Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Benim bildiğim Shadowlands oyunu başlar oynanmaya devamındaki Blizzcon ve yılbaşı arasında eklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Darch çok teşekkürler bende bu sorunun cevabını günlerdir merak ediyordum <3
  • Umarım dediğiniz gibi olsun daha yararlı olur BFA 'ya para vermek istemeyenler için.

Fakat belli de olmaz çünkü bu son shadowlands'de Level Boost'suz ucuz versiyonda sundular bilemeyiz açıkçası

BFA Yaz ortasında çıktı normalde Ekim Kasımda çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 3 Eylül 2020; 11:11:18 >
  • Shadowlands Afterlives: Maldraxxus (Draka)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Eylül 2020; 13:57:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Evet yine karışık yazmışsın sade şekilde yazsaydın daha iyi olurdu fakat yine de anladım olayı.

Evet şu anda Shadowlands ve BFA alıp shadowlands için hazırlansan daha iyi olur senin için.

Diğer arkadaşın dediği BFA 'nın Battlechest'e eklenip BFA 'ya para vermeden BFA ya sahip olup sonrasında da Shadowlands 'e sadece para verip WoW'u en yüksek seviyede oynama imkanın ne zaman geleceği net bir şekile belli değil (ya da ben bilmiyorum belki birisi biliyordur [fakat kaynakları resmi bir yer olacak]).

Alıntıları Göster
    Hocam ben henüz BFA'yı almadım. Shadowlands'i bugün ön siparişle alıp 120 level karakterimle BFA'da oynayamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarmonicaMan -- 6 Eylül 2020; 19:46:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HarmonicaMan

Hocam ben henüz BFA'yı almadım. Shadowlands'i bugün ön siparişle alıp 120 level karakterimle BFA'da oynayamaz mıyım?

Alıntıları Göster
    BFA içeren bir paket almadıysan oynayamazsın BFA'yı.

Pre patch de BFA alımına gerek olmayacak diyenler var. (yaklaşık bu ayın sonuna doğru)

Edit: Tahmini düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 7 Eylül 2020; 11:17:29 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=3iqcjrAkVak&feature=youtu.be

Login müziği yayınlandı fakat müziğin başlarındaki Legend of Azeroth temasını hissettirmeliydi. Bfa da böyle olduydu. Hiç hoş olmuyor. Wod dan sonrası hayal kırıklığı. O giriş müziği bile gaza getiriyordu insanı. Artık çizgiden çıkıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://www.youtube.com/watch?v=3iqcjrAkVak&feature=youtu.be

Login müziği yayınlandı fakat müziğin başlarındaki Legend of Azeroth temasını hissettirmeliydi. Bfa da böyle olduydu. Hiç hoş olmuyor. Wod dan sonrası hayal kırıklığı. O giriş müziği bile gaza getiriyordu insanı. Artık çizgiden çıkıyorlar.
    hocam bence bu login screen ve musigi yaptıkları arasında en iyisi. 37. saniyeye kadar shadowlands de yasıyor, 37. saniyeden sonra azeroth a donuyor gibisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam bence bu login screen ve musigi yaptıkları arasında en iyisi. 37. saniyeye kadar shadowlands de yasıyor, 37. saniyeden sonra azeroth a donuyor gibisin

Alıntıları Göster
    Müzik güzel fakat 37. saniyeden başlayan o klasik temayı degiştirmeseler daha güzel olacak. 57.saniyede olması gereken yeri kesmişler. Senelerdir oyuna girerken loadingle beraber 30 40 saniye sürüyor girmesi ve hep o melodiye aşina olduk. Duymayınca benim garibime gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde uçmak mümkün mü ? Yoksa yine eziyet mi çekeceğiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadowlands pre-patch yayımlandı mı tüm ırklar seçilebilir durumda mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Shadowlands pre-patch yayımlandı mı tüm ırklar seçilebilir durumda mı?
    pre-patch e 2-3 hafta daha sanırım. tarih vermediler daha. bu hafta max corruption resist e ulasıldı, ben 1-2 hafta içerisinde bekliyorum pre-patch i. allied race icin rep kasma gereksinimi kalktı fakat görevlerini yapmak gerekli hala. tahminen butun allied race ler 12 saatten kısa sürede acılır sadece görev yapılacagı icin

Paketin basında yine ucma olmayacak. Rep in yerini renown diye birşey aldı. Flying icin covenantlarda renown kasacagız, büyük ihtimalle 9.2 de uçma gelir yine
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için

• Onvious kullanıcısına yanıt
    allied ırklar için artık reputasyon gerekmediği konusunda kaynak verebilirmisiniz ?
    yoksa bu bir yazım hatası mı ve pre-patch ile mi değişecek ?
  • Bence 22-23 eylülde pre patch gelecektir. Arada 40 gün bırakılacağı için en tahmin edilebilir zaman bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreadfrost

allied ırklar için artık reputasyon gerekmediği konusunda kaynak verebilirmisiniz ?
    https://www.wowhead.com/guides/shadowlands-pre-patch-content-9-0-1

All Allied Races will be easier to unlock in the Shadowlands pre-patch. The requirement to hit Exalted with a related faction has been removed, leaving only the requirement to complete a related series of zone quests.

The requirements to unlock Allied Races in Shadowlands will be:
    Void Elf: You Are Now Prepared!
    Lightforged Draenei: You Are Now Prepared!
    Nightborne: Insurrection
    Highmountain Tauren: Ain't No Mountain High Enough
    Dark Iron Dwarf: Ready for War
    Mag'har Orc: Ready for War
    Zandalari Troll: Zandalar Forever!, Tides of Vengeance
    Kul Tiran: A Nation United, Tides of Vengeance
    Mechagon: The Mechagonian Threat
    Vulpera: Secrets in the Sands

pre-patch ile birlikte sadece gerekli görevleri yaparak acabileceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 10 Eylül 2020; 12:36:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreadfrost

https://www.wowhead.com/news=317695/allied-races-updates-in-the-shadowlands-pre-patch-exalted-requirement-removed-cu#:~:text=Allied%20Race%20Unlock%20Requirements%20Changed,related%20series%20of%20zone%20quests.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.