Şimdi Ara

Worlds 2015 Şampiyonu Çin Takımı Olacak(İnceleme Konusu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pawn konusunda haklısın. Pawn'u ben de beğenmiyorum. Ama Koro, Clearlove ve Deft varken ve performanslarının en üst seviyelerindeyken çok fazla takım baş edemez. Faker da tek başına nasıl Worlds'ü kazandırır pek emin değilim. Bakalım, göreceğiz.
  • Skt çinden 1-2 oyuncu alacağı konuşluluyor (mata felan mata bu arada mutsuzmuş çinde) ki böyle transferler yaparsa skt şampiyon olur
  • Uzi 2 sezondur finale geliyor finalde eleniyor inş bu sene şansızlığını kırar. Dünya şampiyonu bu sene çinden hatta edg olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir up yapayım dünya şampiyonasından sonra bir kere daha up yaparım
  • LGD kazanacak bence.
    Edit:Rip Cs Riven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 3 Ekim 2015; 18:30:38 >
  • Fnatic skt takip ettigim takimlar bakalim cok takip etmedim çini

• quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

bu sene korede eskisi kadar rekabet yok, çindeki maçlar çok daha üst seviye geçiyor. sezon sonuna daha nerdeyse 1 yıl var ama kadrolar bu şekilde devam ederse bence de şampiyon çinden çıkar

çinde çinli oyuncu yok ki hepsi koreden gelme rekabet olması normal
  • omg diyorum
  • T0RNAD0 kullanıcısına yanıt
    OMG dünya şampiyonasında yok
  • Lgd, edg ve skt üst düzey durumdalar. Fnatic ve ig de bunlardan bir tık altta. Yarı finalistleri söylemek kolay büyük sürprizler olmazsa ancak şampiyonu söylemek çok zor.

• imp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Kadrolar gerçekten on numara olmuş. Çin ligini takip etmeye başlayalım demektir bu. Ama gönül Cloud 9 :( Şu Hai yerine başka bir tane eleman bulsalar, gerçekten iş yapacak bir takım ama onu tutmalarındaki mantığı hala anlamış değilim. Takımı her maçta batırıyor, hayır yaptığı ekstra birşey yok. Domine ettiği maç var mı o bile şüpheli. Ama hala o takımın mid oyuncusu. İyi torpili var her halde.

Hai ?

• Orta da fanatic faktörü var öyle erken konuşmak olmaz bu arada yine faker fanboyları gelmiş maçları taşıyıcak diyor adama derler IWC turnuvasın da nerdeydi bu faker?

Edit:Pardon MSI turnuvasıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_endless -- 11 Eylül 2015; 20:21:15 >
  • Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Incarnati0n'a ne dersin?

Bu arada Hai belki de en iyi shotcallardan birisi olabilir.
  • SKT kazanıcak zaten belki 2. olur çinlilerden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 11 Eylül 2015; 20:36:20 >
  • Bang Marin Faker faktörüyle SKT diyorum. LDG de olabilir. Imp !! :)
  • lgd veya skt olacak
  • Şimdilik gidişat Çin için iyi değil.

• Auspexa kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu görünce kahkaha attım Bence bunlar riotun oyunları bize cs riven vermemek için yapıyorlar
    Edit:Bende çin güçlü diye düşünüyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 3 Ekim 2015; 18:31:49 >
  • Hort

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.