Şimdi Ara

Worldcard ramazan kampanyası 50tl puan Vakıfbank dahil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
12
Favori
7.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once n11de alisveris yaptm ama sms gelmedi n11 dahil degil mi acaba arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Az once n11de alisveris yaptm ama sms gelmedi n11 dahil degil mi acaba arkadaslar

değil
  • Üye işyeri olması dışında sektörü de önemli.

Gittigidiyordan gram aldım 2 tane puan gelmedi sordum sektör elektronik geçtiğinden puan gelmedi dedi.
  • 104 lira kart aidati kesmisler kesmeyecegiz 1 sene daha ucretsiz kullanin dedikleri halde musteri temsilcisi yatirmiyor sikayetvara da yazdim bize ulasindan da yazdim

Ne yapabilirim geri iade almak icin

• Merhaba,

En yakın şubeye giderek portföy temsilciniz aracılığıyla dilekçe yazmanız durumunda kart aidatı maksimum 1 ay içerisinde tarafınıza iade edilir.Gidemiyorsanız da YKB Özel Hizmet Hattını (444 0 440) arayarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Gram altın.com.tr

üye işyeri mi?
    emin misiniz?

seçili internet sitelerinde yazmıyor
  • Tüh ya lcwaikiki internet sitesinden 175 TL lik alisveris yaptım geçersiz mi oldu? Market olarak bim de geçersiz galiba yazık.

• bilgisi olan olan var mı? ayakkabı dünyasından alışveriş yaptım 2 taksit seçeneğini seçince +4 taksit daha olacaktı ama olmadı, şu an provizyonda 2 taksit olmuş gözüküyor, 6 taksit olması için ne yapmam gerek bilen var mı? 1 saati geçti sms te gelmedi
  • Eskiden alisveris sonrasi sms gelirdi. Dun ilk alisverisimi markette yaptim. Pos cihazi YKB olmasina ragmen alisveris sonrasi sms gelmedi. Sizde boylemi oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesis38 kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatın bir daha kredi kartını almayın ve çevrenizdekilere kartı aldırmayın.

• Merhaba,

SMS geliyor,slibin en altında da kampanya bilgileri ve katılım bilgileriniz yazıyor.

• babalar günü ile birleştirip gram altın alabileceğimiz bir yer var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GittiGidiyor Hepsiburada dahil mi acaba

• Kuyum sektöründe üye işyerlerini nasıl buluruz,tek tek soracak mıyız?pos cihazının yapıkredi olması yeterli mi?

• Boyner.com.tr dahil midir?

• erikh E kullanıcısına yanıt
    evet..
  • babalar günü 200 lira üstüne 20 world puan bugün yatmış, 4 temmuz da silinecek kullanın
  • ramazan kampanyasından yatması gereken 50wp'den ses yok. gelen giden var mı
  • Temmuz için kampanya yapmayacak mı aceba YKB. Bir sürü indirim vat, giyim alışverişi de yapmam lazım, ayın 6'sı oldu halen haber yok.

• olymposant kullanıcısına yanıt
    aynen öyle ses seda yok,harcama süreside kısıtlı ya bakalım hayırlısı beklemedeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.