Şimdi Ara

WOW Retail Warlock Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben wow classic ile basladım oyuna orda warlock affliction oynuyordum ama retaile gectim burda direk 110 level olarak basladıgım için destruction olarak devam etme kararı aldım hangi skilleri kullanmalıyım hangi skiller dodge'luyo bunlar hakkında kısa bilgi verebilcek biri varmı şimdiden teşekkürler iyi forumlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpsSorry1 -- 10 Ekim 2019; 14:13:17 >

• "hangi skiller dodge'luyo" what ?
  • emre510 kullanıcısına yanıt
    Oyun dilini daha pek bilmedigim için türkçe meali onun vurdugu skilleri nasıl engelleyebilirim :D
  • Boost kullanmanın zararları.
    Sıfırdan başlayıp kasın ztn kısa sürer.
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Haklısın belki ama direk oyunun içine girmek istedim ondan dolayı
  • destro warlock = immolate at, incinerate ile yeşil barları doldur, güçlü büyün olan chaos bolt ile yeşil barları boşalt, immolate bitmeden yenisini at rakibe, bir de direkt atabildiğin bir büyü var confglrate sanırım ismi onu da kullan doldukça
  • Büyük olasılıkla classic de pek kasmamışsın. Rahat olması açısından ana oyuna girmişsin.
    Target Dummy önününe geç, tüm skillerini okuyarak, anlayarak kullan. Hangi skilli ne zaman nerede ne kadar kullanman gerektiğini kendin idrak edeceksin bu şekilde.
  • Merhaba, arkadaşların da belirttikleri gibi class mekaniklerine alışmak için sıfırdan başlaman gerekirdi. Ama sonuçta başlamışsın, olan olmuş. :) Şu sitede hangi talentları alman gerektiğinden tut rotasyona kadar her şey mevcut. Warlock specleri içinde en kırılgan olanı destrodur, biraz mage gibi oynaman lazım bilgin olsun. Zaten destro da warlock sayılmaz bana göre. :D Mage özentisi bir melezdir kendisi.
    https://www.wowhead.com/destruction-warlock-guide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.