Şimdi Ara

WORLD WAR Z : AFTERMATH (PS4-PS5) ANAKONU PS5 24/01/2023 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
6.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmi incelemeler yayınlanmasada oyuncu notları ve yorumları gayet olumlu indirim bekleyecektim ama bu gidişle alacağım galiba zombi oyunu olsun çamurdan olsun
  • Oyunu tek başımıza oynayabiliyor muyuz? Yani yanımızdaki arkadaşlarımız gerçek oyuncular değil de yapay zekadan oluşabiliyor mu? Ya da tek başımıza ilerleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Oyunu tek başımıza oynayabiliyor muyuz? Yani yanımızdaki arkadaşlarımız gerçek oyuncular değil de yapay zekadan oluşabiliyor mu? Ya da tek başımıza ilerleyebiliyor muyuz?
    evet tek başınıza offline olarak oynayabiliyorsunuz diğer karakterler yapay zeka tarafından yönetiliyor
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Anladım, cevabınız için çok teşekkür ederim.
    iyi oyunlar.
  • Oynanış çok iyi. İlerde kesin alırım bu oyunu. Zaten filmini de seyrettik.

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Nisan 2019; 17:42:46 >
  • Oyunu almayı düşünüyorum beraber oynamak isteyen varsa yazsin 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oynayan arkadaşlara sorum olacak tekrar oynanabilirlik nasıl. Bitirdikten sonra tekrar oynamaya bağlayacak bi karakter geliştirme level sistemi vs varmı oyuna bağlayan ?
  • Online oyunlarla pek aram yok.Oyunu satın alan bir arkadaşımın hesabından single player kısmını bitirdim.Beklediğimden daha çok eğlendim ve beğendim.Single kısmı son Battlefield oyunları gibi her bölümde farklı yerlerde farklı ufak hikayeler anlatarak ilerliyor.Tek oynarsanız takımın geri kalanını yapay zeka kontrol ediyor.Her bölümde birbirinden bağımsız ve sıkmayan bir atmosfer var,o konuda başarılı bir iş ortaya konulmuş.Yine vuruş hissi ve oynanış unsurları gayet tatmin edici.5-6 saatte bitirmek mümkün.Sadece hikaye kısmı için tabii çok para verilmez ama online içerikleri de eğlenceli imiş arkadaşımın söylediğine göre.Sonuç olarak oyunu edinmeyi düşünen varsa tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 24 Nisan 2019; 0:47:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *World War Z İlk Haftasında Bir Milyondan Fazla Sattı*

Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive, World War Z'nin satışlarının bir milyon adeti aştığını duyurdu. Oyun 16 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkı yapmıştı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-World_War_Z_ilk_Haftasinda_Bir_Milyondan_Fazla_Satti-94113.htm
  • Oyun left4dead havasını gayet iyi vermeyi başarıyor bunca yıl sonra. Yeni harita ve içerikler eklendikçe daha da iyi olur yalnız PS4 te oynayan arkadaşlara bir uyarım var. Eğer oyun crash yerse mavi ekran şeklinde tüm ilerlemeniz silinebilir başıma 2 kez geldi ve inanılmaz kötü bir durum. Kendimce çareyi her biten bölüm ardından save dosyasını plusa veya USB ye yedeklemekte buldum şimdilik sorun yok.

• Ekleyin arkadaşlar türk oyuncular arıyoruz

Psn= CrossRider-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.marvel -- 27 Nisan 2019; 22:50:7 >
  • World War Z Birinci Sezon Ücretsiz Güncellemeler Yol Haritası

WORLD WAR Z : AFTERMATH (PS4-PS5) ANAKONU PS5 24/01/2023

Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive, dört oyunculu co-op üçüncü şahıs nişancı oyunu World War Z'nin birinci sezon ücretsiz güncellemeler yol haritasını paylaştı.

Detaylar:

Mayıs 2019

Yeni Tokyo Görevi ve Zombi: Tokyo'da geçen yepyeni bir görev ile birlikte ölümcül bir virüs tüküren ve uygun şekilde halledilmezse yeniden dirilebilen korkunç bir zombi türü oyuna eklenecek.

Haziran 2019

Ekstrem Zorluk Seviyesi: Yeni altı-kafataslı bir zorluk ayarı ile birlikte eşsiz bir ödül, bonus kozmetikler ve daha fazlası.

Temmuz 2019

Yeni Mod ve Silahlar: Oyuncular haftalık meydan okumaların bulunacağı yeni modu keşfedebilir, ayrıca ek kozmetikler ve diğer ilgi çekici şeyler.

Daha Fazlası da Yolda

Düşman dalgası tabanlı yeni bir hayatta kalma modu, özel lobiler, PvPvZ maçları sırasında sınıf değiştirebilme, PC'de görüş alanı (FOV) ve ayrıntı düzeyi (Level of Detail) kaydırma butonu ve daha fazlası.

World War Z PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) üzerinde ulaşılabilir durumda.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-World_War_Z_Birinci_Sezon_Ucretsiz_Guncellemeler_Yol_Haritasi-94194.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Mayıs 2019; 18:51:57 >

• Days Gone bir bu iki bu yılın vasat zombi oyunları yahu bu zombiler bukadar tırt ve çabuk ölüyorsalar dünyayı nasıl elegeçirecekler yara o bölgeyi 2 sıkıyorsun 5 , 10 zombi leblebi gibi dökülüyor. (Epicsde 28₺ bu fiyata anca alinir Days Goneye ise 400₺ verenlere üzülüyorum. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MogoLKhan -- 18 Mayıs 2019; 0:38:10 >
  • epic games de 28 tl şu an fiyat çok iyi kaçırmayın bu indirimi.
  • World War Z | Övgü Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Mayıs 2019; 14:39:41 >
  • Düşsün artık şunun fiyatı ya epic store kadar olmasa da 3-5 ateşlesinler bizede. Oynayanlara sorum online da bağlantı problemleri ya da gecikme durumları var mıdır?

• oyunun PvP King Of The Hill modu eğlenceli gözüküyor şöyle 60-70 tl bandına düşsede alsak

• Oyun 125.30 tl düşmüş duyurulur.

• Arkadaşlar oyunda hikaye kaç saat sürüyor? Alınır mı sizce bu oyun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oyun 125.30 tl düşmüş duyurulur.
    Yine çok pahalı. PC.'de 28 TL.'ydi oyun en son.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.