Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.179
Cevap
73
Favori
589.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başka bir arkadaşımdan aldığım yaklaşık 3 aydır oynamadığım ve bu gün itibariyle ödeme yapmadığımdan frozen durumuna geçmiş tüm bilgileri tam olan cata yüklü accyi full 5 li paket world of warcraft cd keyine takaslamak istiyorum yada 100tl ye satmak. bu acc ile oyuna başladığım diğer arkadaşlarıma 3 ay sonra oyuna tekrar döndüğümde tekrar ulaşamadım sanki acc onlarla beraber kayboldu elim gitmiyor (biraz duygusal oldu ) Adıma olmayan acc ile oynamakda hoşuma gitmediğinden böyle bir yola baş vurdum içime sinmedi, sinemedi ve ... Acc nin eski sahibi ile ilgili hiç bir proplem yaşanmadığı gibi kimlik kartı bilgileride alan kişiye verilecektir. Fiyatın ucuz olmasının sebebi dediğim gibi pek parasal bakmıyorum bana tbc +woltk+cata sıfır cd key lazım kendi adıma açtığım battle net hesabım için.

Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Karadut/advanced
    Characterin nicki:Karadut
    Characterin realmı:twisting-nether
    Characterin extra özellikleri notlar 85 level tauren druid
    Sehir:Ankara
    Account bilgileri:

*SQ/SA var mı:E/H (Gizli soru ve cevabı) evet var
    *MAIL varmı:E/H evet var
    *CD-KEY varmı:
    *Ilk sahibi misiniz: E/H hayır
    *Kimlik fotokopisi verilicekmi:E/H evet
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu:E/H evet
    armoryde göründüğü gibi
    Enchanting
    Leatherworking
    meslekleri kasılmıştır.gold olarak 1k ya yakın gold var bir iki parça heilom item ve banka ağzına kadar mat ile doludur(feral ite heal item et çar çaput)bu druid charı özenerek kasmıştım o nedenle eksik bir şeyi bulunmuyor sadece son patchlerde oynamadığımdan balance ve tank gearın item leveli 359.

Ally priest in armory sni koymadım çünki zaten burning legion 80 level ve hiç girip oynamadım fakat ach olarak sağlam bir char
    fiyat dediğim gibi 100tl yada 5li kullanılmamış wow cd keyi. 100 tly bile pazarlık vardır fakat öle çok çok bir indirim beklemeyin...

iletişim: tutuka1978@hotmail.com
    msn den ,burdan mail atabilirsiniz. cep bilgilerinizi bırakın ararım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 6 Ekim 2011; 23:12:33 >
  • İZMİR’de Satılık World of Warcraft hesabı

-7 adet lvl 80 karakter
    (Mage, Warrior, Paladin, Druid, Shaman, Hunter, DK)

-Karakterlerde toplam 50.000 GOLD var.

-Karakterlerdeki 450 level meslekler
    (Jewel Crafting, Enchanting, Black Smith, Leather Working, Tailor, Cooking, Mining, Herbalism, Skinning)

-Tüm karakterler Dunemaul server'ında ve hesap 1 yıldır frozen oldugu icin migrate'leri açık.

-World of WarCraft, Burning Crusade, Wrath of the Lich King CD’leri mevcuttur.

Satış fiyatı 200 TL.dir.

Tel: 0.232.243 23 43 G.S.M:0.506.888 96 79
  • Okul nedeni ile oyunu bırakmamdan dolayı, İçinde 85lvl Priest ve 85lvl Dk bulunan hesabımı satmktayım. Char.'lar Frostwishper da Ve 2side Alliance. 2 Char'ında meslekleri 525de olup Priest'te Enchanting ve Tailor Bulunmakta Cooking ve Fishing de 525dedir. Dk' da ise Herb ve Mining bulunmaktadır. Mail ve Buradan bana ulaşabilirsiniz. Lütfen sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin.
    İrtibat için; buraknay@yahoo.com

Armory Geçici Süreliğine Kapalı olduğundan Link veremiyorum. En kısa Sürede Post Güncellenicektir.
  • Elimde 1 adet 60-day pre-paid game card bulunmaktadır, fiyatı 45 TL'dir.İlgilenenler PM ile irtibata geçebilir.
  • evet arkadaşlar oyunu bıraktıgım için accountumu satıyorum.acc tamamen benim üzerime cd keyler oyun cdleri mevcut.serverin en saygın paladinlerinden biri olan ayarcfg ve raidlere hazır summons adlı rogue um main karakterlerdir.serverda tüm raidlerde yeriniz hazırdır.ayrıca paladinde 3.5k resillence lı pvp gear mevcuttur.paladin tum firelands bosslarını kesmiştir (7/7 achivement) meslekleri 525 tir. (mining eng)ayrıca biçok level aralıgında alt karakterler mevcut. armory linklerinden karakterleri görebilirsiniz.fiyat 200 tl.

