Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
6
Favori
14.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 3 saat 26 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 1248
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 76
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Swothra (65 mesaj) oguzhan297 (40 mesaj) Sintai (34 mesaj) MMX 166 (26 mesaj) Father Torque (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (189 mesaj) Mobil (23 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (37 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Warships - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3143 Mesaj

Bence verirler.
    |
    |
    eminmetehan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

Bundan sonraki güncellemede (1.5-2 ay sonra) Rus kruvazörler gelecekmiş ve şuan ağaçta bulunan T5 Kirov ve T10 Moskva premium gemi olacakmış, Moskva kömürle satılacakmış. Yani güncelleme gelmeden Moskva'yı kasarsak beleş premium gemimiz olacak ama premium kamuflajını verirler mi bilemedim? Mantıken vermeleri lazım yoksa premium olması hiçbir işimize yaramaz..
    Premium gemi demek premium kamo demek zaten:) Ekstradan yerlerine gelecek t5 ve t10 gemiyi de verecekler. Diğer yan dal kruvazörler için yavaş yavaş Schors oynamaya başlayın. 130-150k arası dp lazım:))

quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Premium gemi demek premium kamo demek zaten:) Ekstradan yerlerine gelecek t5 ve t10 gemiyi de verecekler. Diğer yan dal kruvazörler için yavaş yavaş Schors oynamaya başlayın. 130-150k arası dp lazım:))

Alıntıları Göster
    Sağolun arkadaşlar, vermemeleri saçma olurdu gerçekten.
    Kasmak istiyorum ama gözümde büyüyor valla, daha Kirov'dayım. 1.5 hafta önce Alaska'yı aldım bilsem hepsini yatırırdım Moskva'ya
    |
    |
    Bahsedilenler: Swothra

• Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Sağolun arkadaşlar, vermemeleri saçma olurdu gerçekten.
    Kasmak istiyorum ama gözümde büyüyor valla, daha Kirov'dayım. 1.5 hafta önce Alaska'yı aldım bilsem hepsini yatırırdım Moskva'ya

Alıntıları Göster
    Valla benim gibi her gemiyi alan ama T10 dışında oynamayanlardansanız kasmayın. Moskvayı kömürle alın oldu bitti maşallah.

• Yarbay
    3143 Mesaj

T10 bizim için hayal yahu. T7 de takılıyoruz en fazla T8 olur üstü zor
    |
    |
    Sintai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

T10 bizim için hayal yahu. T7 de takılıyoruz en fazla T8 olur üstü zor
    Niye hayal yahu:) Her girdiğinizde kastığınız gemiyle 1-2 el atın. Birike birike neler oluyor:)) T9-T10 oyunun kreması, gerisi hikaye...

Moskva, Salem, Hindenburg... güzeldir, hojdur ama bene ne! Bakalım inşallah bir gün alabilirim. Ben bütün kruvazörler ile oynadığım için zor, sadece 1 tanesi ile oynasam sürekli, o zaman mümkün bence.
    |
    |
  • Yarbay
    3143 Mesaj
    Steamden oynuyorum, arslain modu nasıl yükleyebilirim? Steam içerisine atmak gerekiyormuş galiba ama beceremedim.
  • Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Steamden oynuyorum, arslain modu nasıl yükleyebilirim? Steam içerisine atmak gerekiyormuş galiba ama beceremedim.
    Mod konusunu bilemiyorum, oyunun kendi forumuna bir bak istersen ayrıntılı anlatan birileri illaki vardır.

Steam de en son build dosyası içerisine kurmak gerekiyormuş. Dün akşam bakamamıştım, akşam eve gidince tekrar bakayım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj

quote:

Bundan sonraki güncellemede (1.5-2 ay sonra) Rus kruvazörler gelecekmiş ve şuan ağaçta bulunan T5 Kirov ve T10 Moskva premium gemi olacakmış, Moskva kömürle satılacakmış. Yani güncelleme gelmeden Moskva'yı kasarsak beleş premium gemimiz olacak ama premium kamuflajını verirler mi bilemedim? Mantıken vermeleri lazım yoksa premium olması hiçbir işimize yaramaz..
    Hocam kesin bilgimi kremlin kasıyodum dönüp moskvayı kascam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: eminmetehan
  • Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Hocam kesin bilgimi kremlin kasıyodum dönüp moskvayı kascam

