Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

>>> WOW CLIENT DOWNLOAD <<<

3
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> >>> WOW CLIENT DOWNLOAD <<<
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      555 Mesaj
      18 Mart 2006 23:20:15 Konu Sahibi
      verildimi bilmiyorum arama yaptim ama bulamadım buyrun size WOW CLIENT.. kendim denedim link çalışıyor fakat 8kb/s ile çektigi için yüklemeyi iptal ettim sabır lazım biraz belki bazı arkadasların işine yarayabilir client 2 ye bölünmüştür ve 1 de yaması vardır >>INDIRMEK ICIN<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstract -- 18 Mart 2006; 23:22:59 >

|
      |

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      18 Mart 2006 23:25:10 Konu Sahibi
      Arkadaslar sanırsam link vermeyi beceremedim adreste ****(yıldızlı) yerler çıkıyor kusura bakmayın yıldızlı yeri silip r a p i d s h a r e yazın düzelcektir veya bi arkadas nasıl yapacagimi sölerse düzeltebilirim
      |
      |
      19 Mart 2006 10:43:31
      quote:

Orjinalden alıntı: Abstract

Arkadaslar sanırsam link vermeyi beceremedim adreste ****(yıldızlı) yerler çıkıyor kusura bakmayın yıldızlı yeri silip r a p i d s h a r e yazın düzelcektir veya bi arkadas nasıl yapacagimi sölerse düzeltebilirim

o olay düzelmiyor ya. Forum onu yasaklı isim olarak kabul ediyor.
      r a p i d s h a r e <---- Aralardaki boşlukları silmeyi unutmayın
      |
      |
      20 Mart 2006 02:32:31 Konu Sahibi
      Arkadaslar yeni bir site buldum Wow clienti indirebilirsiniz ama üyelik istiyor clienti indirmek için biraz bekleyebilirsiniz numara verme olayı falan var bu arada link saglam max. hızla çekebilirsiniz >>Buyrun<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstract -- 20 Mart 2006; 2:33:36 >
      |
      |
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.