Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.178
Cevap
73
Favori
589.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TN Horde tarafinda 165K gold satiliktir, 100TL.

Ödeme enpara.

Pm uzerinden ulasabilirsiniz, saat 10 ile 24 arasi hizli teslimat mevcut.

Edit: Satilmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 30 Kasım 2020; 16:30:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadowlands 200tl alınık acil.

• 1 adet game time mevcut fiyat 90 tl

• Merhabalar, içinde Hc edition SL olan hesabımı artık oynamaya vakit bulamadığımdan satıyorum. Fiyat olarak 350tl düşünüyorum. Almak isteyen öm ile iletişime geçerse sevinirm.

• Merhaba, Draenorda gold alacağım, satan varsa fiyat alabilir miyim?

• World of Warcraft Game Time 1 aylık :90₺

World of Warcraft Game Time 3 aylık : 280₺

World of Warcraft Game Time 6 aylık : stok yok

World of Warcraft Shadowlands Base Edition : 270 tl /// 1 Adet mevcuttur şimdilik.

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition :stok yok

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition : stok yok

World of Warcraft 25euro luk binekler :stok var

World of Warcraft 10euro luk petler/Beacon :stok var

Blizzard'ın diğer ürünleri elimde mevcuttur.

Ayrıca Shadowlands LwL Boost ve Heroic // Mythic boost larımız devam etmektedir.

İLETİŞİM //Whatsapp : 0 535 399 55 43

veya

Forumdan Özel Mesaj

WOW. Niryan#21883

discord: Aimnfire /apo#5376

referans.. https://forum.donanimhaber.com/world-of-warcraft-shadowlands-ve-game-time--146725595

• yaklaşık 14 yıldır oynadığım WoW oyun bilgimi ve zamanımı tekrar paylaşmak istiyorum.Eski bir X WoW sitesi olan yerde yıllardır powerleveling hizmeti verdim ve site malesef uzun süredir kapalı.Burada vakti olmayıp karakterini güçlendirmek isteyen siz oyuncuları bekliyorum.Aktif olarak Twisting nether'de halen devam etmekteyim.

Tüm karakter sınıflarınız kasılır 120 levele kasmadığım class yoktur.

Powerleveling hizmetlerimi aşşağıya bırakıyorum.

Shadowlands 50-60 lvl

Wow classic lvl boost 1-60

Bfa path finder

leveling boost 1-60(level aralığına ve heirlooma bağlı fiyat değişir)

Achievement boost

pvp honor boost

Rep farm(Saatlik ücret ile)

Vs...

İletişim:0535 326 7000(Whatsapp)

• Merhabalar, elimde bir adet AMD Ekran Kartı kampanyasından gelen World of Warcraft Shadowlands Base Edition kodu ve ayriyetten GodFall oyun kodu mevcuttur. İkisini birlikte satmak istiyorum fakat duruma göre teker teker de satabilirim. İlgilenenler PM atar ise sevinirim.

• shadow lands almak istiyorum elinde olan var ise pm lütfen

• elime yeni gecmiş 1 adet shadowlands ve 1 ay game time mevcuttur

alıcılar buradan bilgilerime ulaşabilirler

https://forum.donanimhaber.com/world-of-warcraft-shadowlands-ve-game-time--146725595

• Merhabalar;

Oyuna daha fazla vakit ayıramadığım için içersinde Wow Classic'te 2 tane 60 (Shaman ve Hunter) char bulunan, Shadowlands Heroic Edt. ve yaklaşık olarak 2 aylık gametime i bulunan acctumu tamamen satmak istiyorum.

Kısaca özelliklere gelecek olursak Shamanda 5/5 T2,5 8/8 T2 ve 8/8 T1 Wormscale Blocker , Totem of Life vs

Hunterda 8/8 T2 8/8 T1 Silithid Claw, Askhandi vs gibi oyunda sahip olmayı isteyeceğiniz bütün itemlar mevcuttur.

