Şimdi Ara

WORLD-YKB Cüzdan - 5*100 Harcamaya 50 TL WorldPuan (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
26
Favori
16.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüzdandan katılım yeterli , mesaj atmak gerek diye sallayanlar kampanya detayını okumazmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçili internet sitesinde sanalmarket yok. Puan gelmesi için fiziksel mağazadan mı alışveriş etmek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    World kart ile kapıda ödeme seçin. Online ödemeler önceki kampanyalarda sayılmamaya başlamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Cüzdandan katılım yeterli , mesaj atmak gerek diye sallayanlar kampanya detayını okumazmı ?

O zaman neden gelen mesajda 5 lira puan gelcegi yaziyor?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    50 işte.Mesaj atmanıza gerek yok cüzdandan katıldıysanız dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovenleon

50 işte.Mesaj atmanıza gerek yok cüzdandan katıldıysanız dedi.

Soruma cevap alamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Cüzdandan katılım yeterli , mesaj atmak gerek diye sallayanlar kampanya detayını okumazmı ?

Bana da aynı mesajlar geliyor. Her 100 tl den sonra 5 tl kazandınız mesajları. +5 liralık world puan hakkında en ufak bilgi yok bakalım yüklenecek mi

• Ben alışveriş yaptım bana hiç mesaj gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efedrin

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Bana da aynı mesajlar geliyor. Her 100 tl den sonra 5 tl kazandınız mesajları. +5 liralık world puan hakkında en ufak bilgi yok bakalım yüklenecek mi

Bir de fisin sonunda 5 lira puandan bahsediyor. Eger fisteki 5 lirayla sms ile gelen 5 lira farkliysa 10 lira gelcek demektir

• SMS güncel durumum:
    1. Migros - SMS gelmedi
    2. Migros - SMS geldi (4 adet 100 harcayın 20 tl daha kazanın)
    3. N11 - SMS geldi (3 adet 100 harcayın 15 tl daha kazanın)
    4. Migros - SMS geldi (3 adet 100 harcayın 15 tl daha kazanın)
    4. alışverişte 2 adet'e inseydi ilk alışverişi saymadı diyecektim ama hala bildirimlerde sorun var demek ki...
  • n11'den 115 tllik alışveriş yaptım, sms gelmedi.

edit: Müşteri hizmetleri "n11'de yaptığım işlem kampanya dışı" dedi. Aynı şeyle 2. defa karşılaşıyorum. Flo için de üye iş yeri ama kampanya dışı denilmişti. Yapı Kredi kesinlikle benle kafa buluyor.

n11'de alışveriş yapan arkadaşlar cevap verirse sevinirim, kart işlemlerinde @DOGUS PLANET ELEKT.TIC. ISTANBUL TR olarak mı geçiyor sizde de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 29 Aralık 2015; 12:29:51 >
  • n11'den alışveriş yaptım ancak sms gelmedi
  • Gittigidiyor'dan da bir alışveriş yaptım onun için de mesaj gelmedi, bilseydim yapmazdım diğer kartların kampanyalarına katılırdım 20 lira zararım var
  • Yapı Kredi internet alışverişlerinde su koyu veriyor. Yapılan alışverişleri kampanya kapsamında değil diyerek puan vermiyor. Resmen dalga geçiyor.

• Arkadaşlar ilk 4 alışverişte mesaj geldi son alışverişte mesaj gelmedi, şartları yerine getirip 5. mesajı alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

n11'den 115 tllik alışveriş yaptım, sms gelmedi.

edit: Müşteri hizmetleri "n11'de yaptığım işlem kampanya dışı" dedi. Aynı şeyle 2. defa karşılaşıyorum. Flo için de üye iş yeri ama kampanya dışı denilmişti. Yapı Kredi kesinlikle benle kafa buluyor.

n11'de alışveriş yapan arkadaşlar cevap verirse sevinirim, kart işlemlerinde @DOGUS PLANET ELEKT.TIC. ISTANBUL TR olarak mı geçiyor sizde de?

Hatırladığım kadarıyla N11den altın alışverişlerine Doğuş normal diğer alışverişlere N11 diye geçiyor

• Altın alacaksanız kuyumcudan almak çok faydalı. 4 tane aldım 102 den neden fazla odeyesinki

• Bana sms geldi ayrıca fiş slip tede yazıyor TEBRIKLER! ARALIK PUAN KAMPANYAMIZDAN TOPLAM 25 TL PUAN KAZANDINIZ. PUAN YUKLEME TARIHLERINE WORLDCARD.COM.TR'DEN ULASABILIRSINIZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

n11'den 115 tllik alışveriş yaptım, sms gelmedi.

Hatırladığım kadarıyla N11den altın alışverişlerine Doğuş normal diğer alışverişlere N11 diye geçiyor

Basit bir dijital tansiyon aleti aldım. Altın falan almadım. 6 taksitle aldım bir de, altına bu kadar taksit olmaz diye biliyorum. Yani oradan bile anlaşılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 31 Aralık 2015; 1:28:00 >

• dickinson kullanıcısına yanıt
    Bana da SMS geldi hocam.
    TEBRIKLER! ARALIK PUAN KAMPANYAMIZDAN TOPLAM 25 TL PUAN KAZANDINIZ. PUAN YUKLEME TARIHLERINE WORLDCARD.COM.TR'DEN ULASABILIRSINIZ
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.