Şimdi Ara

Wow'a mı başladın ? En iyi classımı arıyorsun ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4 gap closer,range interrupt,8 saniye aoe stun,2 saniye silence,uçmak zıplamak havada puf puf mu yapmak istiyorsun

aradığın bu videoda

tabi yok ben insanları daha çok kanser edeyim pve gibi aoe adam keseyim gerektiği zaman tank gerektiği zaman healer gerektiği zaman dpser mi olcaksınız

pve mi yapıcaksın

sadece tek legendary ile 1-2-3 spamlayıp top dps mi olmak istiyorsun aradığın burda
    https://www.wowprogress.com/simdps/eu

yok ben bunları sevmedim başka dps mi bakıyorsun,bakma.

ve unutma bugün mükemmel olan classın yarın çöp olabilir.#spriest#firemage

teşekkürler meleecraft teşekkürler blizzard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 13 Mart 2017; 2:31:47 >

• Ve mitik raid yapmıyor musun, bunların hiç birine bakma.
  • Fury ile dalga geçiyorduk ne olmuş vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wow'a mı başladın ? En iyi classımı arıyorsun ?
  • Ocaktan beri girmiyorum. Kafam rahat. O degilde,fury ne olmus yahu cidden. Hos boyle olacagi belliydi de,biraz zaman almis. Cata basinda da boyleydi fury,tirmaliyordu kucuk kucuk.

Konuyu acan arkadasi da ucurmuslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fury warrior sadece guldan trinketinden ibaret, nerf gelmedi hala ilginc ama nerf yerse trinket fury medicore olcak yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furry oynarken arms buf alir. Arms oynarken furry öne çıkar. Sansa bak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şans değil az oynan specler hep buff alır bakalım sırada ne var feral druid hiç görmüyorum pve'de arcane mage görmüyorum caster ağırlıklı bufflar gelebilir.
  • wowun pvp olayı zaten bana çok uzak açıkcası pvp yapmıyorum kafam rahat. pve oldukça doyurucu. mythicdir, raiddir vs gayet güzel. kanser olmaya gerek yok.

aksiyon non target veya semi non target pvp yapılacak bir çok güzel oyun var. çok takılmamak lazım. sırf wow alışkanlığı yüzünden pvp yapıyor insanlar çünkü başka oyun oynayamıyorlar bünyeleri kaldırmıyor. hakda veriyorum fakat bile bile zulüm bana mantıklı gelmiyor.

halbuki kafalarını bir kaldırsalar güzel pvp dönen oyunlar mevcut. örneğin gw2.
  • furry boşver devastator prot warrior oynayın.
  • Blizzard class dengesi yaratmayı bilmiyordu, hala öğrenememişler demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.