Şimdi Ara

Wowu bu fiyata nasıl oynuyorsunuz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
61
Cevap
0
Favori
4.609
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Wowu bu fiyata nasıl oynuyorsunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5839 Mesaj

klasikte shop bölümü yok
    |
    |
    CB1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yarbay
    2052 Mesaj
    Aylık hemen hemen 90 TL. Tuhaf bi durum yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: aschil

klasikte shop bölümü yok
    Ben bu yüzden 8 aylık token aldım hazırda tutuyorum 200k da gold ayırdım 150klara gerilerse alırım yoksa düşmesini beklerim yine... Clasicte oynayacak çok oyuncu olacağını sanmam bence çok tutmayacak bu clasic işi. Şuanki duruma alışmış yeni oyuncular en fazla 1 ay belki dayanır eski oyuncularda popilasyondan dolayı hardcore bir devamlılık sağlayamaz 1 2 aya geri dönerler gibime geliyor. Herkes bir hevesle girer ama o kesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 10 Ağustos 2019; 16:34:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Darch

aksine classic ana oyunu geçecek.
    |
    |
    CB1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

Uygulamasam neden söyleyeyimki. bizzat kendim bu dediğimi uygulayarak 10gün civarında 4 token kastım. Denemeden direk yapamazsın diye düşünme bence.
    |
    |
    kvo35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Lev1s

Uygulamasam neden söyleyeyimki. bizzat kendim bu dediğimi uygulayarak 10gün civarında 4 token kastım. Denemeden direk yapamazsın diye düşünme bence.
    Siz hangi serverdaydınız... Yapılamaz demek doğru değil zaten herkes sanırım kendi serverıyla bir tutuyor o yüzden böyle konuşuyor ben doomhamerda oynuyorum bende anchor 50 goldken sende 250golddan alıcı bulabilir halen o yüzden yapılamaz demeden önce server ları belirtmek lazım... Token fiyatları tüm avrupa serverları için ortak ama her serverın kendi içindeki item fiyatları farklılık gösteriyor...

|
    |

Orijinalden alıntı: Lev1s

Doğru diyorsun tabi denemek lazım. ben genel konuştum aslında ama sonuçta çok vakit yemiyormu?
    |
    |

WoW için aylık ödeme yapanlar Classic'e girebiliyor, ayrı bir ücretlendirmesi yok.
    |
    |
    Deníz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normal wow oynamıyorum, hiç oynamadım da.Normal wow mu almam gerekiyor o zaman?
    |
    |
    Bahsedilenler: Darch

Hayır sadece aylık ücret ödeyeceksiniz.

Oyunu satın almanıza gerek yok, BFA dışında kalan tüm içerik aylık ücret ödeyince açılıyor. Sadece en son çıkan ek paketi oynamak isterseniz ayrıca satın almanız lazım.
    |
    |
    Deníz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Gelişmiş ülkelerde en fazla 2 saat çalışarak wow sub u blizzardin sitesinden alabiliyorsunuz. Bizim alim gücümüz çok düşük. Londra'da 1 porsiyon kuzu sis 15£ civarı.

|
    |

Orijinalden alıntı: Darch

Classic'de token hiç olmayacak zaten, etkilemesinin sebebi popülasyonun o tarafa kaymasından kaynaklanacak.

Oyuna para vermeyip, token ile devam edenler mutlaka Retail oynamak zorunda kalacaklar ancak belirli bir yaşın üstünde ve batı Avrupa'da yaşayan çoğunluk 2-3 aylığına da olsa Classic'e kayacak. Hal böyle olunca token'a talepte bir düşüş olmayacak ama arz azalacak. Üstüne üstlük bol miktarda gold'u olan ve oyuna ara veren kesim Classic için geri dönüp fiyatları iyice çığırından çıkarabilir.
    Fiyatlar şu an çığrından çıkmış vaziyette, 250k 1 token :(
    |
    |
    Şu an en mantıklısı sagda solda game time peşinde koşmaktansa RUS hesabı alıp oynamak gibi görünüyor. şahsen bir süredir rus hesabı ile oynuyorum. tek sorun herşeyi baştan kasmak ! oda zamanla olacak bir şey. zaten aylık 49-50TL ye geldiği için çokta token olayını dert etmiyorsun. en son 3 aylık ödeme yaptım 135TL ye geldi. EU hesabına göre 2 aylık game time zaten 170TL .

Dediğim gibi sagda solda game time arayacagına. bu adam güvenilirmi değilmi düşenecegine açıyorsunuz bir tane rus hesabı bakıyorsunuz keyfinize.
    Sağda solda saçma sapan cafelerde kalitesiz barlarda bir içeceğe 10-15-20 lira vermektense ve ya sigara içmeyen, oyun hevesi olan arkadaşların bunu alması çok tuhaf gelmiyor tamamen zevk işi sabancı ve ya koç olmakla alakası yok bence sonuç olarak nelere para vermiyoruz ki
    |
    |

Dostum sen güvenilir olabilirsin ! ama güvenilir olmayanların oldugunu da biliyoruz sonuçta değilmi? Nerelere para vermiyoruz muhabbeti dogru ancak ucuza wow oynamak istiyorsan en güvenilir yolu. forumdan birilerinden game time almak değil . rus hesabı açıp oynamaktır.
    |
    |
    Bahsedilenler: yekta11

Orijinalden alıntı: kvo35

Dostum sen güvenilir olabilirsin ! ama güvenilir olmayanların oldugunu da biliyoruz sonuçta değilmi? Nerelere para vermiyoruz muhabbeti dogru ancak ucuza wow oynamak istiyorsan en güvenilir yolu. forumdan birilerinden game time almak değil . rus hesabı açıp oynamaktır.
    Güven konusu ayrı bir konu, rus hesabı dışındaki elimizdeki seçenekler bunlar pahalı olmasının sebebi ne sensin ne benim ne de blizzard paramızın değersiz olması elden ne gelir.
    |
    |

Uygun fiyatla başlayamayı düşünen tekrar diyorum ilk defa başlayacak birisi olması lazım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Şu an en mantıklısı sagda solda game time peşinde koşmaktansa RUS hesabı alıp oynamak gibi görünüyor. şahsen bir süredir rus hesabı ile oynuyorum. tek sorun herşeyi baştan kasmak ! oda zamanla olacak bir şey. zaten aylık 49-50TL ye geldiği için çokta token olayını dert etmiyorsun. en son 3 aylık ödeme yaptım 135TL ye geldi. EU hesabına göre 2 aylık game time zaten 170TL .

Dediğim gibi sagda solda game time arayacagına. bu adam güvenilirmi değilmi düşenecegine açıyorsunuz bir tane rus hesabı bakıyorsunuz keyfinize.
    Rusya yerleşimli hesap da açsan VPN olmadan vermiyor sanırım ruble üstünden fiyatlandırmayı? Cod MW yi o şekilde 170 liraya ön sipariş ettim de burada da aynıdır sanırım.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.