Şimdi Ara

Wow classic maceralarınız nasıl gidiyor anlatın biraz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl classic wow hiç giremedim, zamanım yok Anlatın biraz, gerçekten ihtiyacınızı karşıladı mı yoksa "çok zormuş biz nasıl senelerce oynamışız bunu" mu dediniz? 60 olan var mı oyunda şu anda merak ettim? Yani 1 senede falan 60 olunabiliyormuş diye duymuştum.

• zor değil ama bana sıkıcı geldi. 20 küsür kastım. oto atakla kesiyordum en son mobları. zamanında görevler kötü planlandığı için saatlerce ordan oraya yürütüyor. vaktim değerli olduğundan bıraktım. Bırakma sebeplerimden biri de 60 olduktan sonra karşılaşacaklarımdı. İstediğin classı istediğin gibi oynamana müsaade etmiyormuş oyun. Yani ben druid oynayacam dersen ancak healer olabiliyormuşsun vs. ozaman dedim niye kasıyorum.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    gerçekten öyle oyunda warrior mage dışında dps meterda adı geçen yok dungeonlarda warrior da iyi gearlı olması lazım ilk 10 un 8 i mage 1 warrior belki 1 rogue oluyor
  • 18 lvlde bıraktım. Çünkü benim bir hayatım var

South Park- Make Love Not Warcraft bölümünden bir replik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amelelikten başka bir şey olmadığını ancak açılınca fark edeceklerini biliyordum
  • Aslinda cok amelelik degil de, inanilmaz kalabalik sunucular. Su an baslangic zone lari rahat da su orta ve ust seviye zonelarda mukemmel bir kalabalik var. Sirf bir gorev icin 1 saat harcaniyor, hem slot dolu hem gorev iteminin drop rate i cok az haliyle amelelige donuyor. Gorevle ugrasmak istemeyen tonlarca insan da Spellcleave/meleecleave denilen sey ile dungeon donuyor. O da ayri bi sıkıcı oluyor ayni dungeoni saatlerce donuyorsun ama en hizli kasma yontemi o su an.

Millet de resmi forumda agliyor yok layer kalksin yok cleave nerf yesin. Ya eyvallah da kardesim bu sefer hic gorev yapilmayacak zaten yapilmiyor manyak misin bi mob basina 50 tane adam dusecek bu sefer.

Serverlarin ilk acildigi gunde hardcore kasan ekip rahat su an, gerisi aci cekiyor. Millet bi de 1 2 hafta sonra baslicam rahatlasin diyor. Baslangic bolgesi rahat da sonrasini git gör.

44 rogue um vardi oynayamadigim icin biraktim. Bu seviyelerde gorev yaptigim haritalarda 2 faction da oldugundan asiri kalabalik. Kesinlikle oynanmiyor gorev yapilmiyor. Tam 1.5 saat harcadim bi tane gorevde, 2.goreve gittim orasi da o kadar doluydu. Rage quit attim ha 1.5 saat orda oyalanmisim ha cikmisim farketmiyor. Dungeon kurucan herkes SM, ZF, BRD de spell/melee cleave ile mesgul oldugundan adam zor bulunuyor. Adam buluyorsun 30dk icinde toplaniyor grup dungeon icinde. Hani bos bos duruyorsun oyunda, su an ilerlemek icin mage, warlock ya da ravager silahli war/shaman olman gerekiyor yoksa bosa zaman kaybi.

12-13 gun gametime kaldi, farkli sunucuda zevkine yine kasiyoruz arkadasla healer oldu o. Dungeonla deneriz bi dedik, bakalim sarmaz ise devam etmeyecegim.

Gerci 60 olanlarda yapilacak 1 sey yok diyip duruyor. Gear icin gruba giriceksin olan 60 larda ya arkadaslari ile giriyormus ya da gear paylasmamak icin kendi grubunu kuruyormus falan. Millet hep alt char kasmaya baslamis bile s1k1nt1dan lmao.

