Şimdi Ara

##WoW - Gold Alım / Satım [ANA KONU] ## (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.698
Cevap
107
Favori
448.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden burası uygun geliyordu. su anda sitelerdeki fiyatın 3-5 tl altına koymaya baslamıs satıcı arkadaşlar. sitedeki kod alıp güvenli bi şekilde game time almak daha makul.biraz daha uygun fiyatlarda fiyat verin ki sizlerden alalım yoksa burdan risk almaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Drozap

Burada satış yapan herkes oyun içinde gold kasıyor, o gold ile gidiyor token alıyor, aldığı tokeni balance'a çeviriyor ve gift göndererek oyun süresi-key satıyor.

Örneğin wow token şuan 200k. Yani 30 gün oyun süresi = 200k gold

200k gold u satmak istersek 49 kuruştan alan site var hali hazırda, 98 tl ediyor.

Fiyatların artmasındaki neden budur.

Alıntıları Göster

Goldu direk satmak hesabi riske atar ama gift vermek sıkıntısız bir durumdur ve bunun bir indirimi olmasi gerekir. 20 30tl icin kalkip hesabini riske atiyorsa atsin saticilar ama kalkipta risksiz olan gift olayini da ayni fiyattan vermeye calismasinlar. Bunu bilen kimse 90 95tl ye almaz burdan gametime falan

Shadowlands basic edition 200tl ' den alirim. Vermek isteyen öm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 27 Ekim 2020; 7:53:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Stokta kalan son ürünler

Shadowlands base edition 265₺

1 aylık game time 87₺

3 aylık game time 255₺

Telefon numaram: 0534 703 28 09

Discord: Arkhe#7569

• gurkanse kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme geçeyim, gift yollamak da incelemeye alınırsa ban sebebi. Tıpkı gold satarken olduğu gibi. "Battlenetten arkadaşınız olmayan birine 75€luk paket hediye etmişsiniz çünkü çok iyi bir insansınız" demiyor Blizzard.

200tlden bahsettiğiniz Shadowlands Base Editionın piyasa fiyatları;

300tlden bulduysanız yatıp kalkıp şükredin. Kimse size bedava hizmet etmiyor. İnsanların emeğini bu şekilde sürekli " fırsatçılar " olarak adlandırmaktan da vazgeçin.

• 30 günlük game time almak istiyorum, özel mesaj atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lilocahit -- 27 Ekim 2020; 12:7:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wHeisenberg

Bilgilendirme geçeyim, gift yollamak da incelemeye alınırsa ban sebebi. Tıpkı gold satarken olduğu gibi. "Battlenetten arkadaşınız olmayan birine 75€luk paket hediye etmişsiniz çünkü çok iyi bir insansınız" demiyor Blizzard.

200tlden bahsettiğiniz Shadowlands Base Editionın piyasa fiyatları;

300tlden bulduysanız yatıp kalkıp şükredin. Kimse size bedava hizmet etmiyor. İnsanların emeğini bu şekilde sürekli " fırsatçılar " olarak adlandırmaktan da vazgeçin.

Neden Battle.net e eklemeden iş yapıyorsunuz ki? Hem kendi hesabının ban riski. hemde karşı tarafın ki artmıyormu öyle?

• Merhaba,

Fiyata bağlı olarak 2 veya 3 aylık süre almak, ilerleyen günlerde de elime para geçmesi halinde uygun fiyatlı Shadowlands Heroic paketini satın almak istiyorum. Satıcı arkadaşlar benimle mesaj kutusu üzerinden iletişime geçebilir. Niyetim bir satıcı ile daima çalışıp daimi müşteri olmak.

Saygılarımla...

• Dostlar selam!

Süre almak istiyorum. Fiyata bağlı olarak alacağım süre artabilir. En fazla 3 aylık süre alacağım ve ilerleyen günlerde de Shadowlands paketlerinden bütçeme uygun olanını süreyi aldığım arkadaştan tedarik edeceğim. Fiyatta anlaşırsak oyuna geri dönmeyi düşündüğüm için aynı arkadaştan ayda bir veya 3 ayda bir süre tedarik edebilirim. Tekliflerinizi mesaj kutum üzerinden gerçekleştirirseniz sevinirim!

• Tüm Battle.Net/Blizzard mağaza ürünleri UYGUN fiyatlardan satılıktır.

Alımlarınız sonrası tarafınıza verilen Keyleri anında sorunsuz kullanıp, ürünleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WoW 1, 3 ve 6 aylık; Shadowlands Ek Paketi, Mountlar, Petler ve nicesini, Key olarak tarafınıza anında sağlayabileceğimizi tekrardan belirtmek istiyoruz.

Detaylar için lütfen Forum İlanımıza göz atın!

https://forum.donanimhaber.com/2-adet-shadowlands-epic-edition-kampanyali-390tl--146174049

İyi forumlar! :)

• Stokta kalan son ürünler;

Shadowlands base edition 265₺

3 aylık game time 255₺

Telefon numaram: 0534 703 28 09

Discord: Arkhe#7569

• Uygun fiyattan game time almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daimi müşteri olabilmek adına hala fiyat teklifi alıyorum arkadaşlar. 3 aylık 3 aylık bana 1 yıl boyunca süre ayarlayabilecek olan varsa ve buna istinaden mantıklı bir teklifte bulunacak varsa mesaj atabilir. Ek olarak bu ay olabilir mi bilmiyorum ancak önümüzdeki ay sonuna doğru Shadowlands Heroic alacağım.

• 210 Euroya yakın balace var , Birazini elden çıkarmak istiyorum . PM yada Discorddan iletişime geçebilirsiniz .

World of Warcraft 30 Günlük Game Time 90 TL

World of Warcraft 90 Günlük Game Time 260 TL

World of Warcraft Shadowlands Base Edition 275 TL

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition 400 TL

ramowarr#4871

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.