Şimdi Ara

World of Warships Blitz (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle şeyler artık geçmişte kaldı ve sadece hayal.
    Ayrıca oyun resmi olarak çıkana kadar bir şey almanızı tavsiye etmem.
  • Sanki tank kadar zevkli değil. Ama oyun için daha çok uğraş verilmiş gibi geldi. 4 çeşit maç çeşidi var kariyer ve günlük görevler daha gelişmiş. Ve daha henüz betada. Wg adi ve paragöz bir şirket olsa da oyun kalitesi konusunda güvenim tam. pc mod tank oyunu piyasada hile engellemede gelmiş geçmiş en iyi oyun.

World of Warships Blitz (Ana Konu)

Aslında pc mod oyunlar o kadar zor olmasa çok zaman almasa parayı iç etmese kesinlikle oynamak istediğim oyunlar ama en önemlisi insan zaman bulamıyor ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 17 Temmuz 2017; 13:53:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maçlar 6dk sanırım, 18-20 knotla giden battleshipler için çok kısa. 10dk felan olsa zaman derdi olmaz. Carrierlar ne kadar güçsüzse şuan destroyerlar da bi o kadar OPler torpidolardan dolayı. Daily login olayı güzel olmuş her ne kadar kayda değer bi ödül vermese de. Co-op maçlar da iyi ama tabiki xp ve kredi kazancı pvpden çok daha az. Bide oyun hakkında şöyle bişey duydum: 1 yıldır play storeda olan bir oyunun kopyasıymış aslında wows blitz. Wg sadece yapımcı firmaya parayı basıp oyunu satın almış(yada yaptırmış tam hatırlamıyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur, o oyunun adı Senkan Strike (youtube veya google'da arattırabilirsiniz). Burda kesin bir bilgi yok. WG ya o stüdyoyu komple satın aldı yada sadece oyun yayımlama hakkını. Çok da önemli değil, eğer WoWs Blitz yeterince ilgi çekerse bundan sonraki yönetimini zaten WG devralacağı için WoT Blitz gelişme yolundan gidecektir oyun.
  • telefona nasıl yükleneceği hakkında bir bilgi rica etsek
  • IOS için bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos için bir türlü gelmek bilmedi oyun..
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Hesabınızı Filipinlere değiştirirseniz oynanaybilirsiniz şu anda.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ödemesi seçeneği yüzünden olmuyor.

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    o zaman ya yeni bir hesap yapmanız lazım, yada oyun resmi çıkışını bekleyeceksiniz artık.
  • Bir an önce avrupa server açılsa da oynasak

• Daha Avrupa server açılması mı a?

• Oyun Türkçe ve Pc deki gibi zevkli Kontroller basit ve avrupa serveri de açık görünüyor yani Wows ve Wottaki Kullanıcı adı ve şifreniz ile girebilirsiniz

World of Warships Blitz (Ana Konu)

Talimatlar----

APK =http://s2.rexdl.com/android/game/World-of-Warships-Blitz-v0.9.2-www.ReXdl.com.apk

DATA =http://s2.rexdl.com/android/game/World-of-Warships-Blitz-v0.9.2-www.ReXdl.com.zip

Rar Şifresi :www.rexdl.com

İlk önce verdiğim linkten APK yı indirin ve kurun

sonra DATA yı indirin ve Telefon hafızasından Android / Obb Klasörüne Kopyalayın işlemleri tamamladıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz

Şu an beta sürecinde o yüzden Play store den indirilemiyor Ancak bu şekilde kurulup oynana biliniyor Hem de Türkçe Alp ve Burça'ğa Teşekkürlerimi buradan yazıyorum sağolsunlar

• şuan indiriyorum beyler, ilk başta yapılması gerekenler neler tavsiyesi olan var mı?

• Arkadaşlar torpido nasıl gönderiliyor bulamadım, Yardım lütfen :)

• Üstteki kardeşimin sorusuna ek olarak hangi ülke ağacından gitmeyi önerirsiniz.?
    Top gücü ve zırh anlamında en iyi kasabileceğimiz ülke ağacı hangisi dostlar.?
    Gönlüm Japonlardan yana ama ustalardan öneri istiyorum.
  • Filo var mı varsa alır mısınız PeTeRPaNN

• Google play ve App store a geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 1 Mart 2018; 9:42:29 >
  • Arkadaşlar pc de oynarken 1 tane 7 seviye 1 tane 8 seviye gemim vardı ama mobilde nedense aynı hesap ile girmeme rağmen gemilerim gelmedi.
  • Oyunu indirip oynadım kontrolleri basit ve güzel ama world of tanks gibi ilgi yok herhalde bu oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.