Şimdi Ara

Worldnakit,playnakit her internet 25/5tl toplamda 25 tl indirim (bitti) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
48
Favori
38.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diğer siteleri denemedim. turktelekom-vodafone faturalarını ödüyorum artık
  • paycell bakiye yükleme olmuyor arkadaşlar, işbankası posundan geçiyormuş, saymıyorlar.
  • majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    bana sorunsuz yüklendi 4 işlemi paycell üzerinden yapmıştım
  • Aytemiz uygulamasından mobil yüklemesi paycell yaparak kullanan varmı?
    Uygulamada Mobil ödeme, paycel ile ödeme seçince nakit kartı seçebiliyorum. Bu şekilde yapılması sonuç getirir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

play nakit ile ödeme yaptığım trendyol siparişimi iptal ettim. ama karta bir türlü iade olmadı. iban no verdim 4 gün sonra hesaba parayı yolladılar.
    Iban’i trendyola mi verdiniz? Bende trendyolda kullanma hatasi yaptim ve iade yatmiyor karta. Ugrasacaz mecbur.

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

paycell bakiye yükleme olmuyor arkadaşlar, işbankası posundan geçiyormuş, saymıyorlar.
    Şubatta oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nomercy85 N kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mh ile görüştüm. Kartınıza iade yapılmış ama hata vermiş dedi. Bende ön ödemeli kart olduğu işin iade olmuyor dedim. İban istediler .bende enparayı verdim ve 4 gün sonra yattırdılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Tama hocam cok tesekkurler bilgilendirme icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

2 mart ta akbank neo kartım ile bkm exspres üzerinden world nakit karta 25 tl transfer ettim. benim de para geçmedi world nakit karta. bir hafta oldu. bu süreçte akbank,bkm expres ve yapı kredi yi aradım.defalarca. akbank iade işlemi uygulanacağını söyledi. ancak 1 haftadır iade de yok.bekliyoruz bakalım.ne olacak.yapı kredi hesabı dışında para aktarmam bir daha word nakit karta.
    9 Mart ta yapı krediye bize ulaşından yazdım. 13 marta yatırmışlar parayı World nakit karta Manuel olarak. Bu konuda bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler ederim.

• Nakit sanal kart iadede çok sorunlu, N11 iademi uzun uğraşlarım sonucunda 3. denemesinde gerçekleştirebildi fakat bu sefer y.kredinin sistemine yansımadı.Defalarca kez m.h ile görüştüm ,biri diyor n11 yatırmadı, N11 diyor bizim aide onaylanmış görünüyor!!
    Şikayetvar a yazıp t.h.h ne başvuruya hazırlanırken y.kredi aradı inceleniyor 120 günü bulabilir dedi!
    Bu iş Enpara kredi kartımda 3 gün süren bir işlem, y.krediden 4 ay sonra iademi gördüm !

• N11 den iademi 35 günde alabilmiştim 3-5 günde bir arayıp durdum.

Yarın Bim'e bir iade yapmam gerekecek bakalım umarım nakit iade ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Nakit sanal kart iadede çok sorunlu, N11 iademi uzun uğraşlarım sonucunda 3. denemesinde gerçekleştirebildi fakat bu sefer y.kredinin sistemine yansımadı.Defalarca kez m.h ile görüştüm ,biri diyor n11 yatırmadı, N11 diyor bizim aide onaylanmış görünüyor!!
    Şikayetvar a yazıp t.h.h ne başvuruya hazırlanırken y.kredi aradı inceleniyor 120 günü bulabilir dedi!
    Bu iş Enpara kredi kartımda 3 gün süren bir işlem, y.krediden 4 ay sonra iademi gördüm !
    Banka kartlar ve onodemeli kartlarda durum hep ayni . Bu nakitkarta ozgu bisey degl

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

N11 den iademi 35 günde alabilmiştim 3-5 günde bir arayıp durdum.

Yarın Bim'e bir iade yapmam gerekecek bakalım umarım nakit iade ederler.
    A101 iadede parayi oduyor umarim sizdede aynisi olur

• iade ile sorun yaşamamak için fatura ödeme - tl yükleme - akaryakıt . bunlarda iadelik bir durum olmadığı için kafam rahat. size de tavsiyemdir
  • quote:

Nakit sanal kart iadede çok sorunlu, N11 iademi uzun uğraşlarım sonucunda 3. denemesinde gerçekleştirebildi fakat bu sefer y.kredinin sistemine yansımadı.Defalarca kez m.h ile görüştüm ,biri diyor n11 yatırmadı, N11 diyor bizim aide onaylanmış görünüyor!!
    Aynı durumdayım, LC Waikiki ön ödemeli karta iade yaptı ama karta yansımıyor.
    Defalarca konuştum, yapıkredi Lcw'nin ne yapması gerektiğini söyledi.
    hepsini tek tek not aldırarak söyledim hala sonuç yok.
    yarın bir daha sırayla arayacağım.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Banka kartı iadesi gibi 11 günde yansıdığı oldu bana geçen aylarda.

• Yoo Enpara banka kartında hiç bi sorun yaşamadım, En azından 120 küsür gün sürmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 16 Mart 2020; 0:20:20 >
  • quote:

Yoo Enpara banka kartında hiç bi sorun yaşamadım, En azından 120 küsür gün sürmedi.
    Benimde akbankda 30 40 gun arasi surmustu debit kartlarda iade sureci gec olur kredi kartina benzemez cogu bankadan ornek veriyorm. Enpara kismen cikmis oyle

• ziraatten bkm ile world nakite yolladığım 200 TL 3 aydır ortada yok,
    ziraatten cıktı para. bkm de ykb ye yansıdı diyor,
    ancak ykb salağa yatıyor,
    defalarca aradım para yok ortada belalarını bulmalarını diliyorum kısa süre icerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlantisten Gelen Adam -- 17 Mart 2020; 0:34:40 >
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    bazı bankalardan örneğin enpara baska banka kredi kartı ödeme olarak yollanabiliyor,
    bazı bankalar ise kart no girince hata veriyor,
    (sakın bkm mobilden denemeyin para buhar oluyor)

hata veren bankalarda eft menüsünden hesap no ile eft secip,
    kart noyu hesap no alanına girip
    sube ve il rastgele secilip (istanbul/kredi kartları secilebilir)
    yollanabilir diyor ykb mobil uygulamada. denemedim hic.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.