Şimdi Ara

wowturkey gibi akp hakimiyeti olan sitede bile oylar 48.8

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizi artık hileleriniz bile kurtaramaz derken bunu demiştim,hala ne doları ne euroyu duzeltiyorsunuz ustune vergi yagmuruna tutuyorsunuz turkiyenin alım gücünü bitirdiniz akplilerin kalesi olan forum dabile oyunuz 48.8 ki dahada düşüyor 2015 hazirandakinden daha buyuk bir kayıp var
    http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=162136&start=2960

• İnsanlar yavaş yavaş artık uyanıyor çevremde bile daha önceleri akp ye oy vermiş ama bu seçim vermeyecek çok kişi var.İnşallah 24 haziran yeni Türkiye'nin yeni bir iktidarı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 7 Mayıs 2018; 22:21:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +30 yaş üstü fanatik akpliler takılıyor orada asfalt fotosu çekip zevk alan adamlar bunlar. Yöneticileri de aynı kafa ankete müdahale edilmezse daha da düşer.

• Az önce bir sokak röportajı izledim herkes Akp diyordu. Anketle falan artık uğraşmıyorum çok sıktılar. Ne olacaksa olsun hayırlısı olsun. Benim ümidim az olmakla birlikte iktidar kaybetse bile ortalığı karıştırmadan gitmeyecekler. Şu düştüğümüz duruma bak. İktidar kaybederse rahatça yönetimi bırakır mı diye düşünüyoruz, yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

+30 yaş üstü fanatik akpliler takılıyor orada asfalt fotosu çekip zevk alan adamlar bunlar. Yöneticileri de aynı kafa ankete müdahale edilmezse daha da düşer.
    işte asıl olay bu ya o dedigin insanların yazılarını okuyorum onlarda bile herkes pahalılıgın alımgücünün farkında,bu fosil kitle bile uyanıyorsa akp nin daha genc kesimi olan 30 yaş altı seçmenin tamamını kaybetmiş yada kaybetmek üzere,işin akp için kötü kısmı son hız vergi yagmuruna devam ediyor,dolar seçim haberinden beri 30 kuruş artıyor düşmesi gerekirken,resmen kendi kitlesinin gözünü zorla açıyor trt de neden hiç muhalefeti görmüyruz akpye bunun için oy vermemiştik diyen mesajlar var yani baskının farkındalar...

eskisi gibi açık oturum istiyen bir kitle var,kendisine neden munafik dedigini soran bir kitle var...

varoglu var troller toparlamaya ugraşıyor fakat zaten kendi kitlesi oldugu için çare yok taa tüp kuyruklarından giriyorlar mecbur ama yok işlemiyor

kısaca okuyun akp nin içine ayna tutuyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Az önce bir sokak röportajı izledim herkes Akp diyordu. Anketle falan artık uğraşmıyorum çok sıktılar. Ne olacaksa olsun hayırlısı olsun. Benim ümidim az olmakla birlikte iktidar kaybetse bile ortalığı karıştırmadan gitmeyecekler. Şu düştüğümüz duruma bak. İktidar kaybederse rahatça yönetimi bırakır mı diye düşünüyoruz, yazık.
    İp inceldigi yerden kopsun artık hocam.Eger bu seçimde akp kazanırsa seçimden sonra , seçimden önce verdiklerini fazlasıyla alacaklar olan yine biz vatandaşlara olacak!

• magicool M kullanıcısına yanıt
    Aynen bunlar bile uyanmaya başladıysa olay bambaşka

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Az önce bir sokak röportajı izledim herkes Akp diyordu. Anketle falan artık uğraşmıyorum çok sıktılar. Ne olacaksa olsun hayırlısı olsun. Benim ümidim az olmakla birlikte iktidar kaybetse bile ortalığı karıştırmadan gitmeyecekler. Şu düştüğümüz duruma bak. İktidar kaybederse rahatça yönetimi bırakır mı diye düşünüyoruz, yazık.
    bunu bile soran bir akp li vardı,trolun attıgı cevap sayın cumhurbaşkanımızın konuşması var milletimiz tamam derse dururuz gibi birşey yazmıştı
  • wowturkey gibi akp hakimiyeti olan sitede bile oylar 48.8

Görünce göz attım. Cahilliğin dibine vurmuş bir yorum. Ne zararını gördünüz takım tutar gibi parti tutmayın diyen bir AKP'li..
    Anlamayana akıl fikir dilemiş bir de.

Ülkede satılmadık fabrika tesis neredeyse kalmamış ne zararını görmüşüz. İnsan ziyanları yemin ediyorum.
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    dedigim gibi site akp nin kalesi,ama oy oranı sürekli düşüyor,mantıklı sorular soruluyor,akplilerin arasındada mantıklı bir kitle var,zaten bu yuzden bazen "aklı başında akp" terimini kullanıyorum,bunlar fanatik olmadan sorguluyor cevap istiyor ve tartışıyor
  • Genelde ağır işsizlerin takıldığı site.

• Şaka gibi hileleriniz demiş. Hile yapan zihniyeti biliyoruz.

• Zaten Kaybedecekler bu kadar yüklenmeyin. Salın artık bırakın laf atmayın.

• por favor kullanıcısına yanıt
    CeHaPe zihniyeti değil mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Özellikle AKP yalakalıların çok cirit attığı yer, işsiz AKP'li troller takılır hep.

• niye hortlattınızki bunu, o değil de wow oyunu ile ilgili sandım forumu, diyorum ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: Kruath

niye hortlattınızki bunu, o değil de wow oyunu ile ilgili sandım forumu, diyorum ne alaka

Eskiden ben de öyle sanıyordum. WoW topluluğunun Türkiye sitesi varmış demek vay be diyordum ta ki gerçeği öğrenene kadarwowturkey gibi akp hakimiyeti olan sitede bile oylar 48.8 

• AkKP'li ne kadar troll işsiz varsa burada oluyor.

• AKP'li troller yine orada cirit atıyor. Sürekli karşı seçmenlere hakaret ediyorlar.

• Zatax Z kullanıcısına yanıt

burası ne peki.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.