http://eu.battle.net/wow/en/character/veknilash/Ayarcfg/simple

http://eu.battle.net/wow/en/character/veknilash/Summons/simple

SQ/SA var mı: e
    *MAIL var mı: e
    *CD-KEY var mı: e
    *Ilk sahibi misiniz: e
    *Kimlik fotokopisi verilecek mi: h
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhan_97 -- 20 Ekim 2011; 23:19:31 >
  • İlan güncel hesap 65 TL cata kutusuyla beraber oyunla alırsanız 80 TL son fiyatlar

Merhaba,

LVL 83 Mage ve LVL 80 Paladinime ait hesabımı cata kutusu dahil satıyorum

Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/loxly/simple

Characterin nicki: Loxly

Characterin realmı: Arathor
    -------------------------------
    Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/ragnatorian/simple

Characterin nicki: Ragnatorian

Sehir: İstanbul

Account bilgileri:

*Cataclysm orjinal kutusunda verilecektir. Diğerlerinin CD Keyleri verilir. (Onların da kutusu var 1 ay sonra gönderebilirim)
    *SQ/SA var mı: E (Gizli soru ve cevabı)
    *MAIL var mı: E
    *CD-KEY var mı: E
    *Ilk sahibi misiniz: E
    *Kimlik fotokopisi verilecek mi: İstenirse E
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: E

Not: 9 Şubata kadar aktif gamecard ı vardır.
    No2: Hesapta toplam 6450 Gold vardır

Status

Active (Expires: 2/9/2011 3:13 AM)
  • 100 TL ye 7 adet 85 lvl + 1 adet 80 lvl karakterler.

Tüm karakterler Twisting Nether Horde tarafındadır.

Karakter isimleri Sufi (Mage), Fisko (Dk), Fecri (Dru), Komutan (Hunt), Enishte (War), Hayalet (Rog), Grangé (Wl), Ceylan (Pala-80)

Oyunu bıraktığım için satıyorum. Charlarda gold yoktur. Hemen hemen tüm charlarda ana meslekler ful kasılmıştır. Charlar pvp itemlidir. Pve kasılmamıştır.

Son 4 senedir oynadığım, hiç ban yememiş ve hacklenmemiş bir accounttur.

Account bilgileri:

SQ/SA var mı: E (Gizli soru ve cevabı)
    MAIL var mı: E
    CD-KEY var mı: E
    İlk sahibi misiniz: H
    Kimlik fotokopisi verilecek mi: H
    Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: E
    Fiyat: 100 TL

iletişim: memissinan@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi index -- 21 Ekim 2011; 15:26:09 >
  • Merhaba arkadaşlar başka bir oyuna geçmek istediğim için WoW accountumu satmayı düşünüyorum.Battle.net accountunda 2 tane cata yüklü üyelik bulunmakta.1 i main üyelik içinde 3 adet 365-385 ilvl 85 lvl karakter, 2 adet 19 lvl twink, 2 adet 60 lvl twink ve banka karakteri bulunmakta.2. account ta ise 2 adet 85 level 365 ve 375 ilvl lı karakter ve bir kaç 30-50 arası karakter bulunmakta.toplam gold 100k küsürlerde şuan.tüm heirloomlar mevcuttur.
    http://eu.battle.net/wow/en/character/dunemaul/Freemen/simple main karakter. diğerlerinde item harici ek bi özellik olmadığı için linkleme gereği duymuyorum.main karakterde nerdeyse full heroic pve gear ve yarı ruthless pvp gear bulunmaktadır(3800 resi)+ olarak tabard of the lightbringer, ashes of alar, the insane, 13700 achievement point(sadece pvp yapılarak 14000 e rahatça çıkabilecek durumda), 152 pet, 129 mount (3 tane npc mountu ve blue proto gibi feats vermeyen dungeon mountları eksik)55 title,48 tabard mevcuttur.Elden teslimatta authendicator ve kutulu oyun verebilirim.

