Şimdi Ara

WoW'u ozledim ama geri donmeye korkar oldum artik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • özellikle ap, legendary ve titanforge sistemi beni çok soğuttu geçen 30 gün sub aldım 3 gün oynamışımdır. PvP nin P si kalmadı
  • Bence AP sistemi ve Lefendary olayı güzel. ancak warforged ve titanforged konusuna tamamen katılıyorum. Başka bir başlıktada yazdım. mesela şu an casual adam ne yapıyor? m+8-11 falan yapıyor dimi? daha dogrusu şu an m+8-10 vs.. yapmaktansa LFR yapmak daha mantıklı. en başta kılçıksız kesiyorsun bosu. vakit kaybı yok! roll şansı var! warforged ve titanforged şansı var. hatta geçende LFR de adamın birine hunterdı sanırım 940İlvl titanforged trinket attı. ortalama 900warforged atıyor zaten. şimdi ben gidipte niye kendimi yırtıp m+ 10 falan yapayım ?+10 un verecegi itemi ben zaten LFR den kılçıksız bir şekilde alıcam :)

Bu oyunda acilen forged sistemi kalkmalı ve M+ da düşen itemlerin İlvl yükseltilmeli.şuanki LFR itemlerin ilvl i ve kolaylıgında m+10 a akdar yapmanın hiç bir anlamı yok.
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    kılçıksız diyorsun da, en son Gul'dan bossunda girmiştim LFR, bildiğin mitik gibiydi oyuncular yüzünden.
    4 kere wipe yiyorsun dayanamayıp çıkıyorsun tekrar aynı terane. birde orda wipe yiyince ister istemez sinirleniyorsun, en kolay mod sonuçta. ilerleyen zamanlarda afk kalarak kesiliyor o ayrı mesele de o zaman da girmen için neden kalmıyor.
    bu muhabbete kıl olanlar da zaten hiç girmiyor normal ve heroic dahil. sadece mitik dungeon yapanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Ağustos 2017; 23:49:9 >
  • Uzun bi aradan sonra bugun bende girdim. 20dk durdum çıktım.Yapılacak ne var diye baktıom; bekleyen wq ler, dungeon, raid.Hep aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Bence AP sistemi ve Lefendary olayı güzel. ancak warforged ve titanforged konusuna tamamen katılıyorum. Başka bir başlıktada yazdım. mesela şu an casual adam ne yapıyor? m+8-11 falan yapıyor dimi? daha dogrusu şu an m+8-10 vs.. yapmaktansa LFR yapmak daha mantıklı. en başta kılçıksız kesiyorsun bosu. vakit kaybı yok! roll şansı var! warforged ve titanforged şansı var. hatta geçende LFR de adamın birine hunterdı sanırım 940İlvl titanforged trinket attı. ortalama 900warforged atıyor zaten. şimdi ben gidipte niye kendimi yırtıp m+ 10 falan yapayım ?+10 un verecegi itemi ben zaten LFR den kılçıksız bir şekilde alıcam :)

Bu oyunda acilen forged sistemi kalkmalı ve M+ da düşen itemlerin İlvl yükseltilmeli.şuanki LFR itemlerin ilvl i ve kolaylıgında m+10 a akdar yapmanın hiç bir anlamı yok.

dediğin gibi tertemiz kılçıksız altlarıma düşen itemları görsen wf ler tf ler diğer m+ ıvır zıvırlarla uğraşmaya gerek yok üstelik LFR acaip basit hiç wipe yediğimi hatırlamıyorum end game oyuncular bile giriyorlar hc raiderlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ZicKleR

Uzun bi aradan sonra bugun bende girdim. 20dk durdum çıktım.Yapılacak ne var diye baktıom; bekleyen wq ler, dungeon, raid.Hep aynı...

oyun tamamen e-spor a dönüştürülüyor bence bunun ilk adımı legion ile atıldı bence.
    artık iyi bir guild ve ekip yoksa hiçbir işe yaramaz bu oyun. solo oynanacak sistemi bitiriyorlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

kılçıksız diyorsun da, en son Gul'dan bossunda girmiştim LFR, bildiğin mitik gibiydi oyuncular yüzünden.
    4 kere wipe yiyorsun dayanamayıp çıkıyorsun tekrar aynı terane. birde orda wipe yiyince ister istemez sinirleniyorsun, en kolay mod sonuçta. ilerleyen zamanlarda afk kalarak kesiliyor o ayrı mesele de o zaman da girmen için neden kalmıyor.
    bu muhabbete kıl olanlar da zaten hiç girmiyor normal ve heroic dahil. sadece mitik dungeon yapanlar var.

ZAten LFR de birazcık zor olması lazım. MOP başı mesela. Flex gelene kadar 3 çeşit raid vardı. LFR,normal ve HC dolayısı ile MOP ta LFR nispeten zordu. Raid ve dungeon seviyelerinde mythic diye bir şeye gerek yoktu. Eskinin HC si şimdinin mythic i. ne fark etti de bukadar seviye yüklediler? zaten bu zorluk seviyelerinin bokunun çıkmasından dolayı sadece WQ yapan ve Token e oynayan bir kitle çıktı meydana. bunu offical forumda çok güzel eleştiren ve anlatan bir yazı vardı bulamadım tekrar.

İtem almak ta kolay . sadece LFR yada m+ için değil. Broken isle deki world bosslar 900+ atıyor. ha statlar sana uymuyor ama atıyor sonuçta. bu yukarıda bahsettiğim sadece wq yapan kitle bile bir şekilde, warforged ,titanforged vs.. 900 lü ilvl lara ulaşıyor. ha adamın itemler çöp statlar yerlerde oluyor ama sen ilvl e bakıp adamı raide yada party e alıyorsun.

mesela benim hunter var. 906 ilvl olmuş. biliyorsunuz MM hunter mastery kasması lazım. world boss ,LFR , BT time walking falan. bir şekilde ilvl 900 ü geçmiş. m+10 falan ailvl e bakıp alıyorlar rahatça. ama statlar yerlerde. 500k dps i geçerse öpte başına koy. bu sebeple warforged ve titanforged mutlaka kalkmalı.

Eskiden bu oyunda causal ve hardcore arasında bir fark olsun deniyordu. şimdi ekonomik sorunlardaki orta kesim gibi casual kitle yok oldu. zengin ile fakir arasındaki uçurum kalktı. ya hardcore olanlar var. yada bu aşırı WQ ile oyuna devam eden adamlar var. bu WQ ci kitle. bir şekilde casual adamla aynı ilvl a ulaşıyor. seninle aynı m+ ya girebiliyor. tek fark sen daha fazla m+ yada raid yapıyorsun diye statların ondan daha iyi oluyor.

Bu sebeple TOS döneminde casual oyuncu için oyun resmen kilit.bi tutarsızlık var işte.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.