Şimdi Ara

Worldcard Trendyol 150/50 Ekstre İndirimi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
34
Favori
54.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sorun olmaması gerek ama mh en doğru bilgiyi verir belki de kampanyayı sonlandırdılar ama uygulamadan kaldırmayı unuttular belli olmaz.

• Dun dijital tl karti actim 500 attim DİĞER BEKLEYEN İŞLEMLER de 50 var. Diger karta ertesi gun gelmisti bu neden bu sekilde acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 12 Aralık 2020; 15:9:7 >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

World mobil kampanyaya katıldıktan sonra 500/50 worldpuan daha sonra gelicek zaten normal. 150/50 ekstre indirimiyse gün sonunda geliyor, okuyun şu yazılanları lütfen.

Bundan sonra cevabı daha önceden verilmiş sorulara cevap verilmeyecektir.

Hocam ekran görüntüsü atabilir misiniz benimki gibi mi?
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Kac sayfa yazi var bakamam hepsine tek tek bir kac sayfa baktim. Zaten sorma sebebim kampanyanin ilk gunu yaptigimda direk hesaba dustu simdi farkli olmasindan. Neyse bekleriz durum duzelir. Tskler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 12 Aralık 2020; 15:15:7 >

Kampanya müşteri bazından siz bir karttan yaptınız bir karttan daha yapıp tekrar mı bekliyorsunuz?

• Kardesimin karti. Ben benimkini yaptim benimki ertesi gun yansimisti hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 12 Aralık 2020; 15:25:19 >

Yarın sabaha kadar bekleyeceğim. Eğer mobil uygulamaya işlememiş olursa cüzdandan geri çekeceğim parayı mecburen. Kampanya şartlarında WP ve ekstre indiriminin ne zaman geleceği zaten belli de normalde kampanyaya uygun işlem yapıldığı hemen World Mobil uygulamasında gözüküyordu. Provizyonda olması bile önemli değil. İşlemi geçer geçmez uygulamada ilgili kampanya güncelleniyordu.

Bu da yansıması lazım, world mobilde kampanyada kazandınız ibaresi varsa sorun olmaz

• oup59 kullanıcısına yanıt

Mh ile görüşün derim hocam bir hocam daha aynı sorunu yaşamıştı mh gelicek diye teyit etmiş.

Şimdilik beklemedeyim hocam. Açıkçası uygulamada geçerli işlem kaydını görmeden müşteri hizmetlerinin puan yatacak demesi ile işlem yapmam. Eğer yarın sabaha kadar harcama uygulamaya işlemez ise Trendyol cüzdandan ücreti karta iade edip komboyu başka sitede yapacağım. Trendyol 150/50 her türlü kullanılır zaten. Kedi maması vs. alıyorum sürekli :)

500/50 dijital kart kampanyası ile kombo yapmak için 500TL cüzdan yüklemesi yapmıştım. Olmadı onu geçerli başka sitede kullanırım.

• Merhaba.İlginç bir durum var ve çözemedim.Trendyoldan World dijital kartımla Cuma günü 727TL lik bir alışveriş yaptım.Hem 500/50 world puan hem de 150/50 TL ekstre kampanyasından yararlandım.Fakat bugün ürünün 679TL fiyata indirildiğini gördüm!İndirimin bitmesine 24 saat daha var.Satıcı henüz benim satın aldığım ürünü onaylamamış.

Onaylamadığı için iptal et seçeneği açık.Yani iptal edip yeni fiyattan ürünü tekrar alabilirim sanırım.Ama merak ettiğim konu şu:

Ben bu sipariş iptal ettiğimde her iki kampanyadan elde ettiğim faydalar da iptal olacak.Tekrar aynı kartımla aynı ürünü aldığım zaman 2. bir sefer bu kampanyalardan yaralanabilecek miyim?Bununla ilgili bir açıklama göremedim.Siz ne dersiniz?

@CengizGurkan

• Yeni alınan Yapı Kredi worldcard yıllık kart ücreti hemen mi yoksa 1 yıl sonra mı yansıtılıyor, bilen arkadaş var mı?
  • Bir yıl sonunda yansıtılıyor. Ama çeşitli yöntemlerle geri alınıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • Ben de hesap katımdan yapacağım. 150 TL Trendyol hesaba atacağım. Hemen 50 TL banka hesabıma geri mi gelecek? Kk değil kartım.
  • cüzdana yükleyeceğimde kartı nasıl ekleyeceğim başka kartım gözüküyor sadece trendyol cüzdanda

• quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Merhaba.İlginç bir durum var ve çözemedim.Trendyoldan World dijital kartımla Cuma günü 727TL lik bir alışveriş yaptım.Hem 500/50 world puan hem de 150/50 TL ekstre kampanyasından yararlandım.Fakat bugün ürünün 679TL fiyata indirildiğini gördüm!İndirimin bitmesine 24 saat daha var.Satıcı henüz benim satın aldığım ürünü onaylamamış.

Onaylamadığı için iptal et seçeneği açık.Yani iptal edip yeni fiyattan ürünü tekrar alabilirim sanırım.Ama merak ettiğim konu şu:

Ben bu sipariş iptal ettiğimde her iki kampanyadan elde ettiğim faydalar da iptal olacak.Tekrar aynı kartımla aynı ürünü aldığım zaman 2. bir sefer bu kampanyalardan yaralanabilecek miyim?Bununla ilgili bir açıklama göremedim.Siz ne dersiniz?

@CengizGurkan

geçen sene bu şekilde faydalanmıştım.

Hocam trendyoldan migros üzerinden alışveriş yapmak geçerli değil mi ? 2 kartla 50 tl aldım ama diğeri olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

geçen sene bu şekilde faydalanmıştım.

Alıntıları Göster

Son gelişme çok ilginç! 679TL kaybolmuş bu sefer 713 TL olmuş.Trendyol yardım ile görüştüm yapacak birşey yok indirmden yararlanmazsınız dedi.Satıcı mağazaya bununla ilgili mesaj yazarak sıkıntımı ve bu davranışın profesyonelce olmadığını ilettim.Fakat 14 küsur lira için iptal edip riske girmek istemiyorum.Bekleyeceğim sanırım.Fakat nasıl oldu hala anlamadım.Ürün akakçede takibimde olduğu için oradan bile bildirim geldi 679 TL ye indi diye.15 dk sonra bir baktım değişmiş.Bu durum mağazadan mı yoksa trendyoldan mı kaynaklı bilemedim.Mesela ben 679 tl yazarken alsaydım ne olurdu acaba?Tuhaf .

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.