Account bilgileri:

İlk sahibi misiniz: E
    Kimlik fotokopisi verilecek mi: H
    Fiyat: 2500 TL

özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

edit:pazarlık yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemen22 -- 22 Ekim 2011; 16:41:56 >
  • satlık wow account 85hunter 48 mage. mage hairloom ıtemlıdır 3 adet. hunterın ıtemlerı bıraz gerı kalmıstır. wow dan catalysm e kadar butun paketler mevcuttur. 40-45 gun oyun suresı yukludur. fıyat 100tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhan_97

evet arkadaşlar oyunu bıraktıgım için accountumu satıyorum.acc tamamen benim üzerime cd keyler oyun cdleri mevcut.serverin en saygın paladinlerinden biri olan ayarcfg ve raidlere hazır summons adlı rogue um main karakterlerdir.serverda tüm raidlerde yeriniz hazırdır.ayrıca paladinde 3.5k resillence lı pvp gear mevcuttur.paladin tum firelands bosslarını kesmiştir (7/7 achivement) meslekleri 525 tir. (mining eng)ayrıca biçok level aralıgında alt karakterler mevcut. armory linklerinden karakterleri görebilirsiniz.fiyat 200 tl.

http://eu.battle.net/wow/en/character/veknilash/Ayarcfg/simple

http://eu.battle.net/wow/en/character/veknilash/Summons/simple

SQ/SA var mı: e
    *MAIL var mı: e
    *CD-KEY var mı: e
    *Ilk sahibi misiniz: e
    *Kimlik fotokopisi verilecek mi: h
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: e

güncel son fiyat 180TL
  • Silvermoon-Ally 85 level paladin arıyorum,geari önemli değil uygun fiyat olursa hemen alacağım:
    real id : king_urban@hotmail.com telefon 0533 450 51 80 email : fuander@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Bu mesaj silindi.
    Account 4.2 Fireland patch ile frozen duruma geçmiştir.

Horde

Armory: The World of Warcraft Armory Hunter
    Characterin nicki: Lomax (Engineering 525 - Leatherworking 501)
    Characterin realmı: Tarren Mill
    Armory: The World of Warcraft Armory Rogue
    Characterin nicki: Oxid (Herbalism 525 - Mining 525)
    Armory: The World of Warcraft Armory Warlock
    Characterin nicki: Carver (Enchanting 530 - Tailoring 525)
    Armory: The World of Warcraft Armory Death Knight
    Characterin nicki: Microbe (Jewelcrafting 525 - Inscription 525)

Alliance

Armory: The World of Warcraft Armory Rogue
    Characterin nicki: Karma (Alchemy 375 - Herbalism 375)
    Characterin realmı: Balnazzar

Account bilgileri:
    *Horde charların toplamda yaklaşık 15k gibi goldu bulunmakta. (Oxid 85 lvl olmasına rağmen Cataclysm ile bank char oldu, üzerindeki pvp set craftable, eğer reputation ve instance kasarım derseniz ayrıca bir 85 lvl rogue pve charınızda olabilir.)
    *Pvp gear olarak sadece Lomax pvp sete sahip.
    *Horde bütün charlarda %280 binek eğitimi + cold fly eğitimi mevcuttur.Oxid dışında hepsinde %310 eğitimleri alınmıştır.
    *Horde tüm charların dual spec talentleri satın alınmış durumdadır.
    *Karma dual spec / cold fly eğitimi satın alınmamıştır fakat satın almak için yeterli goldu bulunmaktadır.
    *Microbe un armoryden görebileceğiniz dps kıyafeti dışında tank kıyafetide mevcuttur.(Heroic instancedan düşebilecek tüm tank gear + reputation ile alınabilecek tüm epic tank gear + 359 eldiven / tank enchantlı ve gemli olarak hazırdır.)
    *Oxid/Karma 50k+ kill archivini tamamlamış bir charlardır.
    *Lomax/Microbe/Carver Tol barad dahil tüm Cataclysm reputationları exalted durumda olup Tol barad drakeleri alınmış durumdadır.(Fireland hariç)
    *Lomax (hunter meraklıları için:)) tame edilebilecek tüm rare petleri farmlamıştır;
    Nuramoc, Chromaggus, King Krush, Gondria, Old Cliff Jumper, Uhk'loc, Loque'nahak gibi Cata öncesi rare/unique renkler yanısıra Catadan; Sambas, Jadefang, Terrorpene vb gibi. (Fireland hariç)
    *Tüm horde charların bir sürü non combat pet yanında 1 er tane olmak üzere rare raptor drop petleride bulunmaktadır.
    Leaping Hatchling - Item - World of Warcraft
    Darting Hatchling - Item - World of Warcraft
    Ravasaur Hatchling - Item - World of Warcraft
    Razormaw Hatchling - Item - World of Warcraft
    *Karma eğer lvl 70-85 kasarım derseniz artık hiçbir şekilde alınması mümkün olmayan " Grand Marshall " title a sahiptir.(eski rank sisteminde yaklaşık 4.5+ ay günde 13-14 saat pvp ile kazanılmış bir ranktır.)
    *Tüm horde charlar Reins of the Bronze Drake - Item - World of Warcraft + For the Horde archivinden Black War Bear - Item - World of Warcraft + Lomax/Carver/Oxid değişik renklerde Netherwing Drake sahibidir.
    Reins of the Veridian Netherwing Drake - Item - World of Warcraft
    Reins of the Violet Netherwing Drake - Item - World of Warcraft
    Reins of the Onyx Netherwing Drake - Item - World of Warcraft
    *Hiçbir char, hiçbir şekilde 5 senelik oyun süresince migrate vb yapılmamıştır.
    *Account açıldığı günden bu yana hiçbir şekilde uyarı / ban / uzaklaştırma almamış ve " in good standing " durumundadır. Şu an var olan Diablo 3 promosyonundan yararlanabilirsiniz.

