Şimdi Ara

World puan kampanyaları hk. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
24.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi Play'den Adios'a geçiş yaptım internet bankacılığından. Hemen seyahat hattının arayıp bilet alabilir miyim yoksa 1 gün falan geçmesi gerekiyor mu geçiş işleminin olması için?
  • hemen alabilirsin.
  • dün gece de ben, play 'dan, adios karta geçtim, çok seyahat eden biriyim ve puanların katlanarak hesaplanıyor olması ve avans puan daha cazip benim için.

yeni kartım kaç günde gelir acaba?
  • arkadaşlar şimdi bana metro alışveriş merkezinden 60 lira play kampanyasından 100 lira yüklendi toplamda 160 liram vardı,
    60 lirasını kullandım bu puanların. ama metronun kampanyasında şöyle bir ibare vardı!! 10 temmuzda puanlarınız harcamadıysanız geri alınır diye, şimdi ben 60 lira harcadam 100 lira puan kaldı, 10 temmuzda alırlarmı bu puanlarımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Payne

arkadaşlar şimdi bana metro alışveriş merkezinden 60 lira play kampanyasından 100 lira yüklendi toplamda 160 liram vardı,
    60 lirasını kullandım bu puanların. ama metronun kampanyasında şöyle bir ibare vardı!! 10 temmuzda puanlarınız harcamadıysanız geri alınır diye, şimdi ben 60 lira harcadam 100 lira puan kaldı, 10 temmuzda alırlarmı bu puanlarımı ?

100 TL sadece Metro'da harcanmak üzere yüklendi ve siz 60 TL'yi başka yerde harcadıysanız. 11 Temmuz'da 100 TL geri alınır.

Ancak böyle bir koşul yok ise öncelikle harcamalar 100 TL olan kampanya puanından düşülür. 10 Temmuz'a kadar 40 TL'yi de harcamazsanız geri alınarak 11 Temmuz'da hesabınızda başlangıçta olan 60 TL kalır.
  • Son tarih 12 temmuz değilmi metro kampanyasında?
  • quote:

arkadaşlar şimdi bana metro alışveriş merkezinden 60 lira play kampanyasından 100 lira yüklendi toplamda 160 liram vardı,

Hocam metrodan 60 liralık puan kazandın ve bunu harcadıysan herhangi bir yerde ( benim bildiğim illaki metroda harcanacak diye bir koşul yok ama araştırabilirsin) sorun yoktur. Bankanın genel prensibi daha öncekilerde de böyle oldu önce silenecek puanları kullanır sonra diğer puanlara bakar.... ama teyit ettirmek istersen bir 4440444 ara hemen söylesinler....

hadi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_panter

quote:

Hocam metrodan 60 liralık puan kazandın ve bunu harcadıysan herhangi bir yerde ( benim bildiğim illaki metroda harcanacak diye bir koşul yok ama araştırabilirsin) sorun yoktur. Bankanın genel prensibi daha öncekilerde de böyle oldu önce silenecek puanları kullanır sonra diğer puanlara bakar.... ama teyit ettirmek istersen bir 4440444 ara hemen söylesinler....

hadi kolay gelsin

+1

• sormana gerek yok her zaman surelı puan once duser dolayısıyla 100 tl her zaman senındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sb2311

quote:

100 TL sadece Metro'da harcanmak üzere yüklendi ve siz 60 TL'yi başka yerde harcadıysanız. 11 Temmuz'da 100 TL geri alınır.

Ancak böyle bir koşul yok ise öncelikle harcamalar 100 TL olan kampanya puanından düşülür. 10 Temmuz'a kadar 40 TL'yi de harcamazsanız geri alınarak 11 Temmuz'da hesabınızda başlangıçta olan 60 TL kalır.

Pardon yanlış anlamışım. Önceki mesajlarda belirtildiği gibi 100 TL'niz kalır. Öncelik kampanya puanlarındadır.

