Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
6
Favori
26.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

Bundan sonraki güncellemede (1.5-2 ay sonra) Rus kruvazörler gelecekmiş ve şuan ağaçta bulunan T5 Kirov ve T10 Moskva premium gemi olacakmış, Moskva kömürle satılacakmış. Yani güncelleme gelmeden Moskva'yı kasarsak beleş premium gemimiz olacak ama premium kamuflajını verirler mi bilemedim? Mantıken vermeleri lazım yoksa premium olması hiçbir işimize yaramaz..
    Premium gemi demek premium kamo demek zaten:) Ekstradan yerlerine gelecek t5 ve t10 gemiyi de verecekler. Diğer yan dal kruvazörler için yavaş yavaş Schors oynamaya başlayın. 130-150k arası dp lazım:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Premium gemi demek premium kamo demek zaten:) Ekstradan yerlerine gelecek t5 ve t10 gemiyi de verecekler. Diğer yan dal kruvazörler için yavaş yavaş Schors oynamaya başlayın. 130-150k arası dp lazım:))

Alıntıları Göster
    Sağolun arkadaşlar, vermemeleri saçma olurdu gerçekten.
    Kasmak istiyorum ama gözümde büyüyor valla, daha Kirov'dayım. 1.5 hafta önce Alaska'yı aldım bilsem hepsini yatırırdım Moskva'ya

• quote:

Sağolun arkadaşlar, vermemeleri saçma olurdu gerçekten.
    Kasmak istiyorum ama gözümde büyüyor valla, daha Kirov'dayım. 1.5 hafta önce Alaska'yı aldım bilsem hepsini yatırırdım Moskva'ya

Alıntıları Göster
    Valla benim gibi her gemiyi alan ama T10 dışında oynamayanlardansanız kasmayın. Moskvayı kömürle alın oldu bitti maşallah.

• Sintai kullanıcısına yanıt
    T10 bizim için hayal yahu. T7 de takılıyoruz en fazla T8 olur üstü zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

T10 bizim için hayal yahu. T7 de takılıyoruz en fazla T8 olur üstü zor
    Niye hayal yahu:) Her girdiğinizde kastığınız gemiyle 1-2 el atın. Birike birike neler oluyor:)) T9-T10 oyunun kreması, gerisi hikaye...
    Moskva, Salem, Hindenburg... güzeldir, hojdur ama bene ne! Bakalım inşallah bir gün alabilirim. Ben bütün kruvazörler ile oynadığım için zor, sadece 1 tanesi ile oynasam sürekli, o zaman mümkün bence.
  • Steamden oynuyorum, arslain modu nasıl yükleyebilirim? Steam içerisine atmak gerekiyormuş galiba ama beceremedim.
  • quote:

Steamden oynuyorum, arslain modu nasıl yükleyebilirim? Steam içerisine atmak gerekiyormuş galiba ama beceremedim.
    Mod konusunu bilemiyorum, oyunun kendi forumuna bir bak istersen ayrıntılı anlatan birileri illaki vardır.
    Steam de en son build dosyası içerisine kurmak gerekiyormuş. Dün akşam bakamamıştım, akşam eve gidince tekrar bakayım.
  • quote:

Bundan sonraki güncellemede (1.5-2 ay sonra) Rus kruvazörler gelecekmiş ve şuan ağaçta bulunan T5 Kirov ve T10 Moskva premium gemi olacakmış, Moskva kömürle satılacakmış. Yani güncelleme gelmeden Moskva'yı kasarsak beleş premium gemimiz olacak ama premium kamuflajını verirler mi bilemedim? Mantıken vermeleri lazım yoksa premium olması hiçbir işimize yaramaz..
    Hocam kesin bilgimi kremlin kasıyodum dönüp moskvayı kascam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Hocam kesin bilgimi kremlin kasıyodum dönüp moskvayı kascam