Aklıma ilk gelenler bunlar, unuttuğum yada sizin merak ettiğiniz artı birşeyler olursa pm yoluyla sorabilirsiniz.

*SQ/SA var mı:E/H (Gizli soru ve cevabı) Evet / Evet
    *MAIL varmı:E/H Evet (Accountun kendisine ait bir maili var alacak olan arkadaş kullanıcı ismi ve şifresi ile bu mailide alacak) Satış sonrası içiniz rahat bir şekilde, istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.
    *CD-KEY varmı: E/H Evet (Tüm kutu kitapçıklar)
    *Ilk sahibi misiniz: E/H Evet

Öncelikle account için takas vs. kesinlikle düşünmüyorum.İstanbul içi alışveriş, yüzyüze güven duygusu, benim ve sizin rahatınız açısından öncelikli tercih sebebidir.
    Fiyat : 500 tl dir. İstanbul içi elden alışverişte, almak isteyen arkadaşın kk durumuna ve güncel taksit kampanyalarına göre taksit imkanı olabilir.
    Bu arada kullanmak isterseniz, telefonunuz için Battle.net Mobile Authenticator verebilirim.(Kullanabilmek için 176*220 veya üstü ekranı olan java destekli bir cep telefonu gerekmektedir.)
  • Server : Dunemaul
    Level 85 Blood Elf Retri Pladin
    Meslekler 525 blacksmithing ve mining
    Tam bir pvp herosu
    Item Level Ortalaması 370
    Armory Linki : http://eu.battle.net/wow/en/character/dunemaul/Gursel/simple

NOT : Şuan 1 aylık gamecard yüklü ne kadar acil alırsanız o kadar fazla oynarsınız :) 1 aylık zaman size ücretsiz.

İlk sahibi misiniz: E
    Fiyat : 175 TL
    İlgilenenler gurselgunacar@gmail.com a mail atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurselgunacar -- 29 Ekim 2011; 23:41:25 >
  • Cataclysme kadar yuklu - WOTLK kutulu
    outland serverında
    85 level forsaken rogue
    525 skinning + leatherworking
    pve 362 pvp 372 ilvl
    http://eu.battle.net/wow/en/character/outland/Microumix/advanced

sq/sa, mail var
    idnin ilk sahibi benim

serkan--akalin@hotmail.com hesabından bana ulaşabilirsiniz
    Fiyat 100 tl
  • Fiyatlar çok düşük olmasına rağmen piyasada doğru dürüst alıcı olmaması enteresan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

İlan güncel hesap 65 TL cata kutusuyla beraber oyunla alırsanız 80 TL son fiyatlar

Merhaba,

LVL 83 Mage ve LVL 80 Paladinime ait hesabımı cata kutusu dahil satıyorum

Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/loxly/simple

Characterin nicki: Loxly

-------------------------------
    Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/ragnatorian/simple

Characterin nicki: Ragnatorian

Sehir: İstanbul

Account bilgileri:

*Cataclysm orjinal kutusunda verilecektir. Diğerlerinin CD Keyleri verilir. (Onların da kutusu var 1 ay sonra gönderebilirim)
    *SQ/SA var mı: E (Gizli soru ve cevabı)
    *MAIL var mı: E
    *CD-KEY var mı: E
    *Ilk sahibi misiniz: E
    *Kimlik fotokopisi verilecek mi: İstenirse E
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: E

Not: 9 Şubata kadar aktif gamecard ı vardır.
    No2: Hesapta toplam 6450 Gold vardır