• teşekkür ederim herkese :)
  • bende bir soru sorayım
    şimdi benim 2 tane kartım var bir play diğeri adios
    ben metro kampanyası ile adiostan 500 tam puan aldım ve aradım dedim ki bu puanlarımı play kartıma aktarın.
    onlarda dediki eğer aktarırsanız puanlarınız playden silinr.
    bunun ne kadar doğru ne kadarı yanlış.
  • Arkaaşlar biraz ilgisiz olaçak ama Setur un sitesinden worldpuanla bilet almak istiyorum ama ödeme kısmında puanla ilgili bir menü çıkmıyor, yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySteRioUsMeN

bende bir soru sorayım
    ben metro kampanyası ile adiostan 500 tam puan aldım ve aradım dedim ki bu puanlarımı play kartıma aktarın.

Sorunun cevabını bilmiyorum ama herkez playdeki puanları adiosa aktarıp seyahat programıyla daha değerli kullanmak isterken, sizin tersini yapmak istemeniz ilginç
  • Yarından itibaren Teknosalarda World ve Axess'e yüzde 10 (100 TL üst limit) veriyor 4 gün boyunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: MySteRioUsMeN

bende bir soru sorayım

Sorunun cevabını bilmiyorum ama herkez playdeki puanları adiosa aktarıp seyahat programıyla daha değerli kullanmak isterken, sizin tersini yapmak istemeniz ilginç

benim bunu yapmaktaki amacım şuanda seyahat veya tatil rezervasyonumun olmaması playda kalan puanı kullanmak istediğim zaman tekrar adiosa transfer edip istediğim zaman uçak ve otel rezervasyonlarımda kullana bilmek.:=

• quote:

Orijinalden alıntı: hsezen

Arkaaşlar biraz ilgisiz olaçak ama Setur un sitesinden worldpuanla bilet almak istiyorum ama ödeme kısmında puanla ilgili bir menü çıkmıyor, yardımlarınızı bekliyorum.

setur'dan bir temsilciyle goruserek alabilirsiniz, bildigim kadariyla internetten boyle bir servis sunmuyorlar.

Ya da Yapi Kredi call centeri arayip kredi karti menusunden yapi kredi seyahat hattna baglanabilirsiniz.

Buradan da karsiniza bir setur yetkilisi cikiyor ve calisma saatleri, otomatik cevaplama sisteminde belirtilmemesine karsin normal mesai saatleirne benzer saatler. Yani gece ararsaniz buyuk ihtimal dakikalarca bekler ama kimseye baglanamazsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintz

quote:

Orijinalden alıntı: hsezen

Arkaaşlar biraz ilgisiz olaçak ama Setur un sitesinden worldpuanla bilet almak istiyorum ama ödeme kısmında puanla ilgili bir menü çıkmıyor, yardımlarınızı bekliyorum.

setur'dan bir temsilciyle goruserek alabilirsiniz, bildigim kadariyla internetten boyle bir servis sunmuyorlar.

Ya da Yapi Kredi call centeri arayip kredi karti menusunden yapi kredi seyahat hattna baglanabilirsiniz.

Buradan da karsiniza bir setur yetkilisi cikiyor ve calisma saatleri, otomatik cevaplama sisteminde belirtilmemesine karsin normal mesai saatleirne benzer saatler. Yani gece ararsaniz buyuk ihtimal dakikalarca bekler ama kimseye baglanamazsiniz.

teşekkürler

• Play CLub ile Hepsiburadadan %25 kapmanyasından kazandığımız 100TL'nın son kullanma tarihi var mı arkadaşlar. Yukarıda 100TL kalır silinmez diye yazmış arkadaşlar bu 100TL play club kampanyasından gelen 100TL mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Play CLub ile Hepsiburadadan %25 kapmanyasından kazandığımız 100TL'nın son kullanma tarihi var mı arkadaşlar. Yukarıda 100TL kalır silinmez diye yazmış arkadaşlar bu 100TL play club kampanyasından gelen 100TL mı?

Müşteri hizmetlerine sordum,süre sınırı yokmuş. İstediğin zaman harcayabilirsin;)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.