Şimdi Ara

World of Warcraft’ta ırk değişimi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Skillet

Racial olarak değil de görünüş olarak chardan memnun değilseniz TMORPH var. Ban sebebi değil sanırım. Çünkü Reckful bunu streamde kullanıyor

Ayrıca nice hort

O adamı banlasalar yıkarlar orayı o yüzden ona göre değerlendirme yanlış. Ben Horde oynuyorum ama Rogue olarak hiçbiri Female Human olamadı bence. Tek görünüş olarak değil açık ara en iyi animasyona sahip. Aslında karakter açarken her şey custom olsa güzel mesela animasyon gibi.
  • Güzel bir Hort olmuş bende yeni başlık sandım alala ücretsiz mi yaptılar da konu açıldı dedim LoL
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: süt oğlan

quote:

Racial olarak değil de görünüş olarak chardan memnun değilseniz TMORPH var. Ban sebebi değil sanırım. Çünkü Reckful bunu streamde kullanıyor

Ayrıca nice hort

hayır o addon ban sebebi.official forumda diyorlardı.oyunun dosyalarında değişiklik yapmak yasak diyorlar ama ses dosyalarını falan değiştirmene ses etmiyorlar, ilginç...

İlginç Adam stream açıp 5k kullanıcıya ulaşıyor ve hala daha banlanmıyor. Para filan mı ödüyor acep

bilmem.benim baktığım konu biraz eskiydi sanırım.aynı forumlarda bizzat addonun mop sürümünün tanıtımı da vardı ama girip bakmadım blue post var mı diye.aslında güzel olurdu, sonuçta değişiklikleri sadece sen görüyorsun, orc paladin, human shaman, undead paladin falan eğlenceli olurdu ama sadece addonla, yoksa wowa bu seçeneklerin geldiğini düşünemiyorum ki bence o günleri de göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayrıca nice hort

hayır o addon ban sebebi.official forumda diyorlardı.oyunun dosyalarında değişiklik yapmak yasak diyorlar ama ses dosyalarını falan değiştirmene ses etmiyorlar, ilginç...

İlginç Adam stream açıp 5k kullanıcıya ulaşıyor ve hala daha banlanmıyor. Para filan mı ödüyor acep

bilmem.benim baktığım konu biraz eskiydi sanırım.aynı forumlarda bizzat addonun mop sürümünün tanıtımı da vardı ama girip bakmadım blue post var mı diye.aslında güzel olurdu, sonuçta değişiklikleri sadece sen görüyorsun, orc paladin, human shaman, undead paladin falan eğlenceli olurdu ama sadece addonla, yoksa wowa bu seçeneklerin geldiğini düşünemiyorum ki bence o günleri de göreceğiz.

Şöyle bir blue post var

While you may have no ill intent, Catoner, our systems only see that the file was changed, not what the change was.

So yes, if you were to use such a program to adjust files, the account could be penalized for such actions.

Kısaca her türlü değişiklik ne niyetle olursa olsun ban sebebidir deniyor. Fakat bahsi geçen stream kullanıcısının da banlanması lazım diye düşünüyorum.

@OnLiNe MaNaGeR Evet belki millet ayaklanacak diye banlanmıyor olabilir ama adaletsiz bir durum. Kaldı ki bazı durumlarda bazı ünlü oyuncular bile banlandılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayrıca nice hort

Şöyle bir blue post var

While you may have no ill intent, Catoner, our systems only see that the file was changed, not what the change was.

So yes, if you were to use such a program to adjust files, the account could be penalized for such actions.

Kısaca her türlü değişiklik ne niyetle olursa olsun ban sebebidir deniyor. Fakat bahsi geçen stream kullanıcısının da banlanması lazım diye düşünüyorum.

@OnLiNe MaNaGeR Evet belki millet ayaklanacak diye banlanmıyor olabilir ama adaletsiz bir durum. Kaldı ki bazı durumlarda bazı ünlü oyuncular bile banlandılar.

eula diyorlar kısaca, değiştiremezsin diyorlar ama elemanı banlamıyorlar... report edelim mi?

• Ulen ben bile unutmuşum kendi açtığım konuyu siz nerden buldunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Ulen ben bile unutmuşum kendi açtığım konuyu siz nerden buldunuz

Öldürücü darbe it's final countdown!!!!!
  • kamon beybi😇

bloodelf i orc yapacağım keşke bedave olsaydı

• speedyDNA kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ölmüştüm ne güzel niye uyandırıp rahatsız ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulu Çor Kağan

Kardeşim ölmüştüm ne güzel niye uyandırıp rahatsız ediyorsun.

gebeeeearr

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.