Alıntıları Göster
    https://forum.worldofwarships.eu/topic/130661-st-soviet-cruisers/

quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

https://forum.worldofwarships.eu/topic/130661-st-soviet-cruisers/

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam boşta 250 bin deneyim vardı moskvaya yöneliyim bari

|
    |
    Bahsedilenler: Sintai
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Arkadaşlar pc mi değiştirdim eski pc deki dosyaları yedekleyip yeni pc ye aktarma olabiliyomu steam versiyonunu kullanmıyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    bu yeni değişiklik sonrası uzun süredir oynadığım smolensk'i bıraktım. epeydir o gemiyi oynamıyorum. güverte zırhını epey nerfledikten sonra gemi resmen peçete olmuş :) eskiden kağıttı.
    neyse daha önceleri alman kruvazör ağacı tepe gemisi hinderburg almıştım ama oynamıyordum pek. sıralamalı savaşlar da biraz gemiyi test edeyim alışayım istedim. anında 5. seviyeye kadar çıktım seri galibiyetler alarak. gemi muhteşemmiş. uzun zamandır bu kadar zevk alarak oynadığım gemi bir venezia idi ama SAP mermilerinin yangın çıkarma olasılığının olmamasından ve yangın çıkarma alışkanlığımdan kaçamadığımdan hinderburg ile oynuyorum.
    aslında ingiliz ağır kruvazör ağacından Goliath'ı da aldım ama beğenmedim. gemi çok yüksek olduğundan her AP mermisi köşk atıyor. hayatımda bu kadar çok köşk yiyen başka bir gemi daha görmemiştim. bu gemiye bir ayar çekmeleri gerek.
    |
    |
    HDD: Kingston HyperX Savage 480GB SSD / PSU: EVGA SuperNOVA 1000W G3 PSU
    CASE: Phanteks Enthoo Evolv ATX Tempered Glass / COOLER: Corsair H115i
    GAME EQ: Logitech G633 Artemis Spectrum - Logitech G502 Proteus Core - Logitech G410 Atlas Spectrum
  • Yarbay
    3143 Mesaj
    #EvdeKal uygulamaları ile WoWs dan 14 gün aldım. Bugünde üstüne steamden yine 14 gün geldi. Oldu mu sana 28 gün, ohhh maşallah
    |
    |
  • Yarbay
    2017 Mesaj
    oyuna geri dönmeyi düşünen arkadaşlar için davet kodu,

https://friends.worldofwarships.eu/join/legend__md

link ile oyuna geri dönerseniz veya yeni başlarsanız, 1 aylık premium ve seviye 6 zırhlı warspite ve bunun dışında birçok ödül daha alacaksınız, ayrıca 3 nisana dek oyuna başlarsanız ekstra 14gün premium hesap daha alabilirsiniz.
    |
    |
    Zırhlı oynamayı sevenler için önerim X. Seviye İngiliz Premium Savaş Zırhlısı Thunderer. %65 yangın olasılığı ve inanılmaz güçlü balistiği sayesinde resmen bir ölüm makinası. Thunderer ile savaş başına hasar oranım 160 -240k civarı değişiyor. genelde 185k civarı rahatlıkla yapıyorum ki biraz daha ısınırsam daha da iyi olacak. Oynaması aşırı zevkli bir gemi. Yakın mesafede AP mermileri inanılmaz. Dün X. seviye Alman zırhlısı GK ile yakın mesafe savaştım ve AP mermileri o kadar can yakıyor ki. %100 canı vardı ve benim canım %40 civarıydı. AP ile her salvomda 24k 24k indire indire neye uğradığını şaşırıp kaçma manevrasına girmeye çalıştı ( üstüme geliyordu )
    hele yakın mesafede kruvazörlere tek atıyor.
    GAME EQ: Logitech G633 Artemis Spectrum - Logitech G502 Proteus Core - Logitech G410 Atlas Spectrum
  • Yarbay
    3143 Mesaj

Zırlı oynamayı sevmiyorum, Kruvazör oynarım hep çok nadiren de olsa muhrip. Thunderer fena ama, karşıma çıktığında uzak durmayı tercih ederim. Hatta dün akşam oynadığımda karşıma çıktı, tek atışta oyun dışı kaldım
    |
    |
    mageji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    quote:

Zırlı oynamayı sevmiyorum, Kruvazör oynarım hep çok nadiren de olsa muhrip. Thunderer fena ama, karşıma çıktığında uzak durmayı tercih ederim. Hatta dün akşam oynadığımda karşıma çıktı, tek atışta oyun dışı kaldım
    kruvazörlere tek atıyor rahatlıkla Thunderer. Zırhlı GK ya bile tek salvoda 46k damage verdiğim oldu.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.