Şimdi Ara

WoW Token Hakkında [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben WoW da 2-3 karakterimi level 20 yapmıştım dolayısıyla oyunu öğrenmek için ücretsiz o seviyeye kadar kastım fakat sormak istediğim bişey var.

Bu oyunda gold kasıp oyun içi pazardan Token alıp onu Game Time filan çevirebiliyormuşuz. Peki bu özellik WoW Classic de yok diye biliyorum. Bu özellikten yararlanabilmek için WoW Legion ek paketini mi almak gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hand X -- 24 Şubat 2021; 14:56:1 >

• WoW:Shadowlands alman gerekli level 60 olan en son level bölgelerine erişim için.

Sadece aylık ödeme ile Level 50'ye kadar olan bölgelere ulaşabilirsin(Shadowlands harici tüm ek paketler Aylık ödeme içine dahil edildi).Her ikisi içinde de Token sistemine erişim sağlayabilirsin.

• Legion satın alınmıyor zaten normal aylık ödeme ile ilk 50 level (Shadowland hariç her şey) contentine erişim sağlayabilirsin. Ancak gold kasmak sandığın kadar kolay olmayabilir yeni başlamışken. Bence gold videolarını inceleyip emin olunca bu işe kalkışmalısın eski contentlerde iyi miktarda altın yapma fırsatın var ama yeni başladığın için nereye bakacağını bilemezsin.

• Token işi için oyunu bir süre oynaman gerekli diyorlar. İlk 1-2 ay token kazanmak yerine gelişip oyunu kavraman gerekli. Anladığım kadarıyla da shadowlands alman yetiyor. Ondan sonra sadece aylık ödeme yapacaksın. Blizzard pahalı satıyor o sebeple forumdan çok daha ucuza bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir süredir oyunu level 20 ye kadar oynayıp öğrenmeye çalışıyorum hemde böylelikle karakterleri çözmüş oluyorum. Sanırım çok mantıklı bişey yapıyorum :)

• mczaga kullanıcısına yanıt

Yanıt için çok teşekkür ederim aradığım yanıt buydu.

• En yukardaki arkadaş sadece aylık ücret ödesen bile token sistemine erişebiliyorsun dedi. Shadowslands almak zorunlu değilmiş.

• Black Hand X kullanıcısına yanıt

Evet ama son içeriğe ulaşamazsan belki token parası daha zor toplarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.