Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla abi sorunlu gelip müşterileri mutsuz edeceklerine erteleyip adam gibi getirmeleri daha iyi bir seçim olacaktır.
  • Bu paketi merakla bekliyorum bayadır. Ben de eksik ve buglı çıkmasındansa geç çıkması taraftarıyım. Uzun süredir canım WoW çekiyor umarım keyifli bir paket olur
  • Betayı oynuyorum. İçerik çok doyurucu ancak classlar ile ilgili sorunlar var ve hazır olmayan contentler mevcut. bug ile ilgili bir sıkıntı yok.

Mevcut sorunları halledip çıkarsınlar. Pandemi dönemi zaten bir çok oyun ertelendi. böyle sağda solda rezillik falan diyenlere bakmayın . Oyun sektöründe pek bilgili olmayan adamlar böyle yazıyor.

WOd gibi beta seviyesinde ve yeterli content in olmadıgı oyun çıkaracaklarına ertelesinler zaten .

• quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Betayı oynuyorum. İçerik çok doyurucu ancak classlar ile ilgili sorunlar var ve hazır olmayan contentler mevcut. bug ile ilgili bir sıkıntı yok.

Mevcut sorunları halledip çıkarsınlar. Pandemi dönemi zaten bir çok oyun ertelendi. böyle sağda solda rezillik falan diyenlere bakmayın . Oyun sektöründe pek bilgili olmayan adamlar böyle yazıyor.

WOd gibi beta seviyesinde ve yeterli content in olmadıgı oyun çıkaracaklarına ertelesinler zaten .

BFA 'dan iyi diyorsun yani?

• Arkadaşlar,

Stormscale serverında oynayan guild veya türk oyuncular var mı?

• 1 hafta icinde elime kod gelicek satmayı düşünüyorum. Rx 5700xt ekran kartı almıştım oradan gelicek kod bekliyorum... Amd reward dan...

• kvo35 kullanıcısına yanıt

olay tamamen rezillik. en başta erteleselerdi hiç sorun yoktu. çıktılar ertelenme söz konusu değil biz yetiştiricez dediler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

olay tamamen rezillik. en başta erteleselerdi hiç sorun yoktu. çıktılar ertelenme söz konusu değil biz yetiştiricez dediler :)

Sana göre rezillik bana göre olması gereken.

Ben açıkçası ikinci bir WOD ek paketi saçmalığı Legion ek paketi balonu görmek istemiyorum.

Adam gibi WoW gibi WoW ekpaketi gelsin

Adam gibi devam etsin bu WoW ek paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 6 Ekim 2020; 17:31:37 >
  • quote:

Daha önce yazdığım gibi sektör de neredeyse yeni çıkacak oyunların tamamında erteleme oldu. en başta erteleselerdi derken ? yani pandemi çıktı hadi biz erteleyelim mi deselerdi? neyin en başında erteleselerdi mesela?

Hadi Normal şartlar altında bir gecikme olsa bende rezillik derdim ama şu dönemde ofis şartların da üretilen bir ürünün gecikmesi kadar doğal bir şey yok. MEsela benim şirkette bir çok müşteriye şunu yetiştircez, bunu yetiştircez ,yapıcaz, edicez dedi ama o anki şartlar buna uygun du , pandeminin ne getireceğini göremedik ve bir çok şeyde gecikme yaşandı. hani tutupta bize kimse " ne rezilsiniz kardeşim sizinle bir daha çalışmıycaz " demedi.

Sizin öyle bir hakkınız var. blizzard pre order yapanlara 120 boost hakkınızı kullanmış olsanız dahi refund şansı tanıdı. şu an , şu dakika hesabınıza girip shadowlands ek paketini iade edebilirsiniz. Şahsen bir ürün hakkında rezalet olduğunu düşünüyorsam bu şansı sonuna kadar kullanırdım.

• mczaga kullanıcısına yanıt

hocam olay pakedin kötü olması değil.

koskoca blizzard'ın diğer tüm oyun firmaları erteleme kararı almışken çıkıp artist artist biz yetiştireceğiz demesine ve sonra eline yüzüne bulaştırmasına rezillik demiyorsanız üzgünüm bence fanboysunuz.

şu konuda hem fikirim. blizzard çöp bir oyun çıkarıp rezil olmaktansa bu şekilde rezil olmayı seçti bana göre

• kvo35 kullanıcısına yanıt

ben derdimi güzel anlatamadım sanırım. benim rezillik olarak ifade ettiğim kısım oyunun ertelenmesi değil, blizzard'ın bas bas biz yetiştireceğiz erteleme yok dedikten sonra yetiştiremeyip ertelemesi rezillik. en başta herkes ertelerken neredelerdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Sana göre rezillik bana göre olması gereken.

Ben açıkçası ikinci bir WOD ek paketi saçmalığı Legion ek paketi balonu görmek istemiyorum.

