Şimdi Ara

WoW Classic - Gehennas Ally- Lordaeron Guildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 5 arkadaş olarak Gehennas'da başladık yaklaşık 2 ay önce. TBC'de raid kapasitesi düşeceği ve dolayısıyla raid kadrosunu doldurmak daha kolaylaşacağı için guild kurma kararı aldık. TBC'e birkaç ay var ancak şimdiden samimi ve çekirdek bir kadro oluşturmak istiyoruz. Guildin Türk guildi olmasını düşünmüyoruz. Tek isteğimiz güzel bir topluluk oluşturmak. O açıdan eğer Gehennas'da karakteriniz yoksa leveling kısmında mümkün olduğunca yardım etmeye çalışırız. Hedef iyi arkadaşlıklar edinerek TBC'de semi hardcore şekilde raid yapmak.

Oyun içi Guney, Ozan, Nardil, Phhobos, Halit karakterlerine whisper atabilirsiniz ya da buradan bana ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsefesever -- 16 Şubat 2021; 23:23:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boost alan/satan oyuncular hariç herkesi bekleriz 

• Geliyorum. 

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Geliyorum. 

Vay vay, yaz bana mutlaka.

For Lordaeron!

• Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gehennas'ta ally başladıydım da charları silip horde'a geçeceğim. 400 gold var, ihtiyacı olan birine vereyim silmeden, nick yazarsanız mail atayım.

Edit: ahtan gelenlerle 500 olmus, yok mu isteyen beleş 500 gold? Rerollayacagim bir nick bekliyorum, silinip bosa gitmesin birine yarasin.

Neyse sizin guildden Göz diye bir gariban dwarf gördüm ona verdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 1 Mart 2021; 0:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-83FB9EC72

Gehennas'ta ally başladıydım da charları silip horde'a geçeceğim. 400 gold var, ihtiyacı olan birine vereyim silmeden, nick yazarsanız mail atayım.

Edit: ahtan gelenlerle 500 olmus, yok mu isteyen beleş 500 gold? Rerollayacagim bir nick bekliyorum, silinip bosa gitmesin birine yarasin.

Neyse sizin guildden Göz diye bir gariban dwarf gördüm ona verdim :)

valla yeni gördüm içim gitti neredeyse epic mount parasının yarısı

• Twisting Nether horde tarafından gehennas allianceye gold aktarmak istiyorum sizin guildde ilgilenen var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S0S

valla yeni gördüm içim gitti neredeyse epic mount parasının yarısı

Alıntıları Göster

• Beni de alın hocam. Ben de gehannas ally gelicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuthurErik

Beni de alın hocam. Ben de gehannas ally gelicem.

Özel mesaj yolladım.

• Ben özel mesaj yollayamıyorum bu gsm mevzusundan dolayı bi çözemedim onu kusra bakma. Ben düşündüm taşındım horde başlamaya karar verdim hocam. Eski oynadığım serverda alliancedım değişiklik olsun dedim.
  • merhaba ben de yeni karakter açtım. nickim: durganov

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.