Şimdi Ara

WORLDCARD AİDAT 91 TL İPTAL ETME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
31.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ay ekstrelerimi kontrol ederim, gold ve classic var. Geçen sene kestiler aradım bu ne dedim özür dileriz geri yatırıyoruz dediler yatırdılar. Yapı kredi hizmette sınır yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • word kart adios dışında boş bence diğer kartlar ile ayrılan en belirgin özelliği puanların silinmemesi BEDAVA tatil ve uçak bileti.Bu kadar avantajlı kart görmedim.Hem kolay puan birikiyor.

3 kez bu kart ile PUANLAR ile yurtdışına çıktım.
    Daha ne olsun..
  • Ben de şans eseri kesilen 117₺ yıllık üyelik aidatı ibaresini görünce aradım. Ne koparsam kar dedim. Opet world kart var. Zaten her aldığım 100₺ lik yakıt için 5₺ puan veriyor. Hesaplayınca yine kardayım dedim.

Aradım, kart ücret iadesi mümkün mü dedim. Uygulamanıza hemen bakalım dedi, ve düzenli kullanımınızdan ötürü yıllık aidat tarafınıza iade edilmiştir dedi ve parada hemen karta yansımış.

Çok iyi ya.

• World Platinum kullanıyorum tamamen ücretsiz benimkide.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnsvn

World Platinum kullanıyorum tamamen ücretsiz benimkide.
    nasıl iptal ettiriyorsunuz acaba
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    İptal ettirmiyorum banka ekstreme bile yansıtmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnsvn

İptal ettirmiyorum banka ekstreme bile yansıtmıyor.
    Aylık ortalama 20 k harcama yapıyorum garanti bana 134 Tl yansıttı üyelik bedeli olarak ve tüm kartları gerekirse iptal ettiricem dedim , ettirin dediler

• 14 yıldır kullandığım world gold kartıma 117 tl yıllık üyelik ücreti kesmişler. aradım, %75'ini iade ettiler ve ertesi gün kartı kapattırıp bonusa başvurdum. ücret yok...
  • Bana öğrenci olmama rağmen kesiyorlar her yıl. Arıyorum 3 ay 750 tl harcama hedefine iade ediyorlar. Zaten 1 ayda yaptığım için harcamayı pek sıkıntı olmuyor. Aradıktan 1-2 gün sonra hemen iade ediliyor.
  • Size hiç "sözleşmenizde yazıyor, maalesef iade edemeyiz" dediler mi peki arkadaşlar. Bunun benzerini CEPTETEB'de yaşadım ben fakat sözlemeşmede yazdığı için iade konusunun üzerine gidemedim bir kaç ay sonra da kapattım zaten kartı, hâla borcunu ödüyorum ama bir yandan.

Bu şekilde cevap alıp da bir yere başvurarak aidatını geri alan var mıdır? Sözleşmede yazsa dahi böyle bir şey kanunen yasaktır falan belki bir ihtimal?
  • aidat iadesi istedim yok öyle bir şey dediler. ortalama ödemem aylık en az 1000 tl.

kartı iptal ederim dedim, sallamadılar. iptal edince aramayın ama deedim yine sallamamış görünüyorlar. eh bize de değiştirmek kaldı.

telefonla aradım çağrı merkezini aidat iadesi alacağım bana 10 yıllık liste gönderin dedim ücretli dediler. size 1 lira ödemem dedim "internet şubesinde ücretsiz" dediler.

internette menüyü bulamadım. kullanan bilen hangi menüden ilerleniyor yazabilir mi?
  • yeni aidat geldi 125 tl temmuz 2019 arkadaşlar varmı iptal ettiren ben talep oluşturdum adamlar onceden direk çıkan kişi yardımcı oluyordu ama şimdi bolum oluşturmuşlar onun için randevu veriyorlar sonrada arıyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

yeni aidat geldi 125 tl temmuz 2019 arkadaşlar varmı iptal ettiren ben talep oluşturdum adamlar onceden direk çıkan kişi yardımcı oluyordu ama şimdi bolum oluşturmuşlar onun için randevu veriyorlar sonrada arıyorlarmış
    Bana randevu oluşturdular ertesi gün aradım tekrar oluşturdu, akşama aradılar. İptal etmediler 6 ay kartı kapatmama sözüne %75 sileriz dediler. Bir de 1 yılda world puanlar ile karşılayabilirsiniz dediler. Ben de dedim zaten dsoğru düzgün world puan vermiyor onu yapamam. Başka seçenek olmadığı için %75 olanı kabul ettim. Kapattıracağım kartı. İyice tefeci oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

Bana randevu oluşturdular ertesi gün aradım tekrar oluşturdu, akşama aradılar. İptal etmediler 6 ay kartı kapatmama sözüne %75 sileriz dediler. Bir de 1 yılda world puanlar ile karşılayabilirsiniz dediler. Ben de dedim zaten dsoğru düzgün world puan vermiyor onu yapamam. Başka seçenek olmadığı için %75 olanı kabul ettim. Kapattıracağım kartı. İyice tefeci oldular.

Alıntıları Göster
    Bana 165 TL geldi. Aynı %75 ini veririz dediler. İptal edin desek işe yarar mı ki? World Adios
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

Bana 165 TL geldi. Aynı %75 ini veririz dediler. İptal edin desek işe yarar mı ki? World Adios

Alıntıları Göster
    Artık bankalar ''iptal ediyorum'' blöfünü yemiyorlar. Genelde de böyle teklifler sunuyorlar.
  • Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. Her sene harcama sözü verince bedel kaldırılıyordu ancak bu yıl o uygulama yok diyorlar. %75'ini silme karşılığında 6 ay kartı kapatmama sözü istiyorlar.
  • Tekrar aradım. Aynı teklifleri ilettiler; ya 6 ay ayrılamama sözüne karşın aidatın %75'ini silecekler ya da word puan toplayacaksın. (o tamamen geyik zaten, kimse o kadar puan toplayamaz)

Mecuren %75'i kabul ettim; ama ekledim madem telefon kaydı o zaman sözlerim kayda geçsin dedim;

1- Bir daha asla hiç bir alışverişimde boyunca word cardımı kullanmayacağım.
    2- 6 ay sonunda 15 senedir kullandığım kartımı iptal ettireceğim.

Ve telefonu kapatır kapatmaz kartı 4 parçaya ayırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpjasper -- 27 Ağustos 2019; 23:42:13 >
  • Vakıfbank kullanın benim çalıştığım kurum Vakıf ile anlaşmalı Taraftar kart var kart aidatı falan yok
  • yorulmazy44 kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank mı? Allah kimseyi düşürmesin. Ayrıca maaş müşterisinden bankalar aidat almaz farklı banka ile anlaşmalı olsaydı ona da aidat vermezdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

Alıntıları Göster
    aynısını az önce yaşadım insanları neden kanalize ediyorsunuz dedim 20 yıldır aynı kartı kullanıyorum dedim nuh diyorlar peygamber demiyorlar hiçbir şeyi kabul etmedim şikayetvar a yazdım kendi iletişim bölümlerinden yazdım hukuksal olarak araştırıp gerekirse dava açacağım ayrıca hiçbiri olmadı yüzde 75 i kabul edip komple iptal edeceğim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.