Status

Active (Expires: 2/9/2011 3:13 AM)

son olarak 55 TL ye hesap, 70 tl ye hesap + cata orj. kutu verebilirim.

isterseniz sahibinden.com üzerinden de alabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-oyun-donanimlari-world-of-warcraft-arathor-serveri-karakter-ve-orjinal-oyun-kutu-42301020/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Fiyatlar çok düşük olmasına rağmen piyasada doğru dürüst alıcı olmaması enteresan...

server, faction değişimi için de para gerektiği için kimse almaya yanaşmıyor bence
  • Oyunu bıraktığım için Accountumu satıyorum.

http://eu.battle.net/wow/en/character/bladefist/Anturia/simple
    Karakterde %280 uçan binek olup 7000 gold bulunmaktadır. Şuana kadar asla gold sıkıntısı yaşamadım. Blacksmithing ve Engineering meslekleri 525 olup para basma makinasıdır.

http://eu.battle.net/wow/en/character/bladefist/Keltalash/simple
    Karakterde %280 uçan binek bulunmaktadır. Yine aynı şekilde Enchanting ve Mining 525 olup Blacksmithing ve Engineering ile birleştiğinde çok sağlam gold kasılmaktadır.

http://eu.battle.net/wow/en/character/bladefist/Qejtlash/simple
    Bu karakterde %180 lik uçan binek bulunmaktadır. Meslekleri kasalı değildir sadece Holy spec bulunmaktadır.

Ciddi alıcılar 0534-263-2007 Nolu telefonu arayabilirler. Fiyatı 200 dür pazarlığa açıktır.
  • Armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Er%C3%BB/simple

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Noitoria/simple

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Jahrkul/simple

Characterin nicki:Erû – Jahrkul – Noitoria

Characterin realmı: Twisting Nether

Characterin extra özellikleri notlar:
    Erû
    Öncelikle accountumu satıyorum çünkü okulumu ve sosyal hayatımı etkilemeye basladı.Benden başka sahibi olmadı ve “Battle Chest” + “Wotlk” Kutulu olarak fiyata dahildir.Cataclysm ise digital olarak mevcuttur.
    Ana karakterim ve TBC den beri oynuyorum.8460 Achievement puanı var ve wotlk taki eksik Raid achievementları ile rahatlıkla 9k barajının üstüne cıkabilir.Chef olmaya 3 Recipe eksik Kalmıştır.”Loremaster”, “Defender of a Shattered World” gibi geçerli Unvanların yanı sıra ,zamanında alınmış “the Undying” , “of the Nightwall” gibi 25 i aşkın Unvan bulunmaktadır.”Tailoring” , “Engineering” , “Fishing “ , “Cooking” , “Archeology”, fullenmiş durumdadır.Arkeolojinin Gear çapında olmasada eğlencelik dropları mevcuttur.Naga ya ve wispe dönüşme gibi.Karakterde Kırmzı ve Yeşil Hariç Whelplingler , “Disgusting Oozeling” dahil 80 pet vardır.
    Time Lost Proto Drake , Twilight Drake, Dark Phoenix ve birçok rare binek mevcuttur.8kgold mevcuttur.
    Aynı zamanda 3k resillence ı olan güzel bir pvp gearı vardır.12/12 temizlemiş ve 361ilvl ile tüm yeni contente hazırdır.

Noitoria

Farmer karakterim.Gear kasma zamanım olmasada, Profları Mining ve Herbalismdir(525).Ana karakterimi beslemek için kullandığım karakter.Artisan riding mevcuttur.

Jahrkul

lvl 84 shamanım.Accountun üretken karakteri.Inscription ve Alchemy 525 durumda
    ve Artisan ridingi var.

Accounta birçok heirloom mevcuttur.Anlayacağınız üzere satılmak üzere kasmadğığm bir account.Alacak kişinin faydasını görmesini umarım.

Sehir: İzmir

Account bilgileri:

*SQ/SA var mı: Evet
    *MAIL varmı: Evet
    *CD-KEY varmı: Evet
    *Ilk sahibi misiniz: Evet
    *Kimlik fotokopisi verilicekmi: Hayır
    *Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu:Evet
    *İletişim : 533 372 53 14 - ilkharfibuyuk@hotmail.com

Fiyat: Kutulu oyunları 2 85 bir de 84 karakteri, ve Eru daki item, gear , mount , tittle , miktarını düşününce kafamdaki fiyat 200lira.Hızlı satmak istediğim için bu fiyatı veriyorum.Pazarlık payı az da olsa vardır ancak oyuna 0 baslamak bile 200 lira iken iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum.Şimdiden hayırlıs oldun
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.