Şimdi Ara

WOW gibi AMA ücretli olmayan oyun önerisi ?*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
22.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen Wow gibi olsun istiyorum.Böyle rol yapayım falan.İşte şu krallığından şunun torunlarındanım gibi.Metin 2 tarzı hiç değil.Masaüstü Frp yi bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlamıştır.Hiçbirini oynamadım aion hero wow falan gibi tek Metin 2 oynadım oda berbat yahu.Sadece kes kes nereye kadar.Oyun önerilerinizi bekliyorum...

• - Guild Wars [NC Soft] (Bir kere satın alıyorsunuz, bunun dışında aylık ücreti bulunmuyor.)
    - Ultima Online [EA Games] (Private Shardlar tabii ki de)

WoW ile beraber en sağlam MMORPGler bunlardır senin istediğin tarzda.Ya da WoW private serverları dene istersen.
  • Wow çakması Runes of Magic var. Türkçe bile yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 24 Şubat 2010; 2:20:27 >
  • Sağolun dediğiniz oyunlara bakıyorum şimdi.
  • Evet ama yorgan gibi de olmasın
  • MMORPG şart değilse şiddetle Dragon Age öneririrm. Ek olarak birşey soracağım; şu yeni nesil "ciks" gençlik aksanından bir tek benmi rahatsız oluyorum. "rol yapayım falan", "berbat yahu" vs... Ne dersiniz, benmi anormalim yoksa gerçekten rahatsız edicimi?
  • Allods Online deneyebilirsin

Bir pvp videosu

http://www.youtube.com/watch?v=srb0kSWPBiQ&feature=related

http://www.wegame.com/watch/Allods-Online-Warrior-TwoHanded-Weapon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 24 Şubat 2010; 10:48:08 >
  • Piyasada tarz olarak WoW a benzer oyunlar çok, gerek pve gerekse pvp sistemi olarak. Ancak benzeri bir lore daha bulunamayacak derecede az. Şahsi görüşüm en yakını diablo ki yakın demek yanlış olur WoW un bazı lore ları diablo dan çalıntıdır. Diablo I den itibaren single player başlayabilirsin, sıkılacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo2

Piyasada tarz olarak WoW a benzer oyunlar çok, gerek pve gerekse pvp sistemi olarak. Ancak benzeri bir lore daha bulunamayacak derecede az. Şahsi görüşüm en yakını diablo ki yakın demek yanlış olur WoW un bazı lore ları diablo dan çalıntıdır. Diablo I den itibaren single player başlayabilirsin, sıkılacağını sanmıyorum.

Çalıntı niye olsun?
    İki oyunu da aynı firma yapıyor
  • E git Fun, Blizzlike serverlarda oyna WoW'u. WoW gibi ve ücretsiz işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uther Lightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: diablo2

Piyasada tarz olarak WoW a benzer oyunlar çok, gerek pve gerekse pvp sistemi olarak. Ancak benzeri bir lore daha bulunamayacak derecede az. Şahsi görüşüm en yakını diablo ki yakın demek yanlış olur WoW un bazı lore ları diablo dan çalıntıdır. Diablo I den itibaren single player başlayabilirsin, sıkılacağını sanmıyorum.

Çalıntı niye olsun?
    İki oyunu da aynı firma yapıyor

Aynı ekip yapmıyor sonuçta.
  • AION Infinite serverinda oyna 5+5 10bin oyuncusu var. Baya iyi aion bölümünden bakabilirsin. Abyss fln eğlenceli oluyor.
  • wow gibi bir oyun daha yokki ücretsizi olsun.
  • Bi oyun vardı classlar bile aynıydı aslında güzeldide oyun tam oturmamıştı kasmalar, frame hataları buglar felan vardı 2 yıl önce oynamıştım, adını bulmaya çalışıyorum bir denersin.
  • Çok sağolun.Hepsini not alıyorum.Bu oyunlar işte ben şunun torunuyum bunun soyundanım gibi mi tam anlatamıyorum biliyorum.
  • güzel bir funserverda oynaman daha iyi olur senin açından sağlam serverlar var wowstatus.net e filan bak onun dışında wowa yaklaşacak oyun olacağını sanmıyorum adamlar kaç yıldır üzerinde çalışıyorlar tek rakip diablo çıkınca o olur
  • WoW free serverlar. Her türlü WoW abi
  • Talisman online var direk sistem özenmişler fakat kendilerine has özelliklerde katmışlar
  • Dungeons and dragons online. Bedava oynanabilecek ve frp yapılabilecek tek oyun gibi görünüyor.
  • dungeondragons online bu oyunun popülasyonuda arttı diye duydum. wowu bırakanların çoğu ya aoc yada dungeondragons oynuyorlarmış tabi böle duydum yalan yanlış bilemem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.