Şimdi Ara

Wow Classic İçin Server Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malumunuz uzun süre dragonflight gelmeyecek. O arada niyetim wow classic oynamak. Ayrıca wotlk gelene kadar da en azından hazırlik olmuş olur.

Server seçimi önemli şu an benim için. oynayan arkadaşlar vardır. Özellikle Horde olarak Türklerin yogunlastigi server hangisidir.? Yazarsanız sevinirim.

Ayrıca ally için de yazarsanız ally düşünen varsa onlara da faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyar.gamer -- 7 Mayıs 2022; 17:9:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün aksam nerden baksan 200 300 kisi pyrowoods village (dogru yazdigimdan emin degilim) ta alliance tarafinda basladi.lich king geldiginde suan full olan serverlar saatlerce bekletecek diye yorumlandigi icin orta halli olan pyrowoods secildi.Baslayanlar totik channel ve takipcileri bu arada bir goz atabilirsin

• kou104 K kullanıcısına yanıt

Onlar alliance basladilar. Ama benim için her daim

FOR THE HORDE !!!

Oyayinin birazını izledim. Zaten biraz da o yayının gazı var bende  

Ama şu bilgi çok değerli

"Linch king geldiginde suan full olan serverlar saatlerce bekletecek "

Açıkçası ben şu anki populasyonlara bakıp en full olanında başlamayı düşünüyordum. Hiç aklıma gelmemişti. Yayında da soylenmisse kaçırmışım demekki. Mantıklı olanı galiba orta halli bir server olacak.

• Gehennas, açık ara. 4-5 tane raid yapan Türk guildi var.

Her release'de aynı muhabbet oluyor. Her seferinde de kuyruk muyruk diyenler ya migrate etmek ya da boş serverlarda yabancılarla oynamak zorunda kalıyor.

Sadece benim bildiğim 3-4 Türk guildi var para verip Gehennas'a migrate eden son aylarda.

Ki TBC'de Gehennas'ta bile kuyruk olmamıştı.

Olsa da 2 hafta sıra beklemek 2 sene raide adam beklemekten iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 8 Mayıs 2022; 0:36:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.