Şimdi Ara

World of Warcraft: Shadowlands (Yeni Expansion) Pre-purchase açıldı çıkış 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> World of Warcraft: Shadowlands (Yeni Expansion) Pre-purchase açıldı çıkış 2020
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1172 Mesaj

  1 euroluk çekimler provizyonda kalır, ekstreye yansımaz. Süresi bankadan bankaya değişiyor ama bir süre sonra kaybolacaktır.

  Kredi kartının kayıtlı olduğu adres ile ödeme ekranındaki adresin aynı olduğundan emin olun, gene olmazsa farklı bir kart veya sanal kart ile almayı deneyin.
  |
  |
  Lev1s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  9195 Mesaj
  Arkadaşlar ilk mesajda

  quote:

  Shadowlands içerik ana başlıklar:

  * Level squish ile 120 olan karakterler 50 olacak WoW: SL ile bunu lvl 60'a yükselteceğiz.Yeni başlayanlar istedikleri herhangi bir ek paketin bölgesi ile level 20-50 arasını level kazanacak şekilde tüm Leveling sistemi değişiyor(Zaten Party Sync sistemi 8.2.5'de gelmişti) 1-10 arasını ise.
  * Orjinal Irklar daha fazla özelleştirme içerecek mesala: Savaş boyalı Troll ve Dwarf(Blood Troll ve Wildhammer Dwarf gibi)-Kemiksiz Undead-Humanlarda daha fazla etnik özellik içeren özelleştirmeler-Dranei Kuyruk özelleştirmeleri uzunluk ve kristal ekleme gibi-Irklarda Daha fazla Göz rengi bunlar geldikten sonra mevcut karakterlerinizi oyunda berberde değiştirebileceksiniz.
  * Legendary'ler geri dönüyor fakat bu sefer üzerindeki ana özelliklerini oyuncular belirleyecek RNG değil.
  * Tüm Legendary'ler transmog olabilecek.
  * Slyvannas Loyalist questini seçenlere özel bir oynanış seçeneği olmayacak BFA'daki Saurfang questlerinde Slyvannas tarafında questini tamamlayanlar.
  * Uçma Legion ve BFA'da olduğu gibi kademeli bir süreçten sonra olacak.
  * Sınıfların Spec&Talent özelliklerine odaklanmak yerine Sınıfın kendisine odaklanılacak böylelikle Shamanlar Totemlerine,Paladinler Auralarına,Warlocklar D.O.T'larına vs vs. Tüm Spec&Talentlerde kullanabileceğiz eskide olduğu gibi (BFA 'da Priest Sta ve Mage Int buffları geri gelmişti).
  * WoW: SL ile birlikte 5 ayrı bölge gelecek bu 5'in 4 bölgesinde ayrı ayrı kendilerine ait Covenant'ları olacak buralar 2 ayrı özellik verecek 1 tanesi sınıflara özel bir tanesi ise genel özellik olacak.
  * WoW: SL ile birlikte Anima Power and Soulbinding sistemi geliyor seçtiğiniz Convenant'ınızda ki NPC ile Soulbinding yapıp buraya Anima Power toplayıp bu NPC 'de talentindeki özelliklerinizi açacaksınız Atifact Power'ın aksine günlük kazanım limiti olacak.
  * 8 yeni Dungeon 1 tane Raid ile gelecek WoW: SL 4'ü leveling 4'ü ise Leveling için olacak sonraki dönemlerde elbette Raid sayısı ve Dungeon sayısı artacaktır.
  * Torghast, Tower of the Damned ise the Maw bölgesinde olacak ve burada ister Tek başınıza isterse grup halinde girebileceğiniz zorluğunu kişi sayısına göre ayarlayabilen bir Dungeon olacak.
  * Yeni Sınıf ve yeni bir meslek gelmeyecek (Mevcutları şu anki durumundan daha iyi bir noktaya getirecekler ise daha iyi olmuş diyebilirim zaman gösterecek).  Şu kısmın güncellemesinde yardıma ihtiyacım var.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 11 Kasım 2019; 11:37:44 >
  _____________________________
 • Yarbay
  2464 Mesaj

