Şimdi Ara

World Of Warcraft Yeni Başlayanlar Için Rehber(SS'li) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
4
Favori
119.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki sadece battle chest alsam yetermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusbaba98

peki sadece battle chest alsam yetermi?

bence yeter .
  • beğenirsem lich king cata mist of hepsini alırım. bİde oyun altını satışı varmı khingt daki gb mt2 deki yajg gibi bişe varmı yani?
  • bide bende wow wow bc wow lich king cdleri var keyler kujllanılmış ben oyunları ordan yükleyip keyi alsam netten aktif etsem olur mu?
  • quote:

bide bende wow wow bc wow lich king cdleri var keyler kujllanılmış ben oyunları ordan yükleyip keyi alsam netten aktif etsem olur mu?

olur.öyle yap daha ucuza gelir hem de.evet gold satılıyor ama knıghttaki gibi gerçek parayla diğer oyuncular karşısında avantaj sağlayan eşyalar ya da premium gibi ekstra birşeyler veren bir olay yok wowda

baştan söyleyeyim sonra şaşırma.cdlerden yüklesen bile 10gb a yakın download yapacak oyun büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celades -- 29 Mayıs 2012; 23:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

bide bende wow wow bc wow lich king cdleri var keyler kujllanılmış ben oyunları ordan yükleyip keyi alsam netten aktif etsem olur mu?

olur.öyle yap daha ucuza gelir hem de.evet gold satılıyor ama knıghttaki gibi gerçek parayla diğer oyuncular karşısında avantaj sağlayan eşyalar ya da premium gibi ekstra birşeyler veren bir olay yok wowda

baştan söyleyeyim sonra şaşırma.cdlerden yüklesen bile 10gb a yakın download yapacak oyun büyük ihtimal

peki saolun. keyleri nerden bulabilirim güvenilr bir yer varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

peki saolun. keyleri nerden bulabilirim güvenilr bir yer varmı?

alışverişim olmadı ama forumda sanalsaray.com u çok tavsiye ediyorlar. ya da Gittigidiyor da işlem adedi yüksek bir satıcıdan da alabilirsin.

• beyler ben oyunu şuan download ediyorum[2/10] bundan sonra tekip etmem gereken adımlar neler yardımcı olursanız sevınırım pm atarsanız mail adresimi atabilirim
  • LAN VAR YA ŞU OYUN TÜRKÇE OLSA ADAMLAR METİN2 KNIGHT SİLKROAD HİÇBİRİNİ BİLMEZ HERKES BU NU OYUNAR...
  • bu oyun 25 gb mi la yuh
  • Konu bayağı eski kalmış. Cataclysm güncellemesi olmamış konuya. Hatta çoğunlukla BC paketindeki bilgiler bulunuyor. Birazcık da karmaşık bir rehber. Ama yine de hâlâ iş görür.
  • Konu çok iyi olmuş
  • Arkadaşlar 10 15 gün içinde bu oyuna başlamayı düşünüyorum. Aslında düşünmekten öte, aslında oynadım, ancak kendime ait bir accounttan değil. Sadece arakdaşlarımın charlarına yardımcı oluyor ve arada eğlenmek için savaşlara girip çıkıyordum o kadar.

Şimdi, kendim en baştan başlamayı düşünüyorum.

Bu konuda, önce, güzelce bir araştırma yapmak ve bana en uygun en zevkli charı seçip başlamak istiyorum.
    Ancak, her ne kadar SRO da yıllarca online oyun tecrübem de olsa bu oyun başka bir dünya.

Çok ayrıntılı güncel bir rehbere ihtiyacım var, bildiğiniz bir adres varsa linkini özel mesaj aracılığı ile benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  • Beyler bu One-Handed,Off - hand,Main hand ne fark yapıyor Death Knight'ımda çift kılıç kullanıyorum ikisini de One Handed mi yapayım yoksa biri Off hand mi olacak?
  • Muhteşem olmuş ama oyunun resmini gösterseydin ya oyunu indiremiyom resminide bulamıyom acayip merak ettim ginede eline sağlık
  • Sigil of Power nedir bilen varmı ? Legendary için kullanılıyormuş galiba(emin değilim). Şuan bende 3 tane var kaç tane olması lazım ve yeterli adete ulaştığı zaman nasıl kullanıcaz bunu ?
  • oyun cok karısık kac ayda oğrenebılırm
  • Ah WoW Ah. Yine beni çağırıyorsun!
  • rehber tek kelimeyle muhteşem ancak malesef Cata + Mists of Pandaria ile beraber güncellenmesi lazım.

- Yeni Spec ve talent sistemi
    - Worgen, Goblin ve Pandarien ırkları
    - Yeni classlar Death Knight ve Monk
    - Yeni bölgeler ve dungeonlar (çok fazla çoook)
    - Professionlar (Archeology, inscription, ...)
    - Değişen Achivement sistemi
    - Mount ve Petlerin kullanımı
    - vs.vs..

Açıkçası oyunu en son bıraktığımdan bu yana oyun o kadar değişmiş ki yeni bir rehbere ihtiyaç var. Ben ingilizce olan sitelerden rahatlıkla bakabiliyorum ama bakamayan arkadaşlara yardımcı olmak lazım.

Umarım bu konularla ilgilenmeyi seven bir arkadaş böyle bir rehber yapabilir.
  • başladım oyuna hunter seçtim, lvl 6 yım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.