
    ben belki maviyi severim seçkin abim kırmızıyı şafak abim sarıyı ahmet mehmet yeşili turuncuyu siyahı vs..
    herke kendi zevkine göre yanıt vereceği bi yarışmada gerçek işçilik nasıl belli labilir ki
    tesadüfen siyahı sevenlerin o siteye ilgi gösterdiğini düşünürsek(örneğin) o kasa daha yüksek oy alacaktır..
    bence kasaya ufacık bi led takmak bile çok farklı bi işçiliktir..
    tüm kasalar gözümde eşit çünkü tüm kasalarda en azından taşımak için bile emek vardır..

• Düşüncelerinden dolayı seni cânı gönülden tebrik ediyorum kardeşim..
    Bazen can sıkıntısını gidermek için eski topikleri karıştırıyorum da, yazılan mesajları, karşılıklı atışmaları, mahalle ağzı ile dalaşmaları gördükçe canımın sıkıntısı daha da artıyor..
    Halbu ki, herkes kendi emeğini sergilese, faydalandığı kaynakları belirtse, bu işlere yeni başlayanları incitmeden öğretici bir şekilde teşvik etse ne kadar güzel olur değil mi? Unutmamak gerekir ki, hiç kimse hiç birşeyi annesinin karnında öğrenmiyor. Çok biliyorum edasında olanlar da acemi idi bir zamanlar..
    Lütfen eleştirilerimizde yapıcı, tenkitlerimizde akılcı olalım.Güzelim topikleri de, lâubali bir şekilde sulandırmayalım...
    Saygılar sunarım..
  • Neco ve Amfibi arkadaşlarım sizleri cani gönülden tebrik ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.