  Merhaba, anlam olarak bir sorun yok, birkaç yerde virgül lazım ve "Party Sync'de..." derken dahi anlamında de kullanıldığı için apostrofsuz ayrı yazmanız gerekir.
  |
  |
  mczaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  dubito ergo sum.
 • Binbaşı
  1154 Mesaj
  yeni paket beni heyecanlandırdı açıkcası.
  Trailer da gerçekten iyiydi.
  ancak level 60'a düşürmelerini istemezdim. 130 lvl olup yine squish yapılabilirdi aslında.
  ayrıca birçok kişi yeni class bekliyordu. getirmediler.
  en azından Bolvar'dan esinlenerek Fire DK talent ağacı getirilebilirdi.
  Bekleyip göreceğiz.
  |
  |
  _____________________________
  Herkes kendi tercihlerini yaşar.
 • Yarbay
  2464 Mesaj

  Hızlıca şu çekilde güncelledim, kolay gelsin:

  Shadowlands'le gelecek içeriğe dair ana başlıklar:
  * Level squish ile 120 level karakterler 50 level olacaklar, Shadowlands'de 60 level'a yükselteceğiz. Oyuna yeni başlayacaklar 1-10 level aralığını Exile's Path isimli yeni levelling bölgesinde geçirecekler, bu bölge tüm Azeroth'a ait ortam ve yaratıklardan oluşacak, geçmişe dair kısa bir tur denebilir. Level 20-50 arasıysa seçtikleri herhangi bir ek paketin bölgesinde level atlayacak şekilde tüm Leveling sistemi değişiyor (Zaten Party Sync sistemi 8.2.5'de gelmişti).
  * Orjinal Irklar daha fazla özelleştirme içerecek, mesela: Savaş boyalı Troll ve Dwarf (Blood Troll ve Wildhammer Dwarf gibi), kemiksiz Undead, Humanlar'da daha fazla etnik özellik içeren özelleştirmeler, Draneiler için Kuyruk özelleştirmeleri, uzunluk ve kristal ekleme gibi. Irklarda Daha fazla Göz rengi. Bunlar geldikten sonra mevcut karakterlerinizi oyunda berberde değiştirebileceksiniz.
  * Legendary'ler geri dönüyor, fakat bu sefer üzerindeki ana özelliklerini oyuncular belirleyecek, RNG değil.
  * Tüm Legendary'ler transmog olabilecek.
  * Slyvannas Loyalist questini seçenlere özel bir oynanış seçeneği olmayacak, BFA'daki Saurfang questlerinde Slyvannas tarafında questini tamamlayanlar.
  * Uçma, Legion ve BFA'da olduğu gibi kademeli bir süreçten sonra açılacak.
  * Sınıfların Spec&Talent özelliklerine odaklanmak yerine Sınıfın kendisine odaklanılacak, böylelikle Shamanlar Totemlerine, Paladinler Auralarına, Warlocklar D.O.T'larına vs. Tüm Spec&Talentlerde kullanabileceğiz eskide olduğu gibi (BFA 'da Priest Sta ve Mage Int. buffları geri gelmişti).
  * WoW: SL ile birlikte 5 ayrı bölge gelecek, bu 5 bölgenin dördünde ayrı ayrı kendilerine ait Covenant'ları olacak, buralar 2 ayrı özellik verecek, 1 tanesi sınıflara özel bir tanesi ise genel özellik olacak.
  * WoW: SL ile birlikte Anima Power and Soulbinding sistemi geliyor, seçtiğiniz Convenant'ınızda ki NPC ile Soulbinding yapıp buraya Anima Power toplayıp bu NPC 'de talentindeki özelliklerinizi açacaksınız, Artifact Power'ın aksine günlük kazanım limiti olacak.
  * İlk etapta 8 yeni Dungeon, 1 tane Raid ile gelecek. 4'ü leveling 4'ü end-game için olacak, sonraki dönemlerde elbette Raid sayısı ve Dungeon sayısı artacaktır.
  * Torghast, Tower of the Damned ise the Maw bölgesinde olacak ve burada ister Tek başınıza isterse grup halinde girebileceğiniz, zorluğunu kişi sayısına göre ayarlayabilen bir Dungeon olacak.
  * Yeni Sınıf ve yeni bir meslek gelmeyecek (Mevcutlar, şu anki durumundan daha iyi bir noktaya getirecekler ise daha iyi olmuş diyebilirim, zaman gösterecek).
  |
  |
  mczaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  dubito ergo sum.
 • Yarbay
  9195 Mesaj
  Bazı ufak tefek tarih ve 8.3 ile ilgili düzeltmeleri yaptım bilgi gördükçe ilk mesajı editlemeyi sürdürüyorum.
  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,302
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.