Şimdi Ara

WoW Video Çekme Rehberi - Open Broadcaster Software (OBS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
9
Favori
9.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

Proğram çok güzelde her oyunu kaydetmiyor? siyah ekran hatası veriyor.

obs'yi yönetici olarak çalıştır

oyunu windowed full screen modu varsa o modda oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoKOmolitan

quote:

Window capture yap

üstad windows 7 kullanıyorum proğramında v0.638 "Window capture yap" demissinde nasıl yapıcam proğram türkçe ayarlardan mı yapıcam biraz açıklayıcı bilgi verirsen çok memnun olurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

quote:

obs'yi yönetici olarak çalıştır

oyunu windowed full screen modu varsa o modda oyna.

üstad dediğini gibi yapıyorum ama yine olmuyor bende farklı online oyunlarda çekim yapıyorum mesala titan da çalışıyor ama shaiya da çalışmıyor acaba windows 7 demi çalışmıyor?
  • Kullanırken uplayım.
  • ben kulaklıkla oynuyorum oyunu ama oyunun sesi videoya gitmiyor bunu nasıl ayarlarım hocam?
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    windows ayarlarından kulaklığına ses veren ses aygıtının ismini öğrenip, OBS'de desktop audio device olarak o ses aygıtını seçmen lazım.
  • quote:

windows ayarlarından kulaklığına ses veren ses aygıtının ismini öğrenip, OBS'de desktop audio device olarak o ses aygıtını seçmen lazım.

sorun galiba gom playerda idi,ses türünü ve senin dediğin yerleri değiştirdim ses gelmeye başladı. Sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    HOCAM BİRŞEY DAHA SORMAK İSTİYORUM,BU PROGRAMIN OYUN İÇİNDE ÇALIŞTIĞINI GÖSTEREN BİR ŞEY YOK MU? MESELA FRAPSDA FPS KIRMIZI OLUYORDU RECORD EDERKEN?
    bildiğim kadarıyla yok.
    Gerekli ayarlamaları yaptığın zaman Alt-Tab yap. Programda zaten oyunun görüntüsünü görüyor olacaksın, kayıt sırasında.
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    oyunu fullscreen oynuyorsa alt tab yaptığında göremez.
  • quote:

oyunu fullscreen oynuyorsa alt tab yaptığında göremez.

aynen donuyor o sırada görüntü.
    Kaydın olup olmadığını ben program üzerinden görebiliyorum açıkçası. Hemde oyun full-screen de iken. Ama böyle dediğiniz içinde şüphelenmedim değil.
  • hocam ben oyunda tam ekran video çekemiyorum,bunu nasıl düzeltebilirim? Oyunu 800x600'de oynuyorum o değeri yazınca obs'ye sadece bi kısımını çekiyor oyunun. Bunu nasıl tam ekrana çıkarabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 9 Temmuz 2015; 5:44:41 >
    masaüstü çözünürlüğüü yazarak kayıt almayı dene.
  • quote:

masaüstü çözünürlüğüü yazarak kayıt almayı dene.

Buldum hocam,en boy oranını dikkate alma ve ekrana genişlet yaptım şu an çok daha büyük çekiyor videoları.
  • Saol Kardeşim Çok İşime Yaradı :)
  • Merhabalar,

Dün, obs ile video çektiğimde ekranın ortasının eksik olduğunu fark ettim;

WoW Video Çekme Rehberi - Open Broadcaster Software (OBS).

Akabinde diğer video'lara baktığımda da aynı şey vardı. Farklı program ile video'yu açmayı denedim, yine aynı. Sonrasında da you tube'ye yükledikten sonra izledim, yine aynı.

Fakat fark ettim ki bir başka kanalın yayınladığı en son ki video'yuda aynı şekilde görmeye başladım;

WoW Video Çekme Rehberi - Open Broadcaster Software (OBS)

En son olarak da üzerinden vakit geçmiş video'yu izlediğimde bir sorun ile karşılaşmadım;

Başka başka video'ları açtığımda da bir sorun yoktu, anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

Merhabalar,

Dün, obs ile video çektiğimde ekranın ortasının eksik olduğunu fark ettim;

WoW Video Çekme Rehberi - Open Broadcaster Software (OBS).

Akabinde diğer video'lara baktığımda da aynı şey vardı. Farklı program ile video'yu açmayı denedim, yine aynı. Sonrasında da you tube'ye yükledikten sonra izledim, yine aynı.

Fakat fark ettim ki bir başka kanalın yayınladığı en son ki video'yuda aynı şekilde görmeye başladım;

En son olarak da üzerinden vakit geçmiş video'yu izlediğimde bir sorun ile karşılaşmadım;

Başka başka video'ları açtığımda da bir sorun yoktu, anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

valla hiçbir şey anlamadım bana hepsi normal görünüyor

3. resimde 2 adet alt alta olan barların, sadece üst kısımları birinci ve ikinci resimde gözüküyor. Buna ek olarak ikinci resmin sol üstünde çıkan portre ile ilk resimde ki glyph sayfası eksik.

Uzun lafın kısası ekranın ortasına zoom yapılmış gibi gözüküyor.

Vlc ile en son yeni bi' şey kaydettim fakat bartender addon'u kullandım. Bu seferde her şey tam gözüktü :/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.