• Kız çocukları retaile hadi kalabalık yapmayın
  • Oyun çok güzelde, o kadar vaktim yok. Eskiden olsa çoktan 60 olmuştum. Yaşlandığımı hissettirdi oyun bana. (vanilla döneminde oynamadım)
    Yavaş yavaş kendimi kasmadan oynuyorum. Oyunu World PvP için başladım, iyice zevkimi alana kadar oynarım.
    Ondan sonra adam akıllı retaile paket çıkarsa onu oynarım diğer türlü sonsuza kadar ara ara eğlenmek için oynayabileceğim bir oyun oldu.
  • 26 levela kadar kastım devam etmeyi de düşünmüyorum.Yeni başlıyanlar için ise classic su an için oynanır..
  • 1 gün sürdü saldım, classic'e gerek yok retail akar
  • haftasonları biraz aktif oluyorum 3-4 gün üstüste girmediğim bile oluyor ama 26 lvl oldum. zorluk olarak retailden pek bir fark göremiyorum. hype olması işleri kolaylaştırıyor gurup arayanlar çok. esas zorluk oyun ilk çıktığı zamanmış bence quest addonlarının bile olmadığı zamanlarmış sanırım. bana gayet şirin gözüküyor şuan oyun adı gibi çok sade ve eğlenceli. achievement derdi falan yok istediğin gibi kas daha az stresli sanki. böyle item ve yetenek üzerine olunca daha çok hoşuma gidiyor. ben devam etmeyi düşünüyorum çünkü zevk alıyorum community de fena değil.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    adam akııllı paket lazım.
    oynanışı düzeltsin bende oynarım.
    classicte classı oynarken hissettiriyor. daha hantal bir oynanışı var. skill basarken neye bastıgınızı anlıyorsunuz.
    retail hem classlar hızlı hem oyunun kendisi hızlı. ne olup ne bittiği belirsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

classicte classı oynarken hissettiriyor. daha hantal bir oynanışı var. skill basarken neye bastıgınızı anlıyorsunuz.
    retail hem classlar hızlı hem oyunun kendisi hızlı. ne olup ne bittiği belirsiz.
    ya işte o biraz bireysel beğenilere göre değişiyor. ben şahsen hızlı combatı daha çok severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Classic e biraz baktımda bende sevemedim. Classlar çok hantal ve yavaş. combatlar sıkıcı. Oyun çok yavaş. oyunun ve combatların hızlı olması bence daha eğlenceli.
  • Westr_10 kullanıcısına yanıt
    Yenge çocukları pistten alalım 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KuB4RM4N_ -- 16 Eylül 2019; 6:16:56 >
  • BFA dan sonra ilaç gibi geldi.
  • 39 oldum Healer kasmak gerçekten çok zor, PvE'de yanlız kalınca zorlanıyorum, dungeonlara kolay grup bulurum diye healer seçmiştim keşke tank yapsaymışım herkes tank arıyor.
  • Haftada maksimumum 10 saat ya oynayabiliyorum yada oynayamıyorum, bazen günlerce oyuna giremiyorum. warrior kasıyorum. 26 lvl oldum. açıkçası kasması zor değil ancak retailde yüzde bilmem kaç hızla sağa sola uçarak ve full heirloom ile bir günde kasılan 60 70 vs. seviyeden sonra insanların tek zoruna giden her yere koşarak gitmeleri. ayrıca retaile göre düşünüldüğünde her class için skill sıkıntısı var. mob keserken auto atak yada tek skill spawn yapıyosun. ancak bunun böyle olacağı belli adı üstünde classic.
    oyunda inanılmaz bir yardımlaşma var. alt seviyelerde çok fazla sıkıntı yaşamıyosun ancak ne zamanki contested alanlara girdin işte oyunun güzelliği orda başlıyo. senin gibi lvl kasan karşı ırk ile karşılaşmaya başlıyosun. bazen bir iki bazen onlarca oyuncu ile. şu anda rank ve honor sistemi olmadığı için kimse kimseye elleşmek yada bulaşmak istemiyor. bulaşan olursada olay mahalle kavgasına dönüyor, o yüksek level arkadaşını çağrıyo sonra diğeri derken alanda kise level kasamıyor ancak şöyle bir güzellik var. quest addon yardımı ile tıkandığın kasamadığın yerde hemen zone değiştirip kasma şansın var. açıkçası benim bütün beklentilerimi fazlası ile karşıladı oyun birde serverde güzel bi türk guilde denk geldik. muhabbet sohbet kasıyoruz herkesi bekleriz efendim.

• Classic mi? İyi gidiyor

Wow classic maceralarınız nasıl gidiyor anlatın biraz
  • 35+ evli coluklu cocuklu olanlar icin degil ya sal gitsin
    Saldim bende

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.