Şimdi Ara

WORMS WORLD PARTY turnuvası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
8.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ee nabıcaz şimdi o siteyemi uye olmamız lazım turnuva için?
  • ewet
  • daha iyi hizmet vermek için site linki değişmiştir

www.wormstr.com/forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirgfb -- 15 Şubat 2007; 16:22:04 >
  • Herkesleri bekleriz
  • gelin laa host filan aldık
  • Ya beyler gelin oynayalım.Bende varım.Eskisi kadar iyi değlim ama.Ben genelde online oluyorum.
    nickim:Khalid
  • arkadaslar söylermisiniznasil baglantili oynicaz yani baglantili yada online worms sitesi varmi
  • www.wormstr.com/forum sitesine girdim ama etkinlestiremedim fax falan filan istiyo hotmailime mesaj gelince öle diyodu ama ben fax yada yazdiramametkinlestirmeli olsa daha rahat olur o yüzden etkinlestirmeli yap
  • tamam indirdim 50 mb'ye nasıl kurcam
  • ben de katılcam bu aralar oynuyordum tam forumda gezerken sıkıldım aklıma worms geldi gogıla yazdım bura çıktı habir de nasıl 50mb oluyo diyenler oyunun riplenmiş halidir 50 mb
  • nasıl online oynanıo bende gelicem bi program felan gereklimidir
  • affetmez kullanıcısına yanıt
    www.wormsturk.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: utquick

www.wormsturk.com

gelirim bak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: affetmez

quote:

Orijinalden alıntı: utquick

www.wormsturk.com

gelirim bak :)

Hoşgeldin... siz vakti zamanında burada bu muhabbetleri yapıyormuşsunuz ben yeni farkediyorum. Ben o dönem wwp oynardım( 1.5 sene öncesine kadar).. Fakat bir gün yine wwp yi açtığımda çalışmadığını farkettim. Arkadaşıma da sorduğumda onda da çalışmıyordu. Online oyun kuruluyordu sonrasında hata verip anlamsızca kapanıyordu. Düşündük ki server bozulmuştur geçiçi bir sorundur. Ama baya bi süre oyun çalışmayınca bende alternatif olarak wa yükledim. İlk önceleri wwp den wa ya geçmek zor olsa da sonra alıştım ve baktım ki oyuna modifiye üstüne modifiye gelmiş. Oyun içinde oyunlar türemiş. Sonra çok fena alıştım. Bir de bu oyun pek bilinmiyor. Oyuna hak edilen değeri veremiyoruz. Çünkü oyunun kurulumlarında problemler var. Oynaması ilk önceleri zor ama öğrendikten sonra bırakması zor. Kendim bile oyunu kurarken sıkıntı çekiyorsam herkes çeker dedim ve oyun için site kurdum. Hem kendim hem arkadaşlar adına. Çok da güzel oldu bence. Gün geçtikçe herkes yararlanıyor. Oyunda olan arkadaşlar aynı zamanda sitede bulunuyor ve atışmalı çekişmelerle güzel maçlar dönüyor.

Dünkü oynadığımız shoppa ya bakılacak olursa hızın oyunun gayet yerinde. İleride bir Takım oluşturmayı planlıyorum. Olimpiyatlara katılabiliriz o takımla daha çok çalışmamız lazım ama...

• 8 yıl olmuş vay be :):) iyi oldu.. worms stres atmak için birebir oyundur :) site çok başarılı olmuş zaten.. o zamanlar benim hayalimdi.. sana kısmet olmuş.. hoş da olmuş :)
  • emrekaa kullanıcısına yanıt
    seni de bekleriz...
  • affetmez kullanıcısına yanıt
    Siteyi bu oyuna gönül verenlere adadım. Yani site senin benim hepimizin. Sitenin içi de aile ortamı gibi oldu zaten herkes dost arkadaş abi kardeş...
  • hort mu ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.