Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

World War Z 2'nin Yönetmeni Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> World War Z 2'nin Yönetmeni Belli Oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4954 Mesaj

Paramount'un gişede başarılara koşan filmi World War Z için devam filmi çekilecekti ve filmin başında kim olacağı duyuruldu. World War Z 2'nin yönetmeni The Orphanage ve The Impossible filmlerinden tanınan Juan Antonio Bayona olacak.

İlk filmin uzun süren ve sorunlara gebe olan çekimlerinin ardından yönetmen değişikliğine gidilmişti fakat buna rağmen World War Z gişede 500 Milyon Dolar'dan fazla gelir sağladı. Aynı zamanda da Brad Pitt'in en kazançlı filmi oldu. Henüz kesin olmasa da World War Z 2'de yine Brad Pitt'in oynaması bekleniliyor. Fakat filmin konusu neyle ilgili olur henüz hiç bir ipucu bulunmuyor. İlk filmdeki olaylardan ve bitişinden sonra World War Z 2'nin konusu ne olacak?

Brad Pitt, daha önceki açıklamalarından birinde "Bu işi ortaya koyarken aklımıza o kadar çok fikir geldi ki, yola çıkabileceğimiz çok fazla seçeneğimiz var" şeklinde konuşmuştu.

|
    |

• Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.

• Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: CrazyToonz

Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.

tam bunu yazacaktım.

1i neydi ki 2si ne olsun..
    |
    |
    |
    |
    Hemen kapattım.
    Görüyorum ki yorumlarda hala duyarlı insanlar var
    |
    |
    7473 Mesaj
    quote:

Dediğinde haklısın. Duvarı akıl etmeleri. Bir onların sağ kurtulması falan.
    |
    |

Film her türlü devam eder , ancak o kadar ülke arasında İsrail direkt olarak ön plana çıkartılması tuhaftı gerçekten ,
    |
    |

Aynen hocam.İsrail kim millete yardım etmek kim. Onlar kadar Dünyayı sömüren mi var. Ama bu filmde bi bakıosun İsrail melek melek.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    Filmin kitabını okudum.Kitapta da hafiften bir İsrail sempatisi yok değil ancak film "İsrail propagandası ve birtakım yaratıklar" diye yeniden adlandırılsa daha içeriği ifade eder hale gelirmiş.Ulan kitapta koşan zombi mi var ? Birbirinin üstüne yığılıp metrelerce yüksekteki duvara tırmanan zombi mi var ? Yani zombi zaten hayal mahsulü bir varlık ama onun da kendi içinde bir mantığı, bir tutarlılığı vardır.Bu film o mantığı da bir kenara atmış sadece kitabın isminden birkaç tane izleyici çekebilmek maksadıyla güzelim romanın hikayelerini de rezil etmiş.Azıcık zombi meraklısı varsa bu filmin kitabını alsın okusun filmini de en boş anında torrentten çekip izlesin.Bu filme para vermeye değmez.
    |
    |
    yönetmen zack snyder olsa çok daha iyi olabilirdi
    |
    |

Orijinalden alıntı: selcuksert38

İZLEDĞİM EN SAÇMA ZOMBİ FİLMİ DİYEBİLİRİM. AKILLI ZOMBİLER HASTALIK BULAŞTIRARAK ONLARDAN KURTULMAK FALAN...

zaten hayal ürünü
    bu senaristte avlarında seçici davranan zombiler hayal etmiş
    zaten "zombi" diyince filmin saçma olup olmadığını tartışmakta anlamsız

bunun dışında israil propagandası diyen arkadaşlar olmuş. küçücük bi olasılıkla bile olsa haklı olabilirler belki ama ben filmi keyif almak için seyrettim öteki türlüsü bana gereksiz paranoya yapıp komplo teorileri üretmekmiş gibi geliyor. israilin ne kadar zalim bi devlet olduğu ortada adamlar zaten bunu kendileri de saklamıyorlar, hatta bu imajı bilerek ve isteyerek kendileri çiziyorlar(bir tür gövde gösterisi). dış politikasında böyle bir tutumu olan devlet gidipte kendini yok yere aklamaya falan çalışmaz.
    |
    |

• Misafir Üyelik
    153899 Mesaj
    Ne tipler var yahu. Neymiş zombiler bu kadar zeki olur muymuş. Sanki gerçek hayatta zombi varda nasıl davrandıklarını biliyoruz da filmi eleştiriyoruz. Hepsi hayal ürünü arkadaş ne bekliyorsun.
    |
    |
    8511 Mesaj
    resident evil'ın oyunu neyse World War Z'de film konusunda o olacaktır.
    |
    |

- SALFORD CITY FC -
    Efsanevi FM18 Kariyeri

5 Şampiyonlar Ligi, 6 Premier Lig, 4 Dünya Kulüpler Kupası, 2 Avrupa Ligi, 6 Süper Kupa, 3 FA Cup, 4 Carabao Cup, 5 Community Shield, 1 Sky Bet Lig One, 1 Sky Bet Lig Two, 1 Vanarama National Lig, 1 Vanarama National North Ligi
  • Yarbay
    4198 Mesaj
    O kola reklamı yüzünden tüm film gözümde bitti açıkçası. Eve gelir gelmez sinemadan, imdb'de 1 puan verdim.
    |
    |
    Film Almanya da çekilse Alman propagandası , Nikaragua da çekilse Nikaragua propagandası denilecektir bundan eminim. Koşan zombileri wwz değil 28 days later keşfetmiştir. Bence güzel de olmuştur yürüyen zombi insan yakalayamaz efenim (: yürüyerek zombiler den kaçmak pek keyifli ve heyecanlı zaten olmazdı. Genel olarak ben filmi beğendim şu zamana kadar ki en iyi zombi filmidir kendi zevkler ve renklerimce . Ama wwz 2 yapılacaksa eğer. The Last of Us tarzı olmasını isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapsody_izmir -- 11 Aralık 2013; 22:42:31 >
    |
    |

"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."

Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    2810 Mesaj
    filmi izliyen görmüştür israil devleti virüs salgınında müslümanları ülkesine kabul ediyor halbuki ben merkezci siyonist zihnniyete sahip bu kişilerin yardım etmesini bırak insanları öldürmemesi bile yardım sayılır boş filmdi
    |
    |
    Cola reklamını görüp filmi beğenmeyenler zombi koştuğu için filmi beğenmeyenler israilde geçtiği için filmi beğenmeyenler
    Hmmm ok.
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.