Alıntıları Göster
    https://forum.worldofwarships.eu/topic/130661-st-soviet-cruisers/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

https://forum.worldofwarships.eu/topic/130661-st-soviet-cruisers/

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam boşta 250 bin deneyim vardı moskvaya yöneliyim bari

• Arkadaşlar pc mi değiştirdim eski pc deki dosyaları yedekleyip yeni pc ye aktarma olabiliyomu steam versiyonunu kullanmıyorum

• bu yeni değişiklik sonrası uzun süredir oynadığım smolensk'i bıraktım. epeydir o gemiyi oynamıyorum. güverte zırhını epey nerfledikten sonra gemi resmen peçete olmuş :) eskiden kağıttı.
    neyse daha önceleri alman kruvazör ağacı tepe gemisi hinderburg almıştım ama oynamıyordum pek. sıralamalı savaşlar da biraz gemiyi test edeyim alışayım istedim. anında 5. seviyeye kadar çıktım seri galibiyetler alarak. gemi muhteşemmiş. uzun zamandır bu kadar zevk alarak oynadığım gemi bir venezia idi ama SAP mermilerinin yangın çıkarma olasılığının olmamasından ve yangın çıkarma alışkanlığımdan kaçamadığımdan hinderburg ile oynuyorum.
    aslında ingiliz ağır kruvazör ağacından Goliath'ı da aldım ama beğenmedim. gemi çok yüksek olduğundan her AP mermisi köşk atıyor. hayatımda bu kadar çok köşk yiyen başka bir gemi daha görmemiştim. bu gemiye bir ayar çekmeleri gerek.
  • #EvdeKal uygulamaları ile WoWs dan 14 gün aldım. Bugünde üstüne steamden yine 14 gün geldi. Oldu mu sana 28 gün, ohhh maşallah
  • oyuna geri dönmeyi düşünen arkadaşlar için davet kodu,

https://friends.worldofwarships.eu/join/legend__md

link ile oyuna geri dönerseniz veya yeni başlarsanız, 1 aylık premium ve seviye 6 zırhlı warspite ve bunun dışında birçok ödül daha alacaksınız, ayrıca 3 nisana dek oyuna başlarsanız ekstra 14gün premium hesap daha alabilirsiniz.
  • Zırhlı oynamayı sevenler için önerim X. Seviye İngiliz Premium Savaş Zırhlısı Thunderer. %65 yangın olasılığı ve inanılmaz güçlü balistiği sayesinde resmen bir ölüm makinası. Thunderer ile savaş başına hasar oranım 160 -240k civarı değişiyor. genelde 185k civarı rahatlıkla yapıyorum ki biraz daha ısınırsam daha da iyi olacak. Oynaması aşırı zevkli bir gemi. Yakın mesafede AP mermileri inanılmaz. Dün X. seviye Alman zırhlısı GK ile yakın mesafe savaştım ve AP mermileri o kadar can yakıyor ki. %100 canı vardı ve benim canım %40 civarıydı. AP ile her salvomda 24k 24k indire indire neye uğradığını şaşırıp kaçma manevrasına girmeye çalıştı ( üstüme geliyordu )
    hele yakın mesafede kruvazörlere tek atıyor.
  • mageji kullanıcısına yanıt
    Zırlı oynamayı sevmiyorum, Kruvazör oynarım hep çok nadiren de olsa muhrip. Thunderer fena ama, karşıma çıktığında uzak durmayı tercih ederim. Hatta dün akşam oynadığımda karşıma çıktı, tek atışta oyun dışı kaldım
  • quote:

Zırlı oynamayı sevmiyorum, Kruvazör oynarım hep çok nadiren de olsa muhrip. Thunderer fena ama, karşıma çıktığında uzak durmayı tercih ederim. Hatta dün akşam oynadığımda karşıma çıktı, tek atışta oyun dışı kaldım
    kruvazörlere tek atıyor rahatlıkla Thunderer. Zırhlı GK ya bile tek salvoda 46k damage verdiğim oldu.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.