Şimdi Ara

World War Z 2'nin Yönetmeni Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Paramount'un gişede başarılara koşan filmi World War Z için devam filmi çekilecekti ve filmin başında kim olacağı duyuruldu. World War Z 2'nin yönetmeni The Orphanage ve The Impossible filmlerinden tanınan Juan Antonio Bayona olacak.

İlk filmin uzun süren ve sorunlara gebe olan çekimlerinin ardından yönetmen değişikliğine gidilmişti fakat buna rağmen World War Z gişede 500 Milyon Dolar'dan fazla gelir sağladı. Aynı zamanda da Brad Pitt'in en kazançlı filmi oldu. Henüz kesin olmasa da World War Z 2'de yine Brad Pitt'in oynaması bekleniliyor. Fakat filmin konusu neyle ilgili olur henüz hiç bir ipucu bulunmuyor. İlk filmdeki olaylardan ve bitişinden sonra World War Z 2'nin konusu ne olacak?

Brad Pitt, daha önceki açıklamalarından birinde "Bu işi ortaya koyarken aklımıza o kadar çok fikir geldi ki, yola çıkabileceğimiz çok fazla seçeneğimiz var" şeklinde konuşmuştu.

• Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyToonz

Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.

tam bunu yazacaktım.

1i neydi ki 2si ne olsun..

• 1. film çok uyduruktu, Brad falan görünce gittik ama 2. film tutmaz

• Israile olan hayranlığını açıkça ortaya koyan brad oynuyor diye filmi izlememiştim,bir gün meragimdan filmin ara sahnelerinde ısrailin o müthiş insaniyetliğini görünce 'anlaşılmıştır' deyip
    Hemen kapattım.
    Görüyorum ki yorumlarda hala duyarlı insanlar var
  • quote:

Filmin amacı İsrail propagandası yapmaktı, filmi gerektiği gibi izleyenler kesinlikle bunu fark etmiştir. Onun dışında da konu olarak derinliği yoktu, bittiğini jenerik çıkınca anladım.

Dediğinde haklısın. Duvarı akıl etmeleri. Bir onların sağ kurtulması falan.

• İlk filmde zaten hiç bir sonuca varılmadı ki , ne hastalığın çözümü bulundu nede zombiye benzeyen yaratıkların sonu geldi , sadece korunma yöntemi bulundu....

Film her türlü devam eder , ancak o kadar ülke arasında İsrail direkt olarak ön plana çıkartılması tuhaftı gerçekten ,

• quote:

Aynen hocam.İsrail kim millete yardım etmek kim. Onlar kadar Dünyayı sömüren mi var. Ama bu filmde bi bakıosun İsrail melek melek.

• İZLEDĞİM EN SAÇMA ZOMBİ FİLMİ DİYEBİLİRİM. AKILLI ZOMBİLER HASTALIK BULAŞTIRARAK ONLARDAN KURTULMAK FALAN...

• Filmin kitabını okudum.Kitapta da hafiften bir İsrail sempatisi yok değil ancak film "İsrail propagandası ve birtakım yaratıklar" diye yeniden adlandırılsa daha içeriği ifade eder hale gelirmiş.Ulan kitapta koşan zombi mi var ? Birbirinin üstüne yığılıp metrelerce yüksekteki duvara tırmanan zombi mi var ? Yani zombi zaten hayal mahsulü bir varlık ama onun da kendi içinde bir mantığı, bir tutarlılığı vardır.Bu film o mantığı da bir kenara atmış sadece kitabın isminden birkaç tane izleyici çekebilmek maksadıyla güzelim romanın hikayelerini de rezil etmiş.Azıcık zombi meraklısı varsa bu filmin kitabını alsın okusun filmini de en boş anında torrentten çekip izlesin.Bu filme para vermeye değmez.

• yönetmen zack snyder olsa çok daha iyi olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuksert38

İZLEDĞİM EN SAÇMA ZOMBİ FİLMİ DİYEBİLİRİM. AKILLI ZOMBİLER HASTALIK BULAŞTIRARAK ONLARDAN KURTULMAK FALAN...

zaten hayal ürünü
    bu senaristte avlarında seçici davranan zombiler hayal etmiş
    zaten "zombi" diyince filmin saçma olup olmadığını tartışmakta anlamsız

bunun dışında israil propagandası diyen arkadaşlar olmuş. küçücük bi olasılıkla bile olsa haklı olabilirler belki ama ben filmi keyif almak için seyrettim öteki türlüsü bana gereksiz paranoya yapıp komplo teorileri üretmekmiş gibi geliyor. israilin ne kadar zalim bi devlet olduğu ortada adamlar zaten bunu kendileri de saklamıyorlar, hatta bu imajı bilerek ve isteyerek kendileri çiziyorlar(bir tür gövde gösterisi). dış politikasında böyle bir tutumu olan devlet gidipte kendini yok yere aklamaya falan çalışmaz.
  • Ne tipler var yahu. Neymiş zombiler bu kadar zeki olur muymuş. Sanki gerçek hayatta zombi varda nasıl davrandıklarını biliyoruz da filmi eleştiriyoruz. Hepsi hayal ürünü arkadaş ne bekliyorsun.
  • resident evil'ın oyunu neyse World War Z'de film konusunda o olacaktır.

• O kola reklamı yüzünden tüm film gözümde bitti açıkçası. Eve gelir gelmez sinemadan, imdb'de 1 puan verdim.
  • Film Almanya da çekilse Alman propagandası , Nikaragua da çekilse Nikaragua propagandası denilecektir bundan eminim. Koşan zombileri wwz değil 28 days later keşfetmiştir. Bence güzel de olmuştur yürüyen zombi insan yakalayamaz efenim (: yürüyerek zombiler den kaçmak pek keyifli ve heyecanlı zaten olmazdı. Genel olarak ben filmi beğendim şu zamana kadar ki en iyi zombi filmidir kendi zevkler ve renklerimce . Ama wwz 2 yapılacaksa eğer. The Last of Us tarzı olmasını isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapsody_izmir -- 11 Aralık 2013; 22:42:31 >
  • Zombileri mantıklı bulanlar filmin konusunu mantıksız bulmuş, bu neyin kafası? Koşması garip geliyormuş bak sen şu işe.

• filmi izliyen görmüştür israil devleti virüs salgınında müslümanları ülkesine kabul ediyor halbuki ben merkezci siyonist zihnniyete sahip bu kişilerin yardım etmesini bırak insanları öldürmemesi bile yardım sayılır boş filmdi

• Cola reklamını görüp filmi beğenmeyenler zombi koştuğu için filmi beğenmeyenler israilde geçtiği için filmi beğenmeyenler
    Hmmm ok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.