Şimdi Ara

World of Warcraft - SoD - HC - ERA - WotLK & New World - Gold Satışı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    World of Warcraft - SoD - HC - ERA - WotLK & New World - Gold Satışı

Merhaba arkadaşlar,

New World ve World of Warcraft'da Classic ERA, Season of Discovery, Hardcore, WotLK ve Retail versiyonlarında bütün sunucularda gold satışı yapıyorum.

Stok/fiyat bilgisi için discord veya özel mesaj üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Discord üzerinden iletişime geçerseniz çok daha hızlı bir şekilde dönüş yapabilirim.

Discord: Juvixted veya Juvixted#8801

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 7 Mart 2024; 14:51:27 >

• Günceldir
  • Günceldir
  • Güncel.
  • 4k gold sattım kendisine classic wowda, 5 dakika içinde parayı hesabıma gönderdi. Güvenilir ve hızlı bir işlem oldu. Teşekkürler :)
  • ErcSwn E kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim hocam.

Konu günceldir.
  • Sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gringo_ -- 22 Ekim 2020; 15:22:14 >
  • Arkadaşa teşekkür ediyorum. Rahatlıkla güvenebilirsiniz, iletişim ve hız da iyiydi.
  • Günceldir.
  • Fiyat nedir, neden pm atmamız gerekli fiyat için?
    https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-forum-kurallari--40321929
  • QbLaY!!! kullanıcısına yanıt
    Onlarca sunucu olduğu ve her sunucuda fiyat farkı olduğu için hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceldir.
  • Konu günceldir.
  • Silvermoonda gold alımı gerçekleştirdik, hızlıca teslim ettiler. Teşekkürler.

• classic gold satıp, retail draenor gold alımı gerçekleştirdim sorunsuz ve hızlıydı. teşekkürler

• Hızlı teslimat, güvenli alışveriş. Herkese tavsiye ederim. Satıcı özel bir durumuma anlayış gösterdi ve teslimatı ona göre hızlı sağladı ve ayarladı. Sırf bu yüzden yeni üyelik açtım burada. Kolay gelsin.

• Kendisi ile turalyon realminde gold satışı gerçekleştirdim sorunsuz şekilde alışveriş tamamlandı. iyi çalışmalar dilerim

• Kendisinden Draenor serverında 200k gold alımı gerçekleştirdim. Sorunsuz, güvenilir , ilgiliydi.

• Güvenilir satıcı, TN 2M gold aldım.

• Günceldir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.