Adam gibi WoW gibi WoW ekpaketi gelsin

Adam gibi devam etsin bu WoW ek paketi

Alıntıları Göster

legion ek paketi balonu derken? ciddi olamazsınız sanırım. s tier bir expansiondan bahsediyoruz.

• quote:

hocam olay pakedin kötü olması değil.

koskoca blizzard'ın diğer tüm oyun firmaları erteleme kararı almışken çıkıp artist artist biz yetiştireceğiz demesine ve sonra eline yüzüne bulaştırmasına rezillik demiyorsanız üzgünüm bence fanboysunuz.

şu konuda hem fikirim. blizzard çöp bir oyun çıkarıp rezil olmaktansa bu şekilde rezil olmayı seçti bana göre

İstediğiniz fikri söylemekte özgürsünüz "fanboy" diyerek

tabi herkesin tespiti gerçekliği de yansıtmaz her zaman.

Açıkçası ben bu oyunu oynuyorsam tarihler sorun olmamalı çıkan ürün kalitesi sorun olmalı

Bunu iyi yapsınlar istiyorum kendimce spoiler olabilecek hiç bir şeye bakmamaya özen gösteriyorum.Kendimi gazlamaya çalışıyorum mümkün mertebe pozitif olmaya çalışıyorum fakat orada Activision var iken hem gerçek hem de

Blizzard'ın bunu günah keçisi olarak bahane olarak sunması da var iken

ister istemez tabi bazen negatif düşünebiliyorum.

O yüzden tarihlere fazla takılmamak lazım "çıkacak ürün" iyi olsun bu kadar para veriliyor ve bu kadar zaman harcanıyor bari değsin istiyor insan tabi bir de özellikle Türkiye de oynuyorsan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 6 Ekim 2020; 18:18:34 >

• mczaga kullanıcısına yanıt

tabii ki kesinlikle haklısınız ben de nihai oyunun kaliteli olmasını istiyorum. aslında aynı taraftayız ve aynı şeyden bahsediyoruz, bakış açımız farklı sadece :)

saygılar

• O değilde Garrosh için Venthyr Convenant'ını (Revendreth) seçmek isteyen kimler var? :)

Bu arada Pre-Patch 'de bir SL Sinematiği daha geleceği kesin gözüküyor.

Edit: Pre Patch çıkış tarihi ve paket tarihi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 6 Ekim 2020; 21:7:48 >
  • Bu erteleme haberine WoW dünyasında benim kadar sevinen görülmemiştir herhalde ooooh be ne rahatladım he  Paldır küldür bir tane gnome mage kasıyordum alliance tarafında. Horde'da Tauren Druid hazır ama. :imdi yayıla yayıla 120 yaparım mage'i ohh  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 6 Ekim 2020; 21:51:56 >
  • Gönderiyi atalım konuda bulunsun:

• quote:

ben derdimi güzel anlatamadım sanırım. benim rezillik olarak ifade ettiğim kısım oyunun ertelenmesi değil, blizzard'ın bas bas biz yetiştireceğiz erteleme yok dedikten sonra yetiştiremeyip ertelemesi rezillik. en başta herkes ertelerken neredelerdi?

yooo ben derdinizi anladım . Zaten

Alıntı

metni:
    Hadi Normal şartlar altında bir gecikme olsa bende rezillik derdim ama şu dönemde ofis şartların da üretilen bir ürünün gecikmesi kadar doğal bir şey yok

yazmıştım.

Adamların elinde shadowlands açıklandığında o imkan varmış demek ki. kaldı ki genelde blizzard ın elinde o imkan hep oluyor. Biz ertelemeyeceğiz diye anons edip sonra ertelemek rezillik olabilir ama pandemi dönemi olduğu için anlaşılabilir durum olduğunu ifade etmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 7 Ekim 2020; 14:11:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

BFA 'dan iyi diyorsun yani?

Alıntıları Göster

Biraz geç oldu ama evet BFA da açık ara daha iyi. Sen LEgion u pek sevmiyorsun ama   LEgion ayarın da desem yeridir. Bazı sorunlar var class lar her expansion daha da yavaşlatılıyor. Mesela geçmişte mob keserken WF totem atmak yada hunterlar için mark atmak bir sorun olmuyordu ama shadowlands te ciddi bir yavaşlatma söz konusu. çünkü bazı görevler ciddi uzun. Mob hp leri yüksek , 3-4 mob ölme durumu vardı. bu sebeple leveling i ciddi yavaşlatıyordu. zaten offical da bunu bir çok kez yazmışlar. Oyunu niye yavaşlatmak istiyorlar bunu da kimse anlamıyor.

• Birçok kişi iyimser yaklaşmış ama kusura bakmazsanız ben öyle bakamıyorum duruma.Bu erteleme nedense bana para politikası gibi geliyor.Beta'yı oynamadım ama tam sürüm ile arasında çok fark olacağını sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.