Şimdi Ara

Worldnakit,playnakit her internet 25/5tl toplamda 25 tl indirim (bitti) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
48
Favori
38.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Ben bu Nakit kart olayını anlamadım. Yani sanalkart gibi bir şey mi oluyor yoksa ana karta bağlı kart mı oluyor ona göre birisi çok kısa anlatabilirse açayım ben de.
    Fiziki kart yapikredi hesabin varsa internet subeden acar kullanirsin.
    Kampanya iadeleri icin uyeiwyeei sart kolay gelsn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Size üzücü bir haber vermek istiyorum bende aynı hataya düştüm 5 ocakta 110₺ göndermiştim baktım 3 hafta geçti gelen giden yok aramadığım yer kalmadı nihayet 6 Mart'ta manuel olarak geçirdiler parayı sanal kartıma :)

• ock95 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun,
    En sonunda işlemi manuel yapan yapı kredi miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Sağolun aynen yapı kredi aradı beni 3 iş günü içinde yatiricaz dediler 10 gün sonra yatırdılar.

yapaı kredinin ÖN ÖDEMELİ NAKİT ve PLAY ve hatta SANAL NAKİT KARTlar ölü doğdu bence

yapı kredi banka hesabından bu kartlara para aktarabiliyorsun ama

başka bankalardan veya BKM expresten direkt NAKİT ve PLAY ve hatta SANAL NAKİT KARTlara para asla aktarılamıyor

hatta Trendyolda Nakit Sanal kartla ödeme yaptım siparişim satıcı tarafından iptal edildi
    fakat Nakit Sanal Karta geri ödeme iadesi asla yapılamıyor hakeza Play kart ve Nakit kart nolarında geri ödeme olamıyor iban no verdim bakalım ne zaman yatcak bekliyom hediye kupon da zaten geri ödemeye bağlı hesabıma halen iade olmadığından o da düşmedi
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Baştan bilseydim bende asla denemezdim 6 kez şikayet kaydı oluşturdum 3 yere de(finans+BKM+yapı Kredi) 8-9 kere de aradım 2 ay uğraştırdı umudu kesmişken yattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Geçmiş olsun,
    En sonunda işlemi manuel yapan yapı kredi miydi?
    Benimde başıma geldi,

25 TL yi BKM ekspress ile gönderdim para o kadar yazışmadan sonra 2 ay sonra vardı

Nakit karta , farklı bir bankadan para göndermeyin derim. Bende geçmedi.

Manuel yatıran Yapı Kredi idi.
    2 mart ta akbank neo kartım ile bkm exspres üzerinden world nakit karta 25 tl transfer ettim. benim de para geçmedi world nakit karta. bir hafta oldu. bu süreçte akbank,bkm expres ve yapı kredi yi aradım.defalarca. akbank iade işlemi uygulanacağını söyledi. ancak 1 haftadır iade de yok.bekliyoruz bakalım.ne olacak.yapı kredi hesabı dışında para aktarmam bir daha word nakit karta.
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Sizin de en az 2 ayınız var hocam :) Şaka bir yana takibini yapın üstüne düşmezseniz paranın üstüne yatarlar.

Gün aşırı arıyoruz hocam. Bizim olan bize gelecek mutlaka.Başka yolu yok. 2 ayın 1 haftası geçti en azından.
  • Başka bankadan eft ile nakit karta para aktarılabiliyor. (En az 10 tl, 10 tl altında olduğu zaman yapı kredi iade ediyor.) Sipariş iptali sıkıntılı dediğiniz gibi, iptal olmayacağını düşündüğünüz işlemleri yapmak lazım. (Fiziki kart varsa market alışverişi vs olabilir.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

2 mart ta akbank neo kartım ile bkm exspres üzerinden world nakit karta 25 tl transfer ettim. benim de para geçmedi world nakit karta. bir hafta oldu. bu süreçte akbank,bkm expres ve yapı kredi yi aradım.defalarca. akbank iade işlemi uygulanacağını söyledi. ancak 1 haftadır iade de yok.bekliyoruz bakalım.ne olacak.yapı kredi hesabı dışında para aktarmam bir daha word nakit karta.
    2 ayın sonunda öğrendiğim,

Sadece YKB ye yazın, bir hafta da yatırırlar.

Diğer taraflarla uğraşmayın derim.

Diğerlerinin hiç suçu yok, tüm su. YKB de
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.yapı krediyi de aradık ancak. bize gelen bir tutar yok diyorlar. en iyisi yazalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Eyvallah hocam.yapı krediyi de aradık ancak. bize gelen bir tutar yok diyorlar. en iyisi yazalım.
    Aramamalısın, yazılı formda şikayet etmelisin.
    https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yazdım hocam. Bakalım ne zaman dönüş olur.
  • Arkadaşlar 2 ay önce P isimli üye iş yeri olmayan yere 25TL ödeme yaptım, bugün şöyle bir ekstre ye baktım , 5TL indirim yansımış.

Şimdi üye iş yeri şartı yok mu yani ?
  • Hiç bulasmamak en iyisi
    5 tl icin 10 takla artırıyor lar
    Onunda garantisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • play nakit ile ödeme yaptığım trendyol siparişimi iptal ettim. ama karta bir türlü iade olmadı. iban no verdim 4 gün sonra hesaba parayı yolladılar.
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    world nakit kartlara iptal olan işlemlerde neden iade olmuyor ki, bir daha trendyol'da kullanmayım o zaman böyle bir şey olduğunu bilmiyordum 5 lira iade alacağız diye risk almaya gerek yok, işimiz yoksa paramızı iade almakla uğraşıp duracağız sonra.
    bu durum trendyol'a özel bir şey mi yoksa gittigidiyor veya n11 gibi sitelerde de iptal olan işlemlerde para iadesinde sorun oluyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 9 Mart 2020; 22:39:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sikinti yasayanlar olmus market akaryakit tlfn islemi yapin 125 e 25 yine alirsnz.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.