Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
6
Favori
26.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknoloji ağacından puan kazandıkça önce araştır sonra satın al yapıyorsun. Gözüne bir ülke kestir oradan yürü derim :)
    Savaş bittiğinde ekran kararması olayı oyunla ilgili bir sıkıntı varmışa benziyor. Bence launcher dan dosyaları bir kontrol ettir, eksik bişi bulursa indirsin.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için sağolun, soruyu sorduktan hemen sonra kendiliğinden düzeldi??? Oyunu yeni bs a eskisinden kopyalamıştım , indirmedim en baştan, wot center da wot ve wowp vardı bu yoktu, biraz güncelleme olunca mı düzeldi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayan varsa yazabilir japonyadan zırlı gidiyorum yomatoydu sanırım ilk hedefim o şuan 6 seviyedeyim premium var daha bi kaç gün önce başladım herşeyi çözemeden savaşma harici :) kanımızda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byrktolga B kullanıcısına yanıt
    Bende japonlardan gidiyorum. Premium yada gemi almak istiyorum ama fiyatlar aşırı pahalı. Black friday misali indirim yada ekstra indirim kodu vs anca paklar bizi.
  • Elimde aşağıdakileri içeren bir key. İşe yarar mı?
    "Ishizuchi, Japanese Tier IV Premium ship
    300 doubloons
    3 premium membership days"
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Yarar hocam.
  • merhaba.
    komur-çelik takası nasıl oluyor.
  • Hala oynayanlar var mı ? Biz aktif olarak takılıyoruz yalnız random takımla oynanmıyor oyunu bilmeyen adam dolu.

Bende VIII. North Carolina var. Arkadaşta VIII. Bismarck var.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Ben aktif oynuyorum ama tek başıma, random takılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Ben aktif oynuyorum ama tek başıma, random takılıyorum.
    Klanımız da mevcut. Öylesine açtık klan bonuslarından yararlanmak için. İstiyorsanız, davet atabilirim nickinizi verirseniz.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Ekleyebilirsiniz tabi. Oyun içi nickim Beyaz_Peynir
  • quote:

Ekleyebilirsiniz tabi. Oyun içi nickim Beyaz_Peynir
    Tamamdır davet attım.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Kabul ettim. Klana dahil olmayan diğer oyuncularıda ekleyelim bence. Denk gelirsek, beraber oynarız.
  • Bende de klan mevcut. Öylesine bonuslardan faydalanmak için açmıştım. Aktif 3 kişi var. Akşam 5 ten sonra sürekli oyundayım. Discord vs takılmak isteyen varsa başvurabilir. İsterseniz tek takılın sıkıntı değil. Bir sınırlama veya isteğim yok. Kazayla 7 kişi olursak klan maçı bile yaparız:)) Klan ismi: EJDER
  • quote:

Kabul ettim. Klana dahil olmayan diğer oyuncularıda ekleyelim bence. Denk gelirsek, beraber oynarız.
    Tamamdır hocam yapalım bunu.
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    İsterseniz, yeni açılan klana gelin. Oyun içerisinde karşılaştığımızda beraber oynarız.
  • Herkese Selamlar,
    İsteyen olursa CMMR klanına başvurabilir. Mutlaka şu sesli chat'e gelin, mutlaka şu saatlerde aktif olan gibi kuralları olayan bir klan. Üstelik de klan limanımız oldukça üst seviye. Her maçta daha çok XP, daha çok kredi kazanabilirsiniz klan bonuslarıyla. Yeni gemi alırken de kayda değer klan indirimi oluyor.
    Maaelsef ben klan üye alımı yapamıyorum. O yüzden sizin oyun içinden başvurmanız gerekli. Şu aralar klan savaşları da yapıyoruz bir iki lig yükseldik. Yükselmekten ziyade kaln savaşlarına çok güzel ödüller veriyor, onları topluyoruz :)

Çoğu oyuncu Türk ama aramızda Romanya'dan İtalyadan falan arkadaşlar da var.

Klanın tam adı: [CMMR] CiMMeRiaNS

İyi oyunlar.
  • Son 4 5 gündür oyunda yüksek ping problemleri yaşıyorum. Superonline kullanıyorum. Benzer problem yaşayan var mı?
  • Davet Kodları yenilendi

https://warships.net/___the_conqueror___

Rewards for new players/Yeni oyuncular İçin:
    • Premium battleship Warspite
    • Premium cruiser Diana Lima
    • 14x days of Warships Premium Account time and more TBA

Rewards for returning friends/Oyuna Dönen Oyuncular İçin:
    • Premium battleship Warspite
    • Premium cruiser Diana Lima
    • 28x days of Warships Premium time
    • 2x Supercontainers and more TBA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgunver -- 10 Haziran 2019; 3:45:4 >
  • World of warships davetiye linki arıyan arkadaşlar için yenilenen ödül sistemi linki bırakıyorum,
    https://warships.net/legend__md

World of Warships’teki ilk savaşları için ödül:

- II Diana Lima, bir Liman yuvası ve 9 beceri puanına sahip bir Komutan
    -7 günlük Warships Premium Hesap

Bir Seviye VI gemi ile oynadıkları ilk savaş için ödül:

-VI Warspite, bir Liman yuvası ve 10 beceri puanına sahip bir Komutan
    -7 günlük Warships Premium Hesap
    -5.000.000 kredi
    -Her türden işaret sancağından 25’er adet
    -5 "Ek Kaynak " kutusu

90 gün veya daha uzun süre oyundan uzak kalanlara geri döndükleri için bonus ödev:
    Seviye IX-X gemilerle 25 savaş kazanarak şunları kazanın:

-14 günlük Warships Premium Hesap
    -2 süper kutu

Daha fazla bonuslardan faydalanmak için klanımıza gelmek isteyen arkadaşlar oyun içinden veya forum üstünden irtibata geçebilirler.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.