Şimdi Ara

Worldcard'dan Akaryakıt kampanyası 400'e 30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
6
Favori
1.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Worldcard akaryakıt sektöründe ilk 100 Tl. sonrası yapılan 3 adet 100'er Tl.'lik alışverişe 10'ar Tl. Toplamda 30 Tl. puan veriyormuş.

Belirli bir firma bağımlılığı olmaması güzel olmuş bu kampanyada. Yapı Kredi cüzdan uygulaması ile katılmak gerekiyor ama kampanya duyurusu daha yeni olduğu için cüzdanda kampanya görünmüyor. Detaylar linkte. Ben de böylelikle ilk sıcak fırsat konumu açtığımiçin gayet sevinçliyim:)

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/akaryakit-sektorunde-br30-tl-worldpuan/s-6833/c-6885.aspx

• olymposant kullanıcısına yanıt
    kötü: ilkinden sonraki 100 ve sadece bir ay için... 31 ocak'a kadar
    güzel: tüm akaryakıt istasyonları olması. yapı kredi posu şartı da göremedim.
  • teşekkürler hocam ilk 100 tl den sonraki harcamalar için puan kazanılacaktır demese daha güzel olacakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Ocak 2016; 13:13:07 >
  • olymposant kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, ben Turkcell Sarıkutu BP kampanyasına katılmıştım, kombo yapılabilir.
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    hocam haklısınız turkcell sarı kutudan 600 puana bp kampanyasına katılıp bp kart ile bp'den toplamda 500 tl de alım olursa 30 tl de bp karta puan gelir, 500 tl akaryakıt alımına world kampanyası ve sarı kutu bp kampanyasına katılım sağlanırsa 30+30=60 puan gelmiş olur.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, bir de bu kampanyanın iyi tarafı indirim değil puan veriyor.
    Son zamanlarda akaryakıt kampanyaları genelde puanlı değil bir sonraki alıma indirim şeklinde.
    Bende Adios Premium var, puanları daha değerli kullanabiliyoruz.
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    hocam yanılabilirim fakat bildiğim kadarıyla enerji piyasası kurulu(e.p.k) gereği banka bi akaryakıt markası ile anlaşma yapıp ortak kampanya düzenlediyse kazanılan puanlar sadece anlaşma yapılan akaryakıt firmasında harcanmak zorunda fakat banka akaryakıt markası vermeyip sadece kendi kampanya düzenliyorsa puanı her yerde her şekilde kullanmaya izin hakkı var.(market, benzin, tekstil, uçak, otel, araç kiralama v.s)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Ocak 2016; 1:44:39 >
  • ykb cüzdan'da çıkmış ama katıl dediğimde HATA OLUŞTU diyor.
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı hatayı alıyorum.Genel olmalı.
    Tekrar deneyince katılabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 5 Ocak 2016; 9:53:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben saat 8de ykb cuzdanla katildim hata vermedi.

• işte bu..!
  • Sorunsuz katildim

• Bukadar Yakıt ayda tüketmiyorum nasıl bir yol izlemeli. Kampanyadan yararlanmak için bp de varmı böyle yükle sonra kullan kart ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akaryakıt alıp iade eden var mı? Kampanyanın maddelerine ekledilerse var demek ki :D Nasıl iade edebiliyor, depodan hortumla mı çekiyorlar? :D
  • sadece akaryakıt istasyonlarında kullanılmalıdır demiyor hem tek bir petrol firması olsaydı sadece orda kullanılırdı
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Akaryakıt istasyon marketi harcamaları da sektör sayılıp kampanyaya dahil edilir sonucu mu çıkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 5 Ocak 2016; 10:41:17 >
  • World üye iş yeri şartı var dikkat edin.
  • 60 tl hazırda World puan var. World puan+40tl satın aldığımızda geçerli oluyor mu?

• Puan harcaması ile geçerli olacağını sanmam. Mutlaka alışveriş yapılması gerekir bence.

• 30 lira için şununla uğraştırıyorlar insanı. 1 ayda nasıl bitirecem ben benzini Golf 1.2 varken ayıp ya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.