Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.173
Cevap
73
Favori
588.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Battle for azeroth paketi 30 günlük game time + 110 level karakter boost bulunmaktadır. 5468062358 iletişime geçebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 9 gametime satılmıştır şuanda balance 35 eurodur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryhmebol -- 2 Mart 2021; 1:49:40 >
  • 50 euro balance bulunmaktadır gametime 1 aylık 50 tl toplum alımda da fiyat aynıdır toplamda 9 aylık.gametime satılmıştır

• 30 gun gametime 45₺ (anında teslimat)
    90 gun gametime 125₺ (anında teslimat)
    180 gun gametime 235₺ (anında teslimat)
    BFA complete collection 180₺ ( 72 saat b.net friendship gerektirir)
    Ben bekleyemem 72 saat derseniz, BFA + 30 gün Gametime = 205₺ (anında teslimat)
    Sadece BFA 160₺ (anında teslimat)
    Shoptaki 25 Euroluk mountlar 90₺ (anında teslimat)
    Shoptaki 10 Euroluk petler 40₺ (anında teslimat)
    Overwatch standart edition 75₺ (anında teslimat)
    Overwatch legendary edition 140₺ (72 saat friendship gerektirebilir)
    Hearthstone herhangi bir expansionun 40'lı paketi 180₺ (72 saat bekletebilir)

Yanında anında teslimat yazan içerikleri havale/eft sonrası mail adresinize bekleme olmadan gönderiyorum.
    72 saat bekleten içeriklerde ise battle.net üzerinden ekleşip 72 saat bekliyoruz. Sonrası eft/havale ve teslimat.
    Fiyatlar son derece makuldür. Lütfen indirim talebi için özel mesaj atmayınız.

İletişim : 554 519 2610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurnInMyFire -- 18 Ağustos 2019; 1:42:38 >
  • 2 adet daha gametime forum dışına satılmıştır 1 aylık gametime 50 tl 47 euro balance kalmıştır cadavaros#2806 ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: BurnInMyFire

30 gun gametime 45₺ (anında teslimat)
    90 gun gametime 125₺ (anında teslimat)
    180 gun gametime 235₺ (anında teslimat)
    BFA complete collection 180₺ ( 72 saat b.net friendship gerektirir)
    Ben bekleyemem 72 saat derseniz, BFA + 30 gün Gametime = 205₺ (anında teslimat)
    Sadece BFA 160₺ (anında teslimat)
    Shoptaki 25 Euroluk mountlar 90₺ (anında teslimat)
    Shoptaki 10 Euroluk petler 40₺ (anında teslimat)
    Overwatch standart edition 75₺ (anında teslimat)
    Overwatch legendary edition 140₺ (72 saat friendship gerektirebilir)
    Hearthstone herhangi bir expansionun 40'lı paketi 180₺ (72 saat bekletebilir)

Yanında anında teslimat yazan içerikleri havale/eft sonrası mail adresinize bekleme olmadan gönderiyorum.
    72 saat bekleten içeriklerde ise battle.net üzerinden ekleşip 72 saat bekliyoruz. Sonrası eft/havale ve teslimat.
    Fiyatlar son derece makuldür. Lütfen indirim talebi için özel mesaj atmayınız.

İletişim : 554 519 2610
    Kendisinden 3 aylık game time sorunsuz ve hızlı bir şekilde aldım. Fiyat çok uygun ayrıca. Teşekkürler.

• 60 euro balance bulunmaktadır 1 aylık gametime 50tl dır

• Twisting Nether serverında 50 k gold arıyorum horde tarafı.
  • BurnInMyFire B kullanıcısına yanıt
    Kendisinden 10 dk önce 90 gün gametime aldım, birçok siteden daha iyi ilgileniyor arkadaş, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • Blizzard hesabımı satıyorum.

Wow BFA + 30gün game time mevcuttur.

Karakterler;
    Twisting Nether Horde

Level 117 Druid
    Level 104 Demon Hunter

İstediğim ücret 100TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLMNBJK -- 26 Ağustos 2019; 19:9:19 >
  • arkadaşlar hayatımda ilk defa wow oynadım classic geldi diye fakat beğenmedim

oyun çok sarmadı ve direk battle net hesabımı satmak istiyorum

içinde **** den aldığım World of Warcraft Battle Chest game time var

bi 29 günü falan var daha dün aldım

çok ucuza bırakıcam

güvence falan hertürlü verilir mesaj atın
  • Twisting Nether horde tarafında gold satılıktır. Özel mesaj gönderebilirsiniz detaylar için.
  • Silvermoon-Alliance tarafında 3m kadar gold satılıktır. Ayrıntı için pm atabilirsiniz.
  • Uzun süredir oynamadığım wow hesabımı satmak istiyorum 120 mage 120 monk 120 demon hunter ve bir kaç tane daha 110 lvl var. Baya toy vs var 170 tane mount var, ashes of alar inviciple gibi drop mountlar ağırlıkta. Güzel bir hesap baya toy vs vardı. Para var mı yok mu bilmiyorum. İçerisinde BFA var.

Hesap RU'dur. Bilmeyenler için rubleyle alışveriş yapıp içerikleri daha ucuza alıyorsunuz. Game time 549 ruble, 45 tlye denk geliyor. Subsla 35e falan geliyor.

Hesapta ayrıca 1m golda satılan (ben kendim yapmıştım) wod cm skinleri mevcut.

Dengi gw2 hesabı ile takas olabilir. Satılık fiyatı 250 tl. Aşağısını teklif etmeyin lütfen 170 tane mountlu hesap bu kadar eder diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan1071 -- 5 Eylül 2019; 2:52:27 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    EU Classic Golemagg Serverında (Horde) 100+ goldum var. 10 gold = 40 lira fiyatından satış yapıyorum. İlgilenenler pm atabilirler.
    Teşekkürler.
  • Twisting Nether ve Silvermoon Serverlarında Gold ve Game Time Satışları Devam Etmektedir.

• +10/20 aralığında mythic plus boostları,

Heroic, mythic The Eternal Palace ve ayrıca curce satılır.

Satışlar oyun içi gold ile yapılır.

• wow classic Shazrah allience tarafında game time karşılığında gold takas edebilirim ilgilenenler mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kajmeran_ -- 6 Eylül 2019; 3:52:31 >
  • bol mountlu bi hesap arıyorum dostlar şöyle 300 350den fazla olan, özel mesaj atın
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.