Şimdi Ara

##WoW - Gold Alım / Satım [ANA KONU] ## (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.675
Cevap
106
Favori
447.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GOLD VE GAME TİME SATIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
  • Uygun fiyata aylık almak istiyorum tekliflerinizi özelden iletirseniz pek iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wow game time 60 TL ye satıyorum ve 1m goldu 320 Tl ye veriyorum ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.Daha rahat iletişim için Btag:Tsukiyomi#2310 herkese iyi oyunlar şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darqlord -- 10 Eylül 2019; 19:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutukzekali

token 200k olursa 3 aylık gametime hazır olucak Fiyat tane 50 tl goldu saklıyorum garanti yada en para üzerinden satıs yapıyorum stok icin pm yada 05417441078 gökay (cadavaros)
    1 aylık oyun süresi aldım. Tık tık hallettik. Classic yeniden sararsa daimi müşteri olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altorparia

1 aylık oyun süresi aldım. Tık tık hallettik. Classic yeniden sararsa daimi müşteri olurum

Alıntıları Göster
    keyifli oyunlar dilerim şuanda stok kalmadı
  • gametime satısı devam etmektedir.

son 4 adet
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    1 adet ben aldım cok hızlıydı güvenilir.
  • Steam 110 tl bakiyem var WoW game time ariyorum

• GOLD VE GAME TİME SATIŞI DEVAM ETMEKTEDİR.
  • gametime satısına ara verilmistir. wow token ucuzlamadıgı surece satıs yapmayı planlamıyorum. Eger token fiyatı artmaya devam ederse malesef fiyatlar azda olsa zamlanacak.
  • Game time ve gold satışım devam etmektedir.1 aylık oyun süresi 60 TL.Twisting Neather serverında 1M Gold 320 TL.Btag Tsukiyomi#2310 ilgilenen arkadaşlar ekleyebilir ve özelden mesaj atabilir.herkese iyi oyunlar.
  • Uygun fiyata Twisting Nether Horde tarafında gold satılır. Yeterli gold stoğumuz mevcuttur İlgilenenler özel mesaj atabilir.
  • GOLD VE GAME TİME SATIŞIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
  • 1 adet gametime mevcut 60 tl 05417441078 gökay
  • 50₺ ye 1 aylık game time alınır 4-5 adet her ay alim yapilicakir

• 1 adet gametime forum dısına satılmıstır.2 saatte sonraya 1 adet daha stokta olucaktır. en pada yada garanti bankasıyla 7/24 satış imkanı 05417441078
  • golemagda 600 gold var elimde uygun fiyattan satıyorum özel mesaj atabilirsiniz.
  • 1 adet gametime stoklarda 60 tl 05417441078 gökay
  • 40 Tl ye 1 ay satan var mı ?

• GOLD VE GAME TİME SATIŞLARI DEVAM ETMEKTEDİR.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.