Her iki charda da bütün meslekler ve Rep ler full olup hangisi ile oynamaya karar verip contente full gear ve gold ile istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. (alt charla beraber totelde 8k civarı gold var)

Server olarak EU Gehennas serverda Horde tarafındadır her iki charda. (Shaman Orc , Hunter Troll)

SL içinde çok kısa oynadım ve HC edt ile boostlanan 52Lvl warlock var.

Burada yazmaya vakit bulamadığım kalan tüm detayları ciddi alıcılara verebilirim. (weapon skilleri off spec Gearları vs vs )

Ciddi alıcılar ve değerinde fiyat verebilecek ilgilenen arkadaşlar için DC linkinden yada pm yolu ile ulaşabilirler.

AimHax / Turop#9278

• Merhaba

World of Warcraft®: Complete Collection - Epic Edition

10 gün kadar game time mevcut 60-70k goldu vardır sanırım birkaç karakter var twisting netherda oynarım dedim aldım ama eski tadı vermediği için satılık achi vs. bişey yoktur heirloomları topladım biraz hepsi o tekliflere açığım..

• Aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vulture3193 -- 3 Aralık 2020; 2:17:59 >
  • World of Warcraft Game Time 30 Günlük : 90 TL

World of Warcraft Shadowlands Base Edition : 275 TL

Forum üzerinden 23 adet 30 günlük game time, 4 adet 90 günlük game time, 6 adet Shadowland ek paket satılmıştır.

05065164481/whatsapp dan yazabilirsiniz. Ziraat/Qnb finans/Yapı Kredi/Enpara bankaları mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolihsan -- 4 Aralık 2020; 17:0:15 >
  • Akşam 7 ve 8 gibi Boost aktiftir HC ve MYTHİC almak isteyen arkadaşlara indirim saglıyabiliriz.

powerlwl boost aktiftir 4 arkadaş hızlıca yapıyoruz ve garanti veriyoruz.

referans verilir. fotograf atılır istenilirse

detaylı bilgileri üsteki yazıda bulabilirsiniz

• Retail için;

Item gear Raid, Torghast ve Dungeon Boost

Satılık Mount ve Glory achievementları

Pvp boost ve daha fazlası için mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doabear -- 2 Aralık 2020; 21:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolihsan

World of Warcraft Game Time 30 Günlük : 90 TL

World of Warcraft Shadowlands Base Edition : 275 TL

Forum üzerinden 23 adet 30 günlük game time, 4 adet 90 günlük game time, 6 adet Shadowland ek paket satılmıştır.

05065164481/whatsapp dan yazabilirsiniz. Ziraat/Qnb finans/Yapı Kredi/Enpara bankaları mevcuttur.

Son derece güvenilir ve iyi biri.

Shadowlands ve 90 gün prepaid aldım. Teşekkürler

• Merhabalar,

1 Euro - 6.53 olacak şekilde tüm blizzard ürünlerini satabilirim.

Game time - 85 TL

Shadowlands - 260 TL

Ayrıca

Twisting Nether sunucusu Horde tarafında 1000 Gold = 0.66 kuruş olarak satış sağlamaktayım.

Minimum alım 100k.

İndirim yoktur.

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

• Merhabalar

------------

World of Warcraft Shadowlands Base Edition:260 TL

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition:375 TL

Game time şuanlık satmıyorum.

Not:Forumdaki üyelik açılış tarihim minimum 7 yıl üzeridir güven konusunda en ufak sorun cıkmaz.

Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. (0539-238-80-74)

Pazarlık-İndirim Gibi Konular İçin Lütfen Mesaj Atmayınız.

(Ödeme Yöntemleri:Garanti-İng Bank-Papara-Enpara)

• selamlar, Twisting Nether 1k 60 kuruş olacak şekilde min.500k gold satılır(1m 600tl). Gold ile SL ve oyun içi servis alabilirsiniz

Stoklar günlük olarak değişir, istediğiniz gold miktarını wp ile yazabilirsiniz, o an stokta olmasa bile 1 gün içinde temin edilir

wp: 5534080875

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.